Base Group

Koszwały K. Gdańska 83-020, Spacerowa 29

Base Group

Wybierz numer

603-226-004 603-817-711
p...@base.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym

O nas

Produkujemy maszyny i wysokiej jakości spawane konstrukcje przemysłowe. Specjalizujemy się w produkcji niskoseryjnej o dużej różnorodności. Nasz know-how to sprawna organizacja procesu realizacji zamówień oraz dbałość o zachowanie wysokiej jakości.
Jesteśmy firmą niezwykłą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie. Każdy dzień jest dla nas szansą na zrozumienie biznesu naszego klienta, naszej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczenie klientowi rozwiązania, którego szuka. Głównie oferujemy proces spawania, ale także wspieramy proces projektowania. Wykonamy na zamówienie konstrukcje i maszyny ze stali węglowej, nierdzewnej oraz aluminium.
Począwszy od wsparcia naszych partnerów biznesowych w zakresie projektowania, oferujemy profesjonalną technologię wytwarzania przez: spawanie manualne i zrobotyzowane, cięcie laserem, wodą, obróbkę skrawaniem CNC, cięcie na piłach taśmowych, gięcie blach CNC, gratowanie automatyczne, obróbkę strumieniowo ścierną szkłem (szkiełkowanie), obróbkę strumieniowo- ścierną śrutem staliwnym, trawienie i pasywację, montaż finalny i próbny ruchowe, próby ciśnieniowe, badania składu chemicznego materiału, badanie chropowatości powierzchni, badanie szczelności z wykorzystaniem helu, precyzyjne pomiary kształtu i położenia (ramię pomiarowe), badania nieniszczące.

Opinie (1)

Filip
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Według mnie firma konkurencyjna na rynku, dobra jakość- dbanie o szczegóły i naprawdę wysoka terminowość.

w kategorii

Maszyny przemysłowe

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość asortymentu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6