Artykuły o nas

 • Bary plażowe w Trójmieście już otwarte. Relaks w dzień, imprezy w nocy
  Beach bary w Trójmieście przeżywają oblężenie każdego lata, zwłaszcza gdy dopisuje pogoda. Wybraliśmy się na poszukiwanie miejsc, które w tym roku będziemy mieli okazję odwiedzić. Prawdziwym zagłębiem barów na plaży od kilku lat jest Gdańsk, a najwięcej z nich znajdziemy między Jelitkowem a Brzeźnem, ale ciekawe lokale działają również przy innych trójmiejskich plażach. Co nowego się otworzyło, a co wróciło po zimowej przerwie? Sprawdźcie.
  22 maja 2024 (62 opinie)
 • Drinki, burgery, pizza i przekąski. Sprawdzamy, jak wyglądają gdańskie beach bary
  Pogoda ponownie zaczęła być w pełni letnia i widać to na trójmiejskich plażach, gdzie panuje naprawdę spory ruch. W Polsce bary plażowe wciąż nie są tak rozwiniętym biznesem, jak w innych krajach, ale widać, że zaczyna on być coraz popularniejszy. Sprawdziliśmy, co się w tej materii dzieje w Gdańsku.
  30 lipca 2022 (87 opinii)
 • Właściciele barów plażowych liczą na rekordowy sezon
  Mimo pandemii koronawirusa i spodziewanego spadku liczby turystów w Trójmieście właściciele barów plażowych w Gdańsku liczą, że nadchodzący sezon będzie dla nich jednym z najbardziej udanych w ostatnich latach. - Mamy więcej miejsca niż ogródki gastronomiczne na Głównym Mieście. Ratuje nas też specyfika składania zamówień - klienci zabierają je zazwyczaj w miejsce wypoczynku. Poza tym wierzymy, że nawet jeśli ludzie zrezygnują z wakacji za granicą to przyjadą do nas - mówi pan Marek, właściciel jednego z barów plażowych w Gdańsku.
  12 maja 2020 (338 opinii)

O nas

Zapraszamy do naszego baru plażowego w Brzeźnie przy wejściu na plażę numer 48 !
Skutery, oponki, banan i kajaki juz niebawem ! Wypożyczalnia skuterów wodnych,kajaków oraz przejażdzka bananem i oponkami, a także Bar Plażowy.

Oceny (4)

Judyta
Termin usługi: czerwiec 2023 

fajne klimatyczne miejsce, wracam każdego roku

Bar na plaży

6.0
Olaxok
Termin usługi: czerwiec 2022 

Uwielbiam ten bar. Niepowtarzalny klimat. Świetna obsługa. Atrakcje wodne. Uwielbiam tam wracac

Bar na plaży

6.0
Jolanta
Termin usługi: sierpień 2020 

Bananowy Song to porażka, stanowczo odradzam. Toalety śmierdzące, brudne, odpychające. Na moją uwagę personel odpowiedział że oni są tu od obsługiwania gości a nie sprzątania "kibla" dosłownie . A jak mi się nie podoba to nikt mnie tu nie trzyma i zawsze mogę skorzystać z toalety publicznej która jest obok. Byłam tam z moimi gośćmi, zamówiliśmy piwo, frytki czyli byłam klientem ale takiego potraktowania się nie spodziewałam. Na pewno już mnie tam nie zobaczą ani na pewno nikogo z moich znajomych. ' '

Bar na plaży

2.0
Zbigniew
  

Wsaystko wspaniale - jedzenie, napoje, obsługa, ceny, atmosfera i rozrywki wodne. Gratulacje I podziękowanie, ze jesteście. Zbigniew

Bar na plaży

6.0