Kwartet smyczkowy Baltic String Quartet

80-830 Gdańsk, Chlebnicka 2 Mapka
606-429-090
i...@balticquartet.com pokaż
www.balticquartet.com

O nas

Kwartet zaskakuje, wzrusza, bawi. Tworzy atmosferę, daje poczucie komfortu i luksusu. Nie może nas zabraknąć by podkreślić wizerunek Twojej firmy i podczas spotkań o charakterze rodzinnym. www.balticquartet.com

Zespół istnieje juz 10 lat. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku, obecnie związani z Filharmonią Bałtycką. Połączyła ich wspólna pasja, szerokie spojrzenie na sztukę i poczucie humoru. Muzycy spełniają się zarówno w projektach typowo klasycznych jak i bardziej nowatorskich. Włączają do repertuaru muzykę rozrywkową, poezję oraz elementy kabaretu. Od 2007 są członkami Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki. www.baltickwartet.pl

Tomasz Diakun
Skrzypek kameralista, uczeń prof. Mirosławy Pawlak. Stypendysta Ministra Kultury i Sztuki. Był koncertmistrzem Akademickiej Orkiestry Symfonicznej w Gdańsku oraz Filharmonii Koszalińskiej. Obecnie I skrzypek Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Założyciel Niekonwencjonalnej Orkiestry Kameralnej. W latach 1999-2003 prowadził ją i dał się poznać jako znakomity organizator i pomysłodawca ciekawych projektów łączących muzykę z tańcem współczesnym, światłem, poezją, kabaretem oraz filmem. Współpracował z Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Zygmuntem Rychertem, Mirosławem Baką, Gdańskim Teatrem Tańca, grupą kabaretowo-filmową 'Goście z Kosmosu'.

Sylwia Kolińska
W 1995 roku ukończyła Akademię Muzyczną w klasie prof. Henryka Keszkowskiego. Była uczennicą w klasie kameralnej prof. Romana Sucheckiego. Brała czynny udział w kursach mistrzowskich i kameralnych m.in. w Weimarze i Blankenburgu. Od 1994 roku jest skrzypaczką w grupie pierwszych skrzypiec Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Tomasz Pozorski
Dyplomant prof. Ireny Albrecht. W latach 2002-2005 muzyk Państwowej Opery Bałtyckiej. Koncertował jako solista z Orkiestrą Akademicką w Gdańsku, Płocką Orkiestrą Symfoniczną oraz Niekonwencjonalną Orkiestrą Kameralną. Obok działalności klasycznej podejmuje projekty muzyki rozrywkowej, m.in. w Sopot Festiwal, Top Trendy oraz w programach telewizyjnych stacji TVN 'Taniec z Gwiazdami' i Polsatu. Jest czlonkiem Orkiestry Adama Sztaby.

Kamila Pietrzak
Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku w 2005 roku pod kierunkiem prof. Krzysztofa Sperskiego i dr Tadeusza Samerka. Współpracuje ze Słupską Orkiestrą Symfoniczną oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Przez dwa lata koncertowała z Kabaretem DKD.

Kontakt:
biuro@baltickwartet.pl
Tomasz Diakun tel. 606 42 90 90,
Kamila Pietrzak Tel.608 63 52 69

Ubarwimy imprezy organizowane przez Waszą firmę.

- targi,

- jubileusze,

- koncert galowy,

- spotkanie biznesowe,

- spotkanie o charakterze rodzinnym.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

oprawa muzyczna wesela

Zespół okazał się wyjątkowym prezentem i niebanalnym dodatkiem do Uroczystości. Goście czuli się wyjątkowo, a my w atmosferze muzyki klasycznej na jednej w swoim życiu tak pięknej ceremonii. Zespół podniósł walory imprezy do nieba! Polecam i nie wyobrażam sobie ślubu bez takiej oprawy. Każda Para załuguje, żeby było to wydarzenie o pięknych dźwiękach. Dodatkowo uśmiech i bezpośrednie podejście zespołu dodają otuchy i pewności siebie. Można oddać wszystko w ich profesjonalne ręce!

 • Michalina i Michal
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »