Bałtyk Sp. z o.o. - Zakłady Przemysłu Cukierniczego

80-381 Gdańsk, Leona Droszyńskiego 8/11 Mapka
58 511-80-00  fax:  58 511-82-00
b...@zpcbaltyk.pl pokaż
www.zpcbaltyk.pl
zamów online
/zpcbaltyk
/zpcbaltyk.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

ZPC "Bałtyk" to kultowa fabryka czekolady, której historia sięga początków XX wieku. Jest firmą w 100% z polskim kapitałem, kultywującą tradycje polskiego przemysłu cukierniczego.

 Czekolady, likworki, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach znajdujących się w Gdańsku i we Włocławku. „Bałtyk” tworzy słodycze zarówno według tradycyjnych, wieloletnich receptur, jak i zaskakuje swoich sympatyków nowatorskimi pomysłami na zupełnie nowe produkty. Dzięki temu słodkości "Bałtyku" charakteryzują się wyjątkowym smakiem, trafiającym w gusty wszystkich pokoleń smakoszy.
„Bałtyk” słynie z produkcji czekolad, zarówno o smakach przeznaczonych dla dorosłych takich jak np. „whisky and coffee” czy amaretto, ale także produkuje smaki uwielbiane przez młodsze pokolenie, np. czekolady truskawkowe, toffi, pralinki z nadzieniem owocowym i wiele innych. Jednym z kultowych produktów są likworki - cukierki z płynnym nadzieniem, których tradycję i technologię wytwarzania „Bałtyk” kontynuuje od ponad 50 lat. Firma znana jest także ze słodkich kolekcji upominkowych nawiązujących do regionu, karmelków w wielu smakach i lizaków w kształcie serduszek. Wyjątkową kolekcją tworzoną przez "Bałtyk" są kultowe produkty, które wytwarzane są według receptury i technologii sprzed wielu lat. Należą do nich: czekolada mleczna z wiórkami kokosowymi "Malajska", czekolada mleczna "Ratuszowa" i "Michałki Bałtyk". 

Zapraszamy do naszych sklepów firmowych w Gdańsku i we Włocławku.
Gdańsk - ul. Gen. Bora-Komorowskiego, od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00 oraz w sobotę od 08:00 do 14:00.
Włocławek - ul. Kard. S. Wyszyńskiego 11/13, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00
Prowadzimy także sprzedaż przez internet w naszym e-sklepie "Bossman":
www.bossman.zpcbaltyk.pl

Więcej informacji o firmie znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej:
www.zpcbaltyk.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »