W tym obiekcie znajdują się:

Najlepsze prywatne kliniki Gdańsk

Oceny (14)

Artur
Termin usługi: kwiecień 2023

Leczenie i ratowanie zębów OK. Solidnie i fachowo. Polecam.

Stomatolodzy

5.3
Ewa
Termin usługi: lipiec 2023

Leczę się u doktor Gumkowskiej - Migas od lat, specjalnie z daleka przyjeżdżam. Mam pełne zaufanie. Fachowe i rozsądnie podejście do pacjenta oraz problemu stomatologicznego.

Stomatolodzy

6.0
Monia
Termin usługi: lipiec 2023

Dr Ginekolog bardzo delikatna, fachowa, cierpliwie odpowiadająca na moje pytania. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam.

Anka
Termin usługi: wrzesień 2018

Pani doktor bardzo konkretna, zaangażowana, cierpliwa, wyszczerbiony ząb bardzo starannie doprowadziła do pięknego wyglądu. Polecam wszystkim!!!

Stomatolodzy

6.0
Adam
Termin usługi: 28.04.2016

Dr Migas zawdzięczam uratowanie zęba. Była moją ostatnią deską ratunku po tym jak poprzedni lekarz zagroził mi jego usunięciem. Podeszła do sprawy profesjonalnie, widać było, że można jej zaufać. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam dr Migas.

Stomatolodzy

6.0
Adam
Termin usługi: 28.04.2016

Prywatne kliniki

6.0
Była klientka
Termin usługi: 08.10.2013

Nie polecam dr Migas, lekarz "starej daty" z pewnymi nawykami. Korzystałam z jej usług parokrotnie. Wiecznie spóźniona, często zdarzało się, że asystentka dzwoniła w ostatniej chwili aby przełożyć wizytę. Pomimo ustalonej godziny ponad 30 minutowe wyczekiwanie w kolejce. Gdy podczas ostatniej z wizyt zapytałam lekarkę czy narzędzia są dezynfekowane po każdym pacjencie w odwecie pod koniec wizyty wysyczała mi przez zęby "epitet" gdy wychodziłam; epitet, który de facto pasuje do niej jak ulał a nie do mnie.

Stomatolodzy

2.3
Agnieszka
Termin usługi: od kilku lat

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Migas. Pani dr ma podejście do pacjenta i czas - bez zbędnego pośpiechu. Leczę zęby u pani Marty od dłuższego czasu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Polecam nawet tym, którzy się bardzoooo obawiają wizyt w gabinecie stomatologicznym :)

Prywatne kliniki

6.0
Niezadowolona klientka
Termin usługi: 08.10.2013

W kwietniu robiłam u dentystki M. w Baltmedzie wypełnienie w siódemce, które po paru miesiącach pękło. Wróciłam do niej na początku października, żeby to wypełnienie poprawiła w ramach obowiązującej gwarancji. Powiedziała, że zrobi to ALE za obniżoną opłatą. Zrezygnowałam wówczas z jej usług, postanawiając, że nie zostawię u niej ani złotówki więcej. Poszukałam szybko innego specjalisty, który po otwarciu wspomnianej siódemki stwierdził, że ząb był niedoczyszczony z próchnicy. Ledwo dało się go odratować. Absolutnie nie polecam dentystki M.

Stomatolodzy

1.2
em
Termin usługi: 17.09.2013

Od lat leczę się w Baltmedzie u dr Gumkowskiej - Migas. Nie wyobrażam sobie zmiany na innego stomatologa. Jest absolutnie profesjonalna, uratowała mi niejednego zęba. Leczy fachowo, bezboleśnie i uczciwie.

Prywatne kliniki

6.0
A.
Termin usługi: 2012

Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt stomatologicznych. Zęby moje i męża leczy dr Migas, przesympatyczna i fachowa Pani stomatolog :) Na pewno będziemy korzystali nadal z opieki stomatologicznej baltmed.

Prywatne kliniki

5.3
Tomek
Termin usługi: 7.12.11

Polecam Panią Izę stomatolog, chodziłem do niej przez dwa miesiące raz w tygodniu i wszystkie moje bolączki związane z uzębieniem zostały profesjonalnie i bezboleśnie wyleczone.Może ceny są trochę za wysokie ale adekwatne do jakości świadczonych usług. Miła obsługa Pań z recepcji.

Prywatne kliniki

5.7
Beata
Termin usługi: 13.09.2011

Witam! Pisze, ażeby przestrzec potencjalnych klientów przed wybielaniem zębów u tego stomatologa. efekt jest praktycznie żaden, może pomogło by komus kto ma zdecydowanie żółtawy odcien zębów... wybielenie o 8 tonów to bzdura. Ja wydałam 600 zł i zęby mam takie jakie były... Ale panie z gabinetu nie potrafiły mi tego powiedzieć... przygotowanie do zabiegu oczywiscie musiałao sie odbyc, azby naciagnąc klienta na kolejne 200 zł za piaskowanie i skiling, dodatkowo pani doktor znajdzie jeszcze 2 dziurki które musi zrobic, i odziwo właśnie ma na to czas (wiec jakby nie patrzec jestes szczesciarzem) za co wystawia rachunek na kolejne 200 zł. nie polecam! Beata

Prywatne kliniki

4.0
krzys
Termin usługi: 22.07.2009

Dobra obsługa i skuteczni lekarze wiedza co robia.

Prywatne kliniki

5.8