BairiStudio sp. z o.o.

BairiStudio

Wybierz numer

500-100-780
b...@bairi.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/30 - BairiStudio Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - BairiStudio Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - BairiStudio Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - BairiStudio Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

46

Szukasz nowej kuchni na wymiar? Dobrze trafiłeś ! Bairi Studio

O nas

Bairi Studio mebli kuchennych. Wykonujemy meble kuchenne, szafy, garderoby, meble łazienkowe na wymiar. Projekt, wycena, pomiar są u nas bezpłatne. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z aktualnymi Promocjami na kuchnie na wymiar.
Bairi Studio to zespół profesjonalnych i utalentowanych projektantów z doświadczeniem w projektowaniu mebli kuchennych na wymiar, oraz prowadzeniu realizacji tak, aby nasi Klienci z łatwością i bez stresu przeszli przez cały proces zamawiania i montażu nowej zabudowy kuchennej na wymiar.

12 Lat doświadczenia
Meblami kuchennymi na wymiar w Gdańsku zajmujemy się już od 2007 roku.

4 Biura obsługi
Posiadamy biura obsługi w Gdańsku, Gdyni i w Starogardzie Gdańskim oraz Showroom na gdańskim Chełmie.

1000 Realizacji za nami
Już od 12 lat realizujemy kuchnie na wymiar. Od wszystkich naszych klientów dostajemy słowa uznania za nasze meble kuchenne.

Nasze Wartości to Jakość, Kreatywność i Terminowość

Każdy detal mebli kuchennych jest dokładnie omawiany z naszymi Klientami, aby dostarczyć im dokładnie tego czego oczekują. W tym samym czasie proponujemy kreatywne i eleganckie rozwiązania, aby kuchnia była nie tylko praktyczna, ale także piękna. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie dla naszych Klientów takiej kuchni, aby czuli się w niej komfortowo i przyjemnie.

Do zobaczenia w Twojej Nowej Kuchni Bairi !
 

Oceny (6)

Małgosia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2024

Jestem zachwycona moją nową kuchnią, którą mam dzięki wspaniałym fachowcom z Bairi Studio. Każdy z panów, z którym przyszło mi się kontaktować na poszczególnych etapach to profesjonalista. Służą pomocą i doradzają. W niczym nie widzą problemu. Każdy potrafią rozwiązać. To ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem, zwłaszcza pan Darek Projektant (wie co robi, podpowiada najlepsze rozwiązania i pomaga dobrać sprzęt). Wszystko dograne w najmniejszych szczegółach. Montaż kuchni przed umówionym terminem ! Bardzo dziękuję i polecam tą firmę !!

Meble kuchenne

6.0
Wiesława
Termin usługi: czerwiec 2024

Wszystko załatwiane za pomocą internetu, spoza granic Polski. Cierpliwość Pana Darka w komunikacji, nieoceniona. fantastyczna usługa, wykonanie pierwsza klasa. Szybko czysto i sprawnie, absolutny profesjonalizm i zgodność z projektem. Panowie Stanisław i Tomasz, którzy przygotowywali instalacje i montowali meble godni polecenia.

Meble kuchenne

5.7
Iga
Termin usługi: grudzień 2023

Dzięki Bairi mam w mieszkaniu śliczną kuchnię, taką jaką sobie wymarzyłam. Jest mega funkcjonalna i jednocześnie pasuje do salonu. Pan doradził mi przyklejoną do ściany wyspę i to diametralnie zmieniło kuchnię na duuuuzy plus. Jestem zachwycona wykonaniem i montażem, który skończył się w umówionym czasie.

Meble kuchenne

6.0
Leszek
Termin usługi: styczeń 2024

Firma stworzyła dla Nas przepiękny projekt kuchni na wymiar. Ich profesjonalne podejście od samego początku współpracy było dla Nas bardzo ważne. Jesteśmy zadowoleni z kuchni, którą mamy już kilka lat.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i polecamy się

Meble kuchenne

6.0
Ja
Termin usługi: wrzesień 2022

Ogólnie dramat, montaż kuchni trwał kilka miesięcy, ciągłe zbywanie przez firmę, dużo pomyłek na etapie montażu, pomylone kolory, usługa nigdy nie dokończona... A jakość - lakier odpryskuje od samego patrzenia. Tej firmy należy unikać...

Meble kuchenne

1.8
Mariola
Termin usługi: styczeń 2020

Piękna Kuchnia na czas i bez uwag.Firma godna polecenia. Pozdrawiam pana Jarka.

Meble kuchenne

5.8