Balton Invest Sp. z o.o.

Balton Invest

Wybierz numer

690-030-050
s...@baltoninvest.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/23 - Balton Invest Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/23 - Balton Invest Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/23 - Balton Invest Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/23 - Balton Invest Gdańsk +20 1
 

TV Filmy

42

DOLNE MIGOWO - kolejny etap

Inwestycje

O nas

Balton Invest Sp. z o.o. zajmuje się budową domów jednorodzinnych na terenie Trójmiasta i okolic.
W Naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja Naszych inwestycji sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się zarówno spokojną i zieloną okolica jak i dobrze skomunikowanym otoczeniem. Jednym z atutów naszej inwestycji jest dodatkowe poddasze do własnej aranżacji, którego powierzchnia sięga prawie 40m2. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.baltoninvest.pl oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 690 030 050.

Oceny (3)

Marta Kedzierska
Termin usługi: październik 2023

Bardzo profesjonalna firma. Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizowanej inwestycji. Świetna lokalizacja! Przede wszystkim doceniamy transparentnosc właścicieli i możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian aranzacyjnych

Deweloperzy

6.0
Piotr Mitura
Termin usługi: lipiec 2023

Planowany odbior szeregu mial nastapic w Czerwcu 2024r. Od Maja tego roku dostawalismy wiadomosc od p.Marka, ze juz niebawem zostaniemy zaproszeni na podpisanie umowy deweloperskiej. Mamy Lipiec i nadal nic. Niestety o Panu Marku nie moge rowniez wypowiedziec pozytywnej opini. Wmowiono nam, ze zostalismy poinformowani o opoznieniu odbioru czyli mowa juz o Grudniu 2024 (finalnie na wzorcu umowy jest Marzec 2025r) Kontakt utrudniony. Po wykonaniu kilkudziesieciu telefonow udalo mi sie zlapac dopiero nastepnego dnia. Arogncja i brak profesjonalizmu do tego stopnia iz firma Balton na podstawie wlasnych paragrafow postanowila zerwac z nami rezerwacje. Zaczelo sie od braku zgody na budowe a skonczylo sie tlumaczeniem iz Bank Spoldzielczy ma urlop i nie bedzie szans aby przystapic do podpisania umow. Bardzo ciesze sie, ze nasza wspolpraca zakonczyla sie przed podpisaniem jakichkolwiek papierow bo balbym sie powierzyc swoich pieniedzy ludziom, ktorzy nie maja zadnych skrupolow. Zostawiam swoja opinie jako przestroge dla osob, ktore ewentualnie beda rozwarzac zakup inwestycji w firmie Balton Inwest.

Deweloperzy

1.0
Maciej
Termin usługi: styczeń 2023

Kontakt utrudniony, Pan Marek nie odbiera telefonów, brak dokumentacji powykonawczej. Brak możliwości otrzymania od Dewelopera jakichkolwiek informacji po zakończonej transakcji.

Deweloperzy

1.0