• Zdjęcie 1/1 - Beń Roman Sopot 4
 

Artykuły o nas

O nas

Wszystkich, którzy zmagają się z bólami: głowy, pleców, z rwą kulszową itp. zapraszamy na pozbycie się dolegliwości.
Jeśli dolegają Ci:
ból pleców
ból korzonkowy (krzyża)
ból stawu biodrowego, biodrowo-krzyżowego
zwyrodnienia stawów
bóle mięśni pośladkowych
ból międzyżebrowy
kłucie w klatce piersiowej
ból w piersiowym odcinku kręgosłupa
ból lędźwiowy
wypadnięcie dysku (wypadający dysk) protruzja tarczy
rwa kulszowa
ból barku – ograniczona ruchomość, trudności z unoszeniem ręki
lumbago
ischias
dyskopatia
przepuklina kręgosłupa (międzykręgowa)
napięte, naciągnięte, przykurczone mięśnie
sztywność (poranne) odcinka krzyżowego
trudności ze schylaniem, skręcaniem, zginaniem
trudności z wyprostowaniem po dłuższym siedzeniu
kręcz szyi, karku
napięcia mięśniowe
ograniczenia w ruchomości głowy i tułowia
ból barku
ból szyi
ból łopatki, międzyłopatkowy
rwa barkowa
bolesny łokieć – tenisisty
drętwienie ręki
mrowienie  w palcach
promieniowanie do ręki i palców dłoni
promieniowanie do biodra i pośladka
promieniowanie do nogi, (skurcz) łydki  i stopy
promieniowanie do pachwiny
bóle stawów
ból kolana, stopy, biodra
opadająca stopa
ból głowy (migrena)
światłowstręt
zawroty głowy
szumy w  uchu, uszach
napięcia stresowe
stany depresyjne
ból pięty (ostroga piętowa)
TO JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ STRONIE !!!
Wyżej wymienione dolegliwości  mogą być bardzo  uciążliwe,  zwłaszcza gdy trwają wiele lat!  A może właśnie teraz któraś z nich Cię dotyka? Co możesz zrobić w takiej sytuacji ?
Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy na temat usuwania tego typu dolegliwości z wykorzystaniem:
głębokiego masażu leczniczego mięśni (tkanek głębokich)
specjalistycznego masażu kręgosłupa
terapii manualnej kręgosłupa (kręgarstwo, chiropraktyka)
nastawienia lub odblokowania podwichniętych, zblokowanych kręgów
masażu przeciwbólowego  przy stanach ostrych jak i przewlekłych nawet wieloletnich – również dla kobiet w ciąży i po porodzie.
masażu rozluźniającego napięte mięśnie
masażu leczniczego dla sportowców (również przy kontuzjach)
manualnych technik przeciwbólowych
przygotowaniu specjalistycznych ćwiczeń dla pacjenta

O mnie
Jestem terapeutą z bardzo dużym doświadczeniem, które nabyłem dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, jego problemu i zastosowaniu odpowiedniej terapii.
Oprócz prywatnej praktyki, którą prowadzę już od wielu lat, stykałem się również z tysiącami pacjentów w WOJEWÓDZKIM ZESPOLE REUMATOLOGICZNYM W SOPOCIE gdzie pracowałem jako masażysta.
Przewlekłe przypadki schorzeń z jakimi miałem tam do czynienia – np: zzsk ( zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa), rzs (reumatoidalne zapalenie stawów), rwy kulszowe, barkowe, blokady międzykręgowe, dyskopatie, przykurcze mięśniowe, sztywności karku, bóle korzonkowe, itp. pozwoliły mi wyselekcjonować te techniki, które jak najszybciej przynoszą ulgę i ustąpienie bólu czasami nawet po jednej wizycie.
MASAŻ LECZNICZY JAKI WYKONUJĘ JEST UNIKALNY ZE WZGLĘDU NA PRECYZJĘ STOSOWANYCH TECHNIK I SZYBKĄ SKUTECZNOŚĆ CO POTWIERDZA WIELE OSÓB WYSTAWIAJĄC WYSOKIE OPINIE.  sprawdź na: http://www.trojmiasto.pl/Gabinet-kosmetyki-i-masazu-o47967.html
Obecnie wielu moich klientów to: sportowcy z kontuzjami, pracownicy biurowi, programiści, kierowcy zawodowi, pracownicy fizyczni, lekarze, pielęgniarki (spawacze, dentyści, fryzjerzy, pracujący w wymuszonych pozycjach) i coraz częściej, co smutne, dzieci i młodzież z bólami pleców.

Oceny (62)

rafal
   

Zdecydowanie polecam jeden z najlepszych na których natrafiłem jak dotąd , znam sie wybitnie na rzeczy , chodzę profilaktycznie jak przyjeżdżam do Sopotu .

Salony masażu

5.7
Alicja
   

Pierwsza moja wizyta i nie ostatnia. Pan Roman Najlepszy z najlepszych z bólem kręgosłupa zmagam się od bardzo długiego czasu jeden masaż, czuje się jak nowo narodzona! Godny polecenia cudowny Profesjonalista

Salony masażu

6.0
Barbara
   

Jestem stałą klientką. Po wielu nieudanych doświadczeniach z masażem, nareszcie ktoś, kto naprawdę zna się na rzeczy i potrafi bardzo pomóc.

Salony masażu

5.2
Jaca
   

Wchodząc na stół do masażu z bólem w okolicach lędźwiowego odcinka kręgosłupa spowodowanego długoletnią dyskopatią - po godzinnym masażu ból zniknął. Pan Roman doskonale wie co robi. Masaże kręgosłupa są bezpieczne w jego wykonaniu a przede wszystkim skuteczne. Polecam każdemu kto ma problemy - spróbuj - a nie pożałujesz.

Salony masażu

5.8
Rafał
   

Moja Żona od kilku lat cierpi na migrenowe bóle głowy, na które pomagają tylko silne leki przeciwbólowe bądź leki typowo przeciwmigrenowe (na receptę). Pan Romek został nam polecony przez znajomych. Na pierwszej wizycie, bez wcześniejszych informacji, potrafił określić, po której stronie głowy najczęściej występują ataki bólu. Efekt naprawdę pojawił się już po pierwszym masażu! Od 3 tygodni moja Żona bierze zauważalnie mniej leków przeciwbólowych i ani razu nie miała typowego ataku migrenowego. Jesteśmy zadowoleni z w pełni profesjonalnego podejścia! Miła i przyjazna atmosfera podczas zabiegu oraz to co najważniejsze to skuteczność. Zdecydowanie polecamy masaże u Pana Romka!

Salony masażu

6.0
Ewa L
   

Do gabinetu przyjechałam z silnym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, z którym męczyłam się już drugi dzień. Pracuję przy biurku, więc bardzo się nacierpiałam przez ten czas. Po zabiegu u Pana Romana mogłam już swobodnie się poruszać i sylwetka od razu wróciła do normy, tzn. wyprostowała się. Pan Roman też profesjonalnie i uczciwie zdiagnozował moją przypadłość, która okazała się przykurczem mięśni, a nie jak przypuszczałam przesunięciem dysku. Doradził co robić w takich sytuacjach i jak im zapobiegać, co jest bardzo cenne i świadczy również o jego uczciwości. Ceny są przystępne, gabinet bardzo ładny i estetyczny, obsługa miła i najważniejsze, że są to zabiegi skuteczne. Szczerze polecam ten gabinet i życzę Panu Romanowi dalszych sukcesów. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Salony masażu

6.0
Jarosław Szydłak
   

Polecam osobom, które poszukują skutecznej pomocy. Pan Roman zaczyna od wywiadu "co boli" już przy kontakcie telefonicznym, uzupełnia informacje przed pierwszym masażem i mówi jakie rozwiązania widzi. Wyjaśnia swoje działanie i pomysł na terpaię. I co najważniejsze w moim wypadku - jego strategia działania się sprawdza. A przypadkiem łatwym nie jestem i do tego opornym na systematyczne wdrażanie zaleceń :)

Salony masażu

6.0
Wioleta
   

Spędziłam 6 tygodni w szpitalu, a właściwie szpitalach, bo przeszłam przez trzy oddziały. Na samym początku mojej „szpitalnej wędrówki” do przypadłości, która mnie wyłączyła doszedł nerwoból lewej strony, który od bólu szyi, potem barku, przekształcił się w ból i niedowład lewej ręki. Potem nawet ból promieniował na lewe ucho. W szpitalach trochę bagatelizowano tą „dodatkową” przypadłość, która mi jednak bardzo utrudniała w miarę normalne funkcjonowanie (mogłam spać tylko w jednej pozycji i nawet nie byłam wstanie założyć t-shirt, o bólu nie wspomnę). Jak tylko wyszłam ze szpitala udałam się do Pana Romana (poleciła mi go koleżanka). Powiem tylko tyle, że wystarczyło zaledwie pięć wizyt, a po bólu i niesprawności nie ma śladu. Gorąco polecam!!! Pan Roman to specjalista z najwyższej półki.

Salony masażu

6.0
Właścicielka kancelarii rachunkowej
   

Bardzo polecam masaże lecznicze u Pana Romana Beń. Prowadzę siedzący tryb pracy i od lat regularnie masaże Pana Romana ratują mnie od bólu pleców i kręgosłupa. Po serii masaży zdecydowanie poprawia się stan zdrowia a przede wszystkim znikają uporczywe bóle głowy.

Salony masażu

6.0
Ł.M
   

Witam. Raczej nie mam w zwyczaju specjalnie sie fatygować i dawać oceny za usługi z których korzystam. Jednak w tym wypadku musze powiedziec ,że pan Roman jest naprawde profesjonalistą na najwyrższym poziomie. Zna się na rzeczy i ma bardzo przystępne ceny. Szczerze polecam

Salony masażu

6.0
TOKAR
   

witajcie, pokrótce opiszę mój przypadek. Od kilku lat miałem poważne problemy z kręgosłupem w odcinku piersiowym, oraz przykurcz mięśnia grzebieniowego barku - jak się później dowiedziałem -. co powodowało ogromne bule. Nie mogłem rano wstać z łóżka. do tego stopnia się to pogłębiło że, po ciężkim okresie w pracy nie mogłem podnieść ręki do góry. Znajomy polecił mi P Romana Beń. jestem bardzo sceptyczny jeśli chodzi o tego typu gabinety i w ogóle masaż leczniczy, ale postanowiłem spróbować. po pierwszym masażu było ok, trochę lepiej ale bez szaleństw. po drugim podobnie, jak się dowiedziałem moje mięśnie po prostu mają tzw. pamięć i wracają do poprzedniego stanu. dopiero po 5 czy 6 wizycie znacząco się poprawiło, teraz nie mam bólu i z barkiem też dużo lepiej, ale chodzę na masaż mniej więcej raz w tygodniu profilaktycznie. Polecam bardzo gabinet P Romka, pełen profesjonalizm, duża fachowość. P Roman przystępny i miły, miejsce czyste i przyjemne co dla mnie ma znaczenie

Salony masażu

5.2
Kinga
   

Kłopoty z kręgosłupem /bóle i ograniczenie ruchomości w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, rwa kulszowa/ miałam od około roku czasu. W ubiegłym tygodniu silny ból ściął mnie z nóg; nie mogłam wstać samodzielnie z podłogi /nie mówiąc o chodzeniu/. Zawieziono mnie do Pana Romana. Prawdę mówiąc, byłam nastawiona sceptycznie /sama jestem lekarzem i "leczyłam" mój kręgosłup mega dawkami leków p/zapalnych i p/bólowych - bez efektu/. No i zdarzył się taki mały cud... Po masażu - wyszłam na własnych nogach, wyprostowana i bez najmniejszego bólu! Wczoraj byłam na powtórce i czuję się doskonale. Pan Roman pokazał mi ćwiczenia do wykonywania w domu, powiedział jak mam się poruszać i co robić, gdyby dolegliwości powróciły. Dziękuję z całego serca za pomoc.

Salony masażu

6.0
Jacek
   

Indywidualne podejście do pacjenta. Warto spróbować. Staram się chodzić regularnie. Po masażu bóle kręgosłupa mijają. Cieszę się że trafiłem na profesjonalistę.

Salony masażu

5.5
Grzesiek
   

Masażysta bardzo dobrze przygotowany. Posiada dużą wiedzę praktyczną, stara się bardzo aby pacjent wyszedł od niego bez bólu .Staranny , miły, mocno się angażujący w masaż.

Salony masażu

6.0
Eulalia Bednarska
   

Ostry ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Ból ustąpił po pierwszym masażu. Jestem zadowolona z usługi i polecam osobom z podobnymi dolegliwościami.

Salony masażu

5.8
Grażyna
   

MIAŁAM BÓLE KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO ZAŻYWAŁAM DUŻO LEKÓW P/BÓLOWYCH OD KIEDY TRAFIŁAM DO GABINETU PANA ROMANA NA MASAŻE A CHODZĘ SYSTEMATYCZNIE RAZ W TYGODNIU.OD TEGO CZASU NIE ZAŻYWAM LEKÓW BÓLE MINĘŁY .PRACUJĘ W SŁUŻBIE ZDROWIA POLECIŁAM TEŻ MOIM KOLEŻANKOM MASAŻE PANA ROMANA SĄ BARDZO ZADOWOLONE.

Jarek
   

Ktokolwiek ma problemy z kręgosłupem w 100% mogę polecić złote ręce pana Romana - wie doskonale gdzie i jak masować aby postawić człowieka na nogi

Salony masażu

6.0
Paulina
   

Z usług zarówno pana Romana, jak i jego żony Joanny korzystam już od prawie czterech lat. Są to prawdziwi fachowcy i przemili ludzie. Dzięki masażom i fachowej pomocy pana Romana mogę od wielu lat normalnie funkcjonować przy poważnym schorzeniu kręgosłupa. Ma złote ręce. Pani Joanna jest przemiła i bardzo profesjonalna, uwielbiam jej zabiegi. Oboje to nie tylko świetni specjaliści, ale przede wszystkim wspaniali i ciepli ludzie. BARDZO GORĄCO POLECAM.

Salony masażu

6.0
Adam
   

Człowiek który pozbawił mnie bólu i przywrócił do normalnego funkcjonowania.Miałem spory wysięg dysku-ucisk na nerw S1 ból jak przy rwie kulszowej razy dwa.Cztery konsylia lekarskie(operować nie operować poczekajmy)i tak męczyłem się rok,aż przez przypadek spotkałem kolege po podobnym problemie który polecił mi P.Romana. JESTEM SPRAWNY POLECAM

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że w tym przypadku mogłem pomóc.

Salony masażu

5.8
Beata
   

Korzystałam z pomocy, szczególnie w ostrych stanach bólowych rwy kulszowej i innych bólach kręgosłupa. Po kilku wizytach ból zawsze ustępuje, a ostatnio nie zwlekałam z wizytą i tego samego dnia po doraźnej pomocy ból minął już po pierwszej wizycie. Zawsze spotykam się z miłą i fachową poradą, łącznie z zaleceniami jak ćwiczyć aby zapobiegać urazom.

Salony masażu

6.0