• Zdjęcie 1/1 - Beń Roman Sopot 4
 

Artykuły o nas

O nas

Wszystkich, którzy zmagają się z bólami: głowy, pleców, z rwą kulszową itp. zapraszamy na pozbycie się dolegliwości.
Jeśli dolegają Ci:
ból pleców
ból korzonkowy (krzyża)
ból stawu biodrowego, biodrowo-krzyżowego
zwyrodnienia stawów
bóle mięśni pośladkowych
ból międzyżebrowy
kłucie w klatce piersiowej
ból w piersiowym odcinku kręgosłupa
ból lędźwiowy
wypadnięcie dysku (wypadający dysk) protruzja tarczy
rwa kulszowa
ból barku – ograniczona ruchomość, trudności z unoszeniem ręki
lumbago
ischias
dyskopatia
przepuklina kręgosłupa (międzykręgowa)
napięte, naciągnięte, przykurczone mięśnie
sztywność (poranne) odcinka krzyżowego
trudności ze schylaniem, skręcaniem, zginaniem
trudności z wyprostowaniem po dłuższym siedzeniu
kręcz szyi, karku
napięcia mięśniowe
ograniczenia w ruchomości głowy i tułowia
ból barku
ból szyi
ból łopatki, międzyłopatkowy
rwa barkowa
bolesny łokieć – tenisisty
drętwienie ręki
mrowienie  w palcach
promieniowanie do ręki i palców dłoni
promieniowanie do biodra i pośladka
promieniowanie do nogi, (skurcz) łydki  i stopy
promieniowanie do pachwiny
bóle stawów
ból kolana, stopy, biodra
opadająca stopa
ból głowy (migrena)
światłowstręt
zawroty głowy
szumy w  uchu, uszach
napięcia stresowe
stany depresyjne
ból pięty (ostroga piętowa)
TO JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ STRONIE !!!
Wyżej wymienione dolegliwości  mogą być bardzo  uciążliwe,  zwłaszcza gdy trwają wiele lat!  A może właśnie teraz któraś z nich Cię dotyka? Co możesz zrobić w takiej sytuacji ?
Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy na temat usuwania tego typu dolegliwości z wykorzystaniem:
głębokiego masażu leczniczego mięśni (tkanek głębokich)
specjalistycznego masażu kręgosłupa
terapii manualnej kręgosłupa (kręgarstwo, chiropraktyka)
nastawienia lub odblokowania podwichniętych, zblokowanych kręgów
masażu przeciwbólowego  przy stanach ostrych jak i przewlekłych nawet wieloletnich – również dla kobiet w ciąży i po porodzie.
masażu rozluźniającego napięte mięśnie
masażu leczniczego dla sportowców (również przy kontuzjach)
manualnych technik przeciwbólowych
przygotowaniu specjalistycznych ćwiczeń dla pacjenta

O mnie
Jestem terapeutą z bardzo dużym doświadczeniem, które nabyłem dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, jego problemu i zastosowaniu odpowiedniej terapii.
Oprócz prywatnej praktyki, którą prowadzę już od wielu lat, stykałem się również z tysiącami pacjentów w WOJEWÓDZKIM ZESPOLE REUMATOLOGICZNYM W SOPOCIE gdzie pracowałem jako masażysta.
Przewlekłe przypadki schorzeń z jakimi miałem tam do czynienia – np: zzsk ( zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa), rzs (reumatoidalne zapalenie stawów), rwy kulszowe, barkowe, blokady międzykręgowe, dyskopatie, przykurcze mięśniowe, sztywności karku, bóle korzonkowe, itp. pozwoliły mi wyselekcjonować te techniki, które jak najszybciej przynoszą ulgę i ustąpienie bólu czasami nawet po jednej wizycie.
MASAŻ LECZNICZY JAKI WYKONUJĘ JEST UNIKALNY ZE WZGLĘDU NA PRECYZJĘ STOSOWANYCH TECHNIK I SZYBKĄ SKUTECZNOŚĆ CO POTWIERDZA WIELE OSÓB WYSTAWIAJĄC WYSOKIE OPINIE.  sprawdź na: http://www.trojmiasto.pl/Gabinet-kosmetyki-i-masazu-o47967.html
Obecnie wielu moich klientów to: sportowcy z kontuzjami, pracownicy biurowi, programiści, kierowcy zawodowi, pracownicy fizyczni, lekarze, pielęgniarki (spawacze, dentyści, fryzjerzy, pracujący w wymuszonych pozycjach) i coraz częściej, co smutne, dzieci i młodzież z bólami pleców.

Oceny (62)

Marta
Termin usługi: czerwiec 2024

Nic, co pan Roman pisze o sobie na stronie internetowej, nie jest przesadzone. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie w krótkim czasie. Z bolącym barkiem byłam u kilku masażystów, lecz dopiero masaż tkanek głębokich zastosowany przez p. Romana przyniósł poprawę. I to po zaledwie dwóch wizytach!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem szybko pomóc.

Rehabilitacja

6.0
Zofia Szulc
Termin usługi: czerwiec 2024

To pierwszy mój wpis i pierwsza wizyta. A druga w życiu jeśli chodzi o prywatną rehabilitację. Poleciła koleżanka. Nie napiszę jeszcze czy pomogło bo nie chcę zapeszać masaż bardzo intensywny i celujący w punkt. Po masażu zeszłam po schodach z 10 piętra. Miałam jakiś zespół czy straszny przykurcz mięśnia gruszkowatego. Wiązało się to z pseudo rwą nerwu kulszowego i nie mogłam chodzić od 3 miesięcy bez leków. Nie powiem jeszcze czy pomogło ale byłam bardzo obolała po zabiegu. Pan Roman bardzo przyzwoity człowiek i był ze mną w kontakcie przez weeken bo nie wiedziałam co jest normalnym zjawiskiem. Wszystko się sprawdziło o czym mówił. Sam dzwonił w poniedziałek pytać jak się czuję. Będzie następny wpis jak minie trochę czasu.

Rehabilitacja

5.6
Ewa
Termin usługi: kwiecień 2024

W miesiącu sierpniu 2023 r. miałam problemy z chodzeniem i poruszałam się o balkoniku. Każdy ruch sprawiał mi ogromny ból. Próbowałam różnych metod leczenia ,np. zastrzyki z witaminami i przeciw bólowe, ale nie pomogły.2 masaże Pana Romana spowodowały ,że poruszam się o własnych siłach, za co jestem bardzo wdzięczna .Polecam Pana Romana pacjentom z podobnymi problemami.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że udało się szybko pomóc.

Rehabilitacja

5.9
Jolanta R.
Termin usługi: lipiec 2023

Byłam dzisiaj na drugim masażu, związanym z bólem kręgosłupa lędźwiowego u Pana Romana. Już po pierwszym odczułam poprawę a przede wszystkim mniejszy ból. Masaż wykonany przez Pana Romana zmniejszył napięcie mięśnie i przyniósł ulgę. Korzystałam już z masaży u innych rehabilitantów i pomimo wielu zabiegów nie przyniosły one zdecydowanej ulgi. Natomiast masaż wykonany przez Pana Romana poprawił moją kondycję więc dlatego zdecydowanie polecam masaże Pana Romana i sama będę je kontynuowała. szczerze polecam !!!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Rehabilitacja

5.8
Ula
Termin usługi: kwiecień 2023  

Bardzo polecam masaż u Pana Romka. Profesjonalnie i co najważniejsze bardzo skutecznie.Kilka lat temu,miałam ostrogę piętową,już po pierwszym masażu ogromna ulga a dwa następne i po bólu,który już nie wrócił. Teraz dopadła mnie rwa kulszowa,choć lekarz przepisał 10 zastrzyków przeciwbólowych i Wit.B12,to ból nie przeszedł.Dwa masaże u Pana Romka i ból minął.Bardzo dziękuję i gorąco polecam masaże u Pana Romka.

Salony masażu

6.0
Urszula Stanuch
Termin usługi: listopad 2022  

To było bez wątpienia najlepsze doświadczenie. Po pierwszej sesji poczułem mniejszy ból i zwiększyłem zakres ruchu. Kilka lat temu uległem poważnemu wypadkowi, w wyniku którego uszkodzony został kręgosłup oraz prawe biodro. Próbowałam różnych fizjoterapii - żadna nie pomogła. Pewnego dnia skorzystałam z usług rehabilitacyjnych Pana Romana i prawie po pierwszej sesji uzyskałam bardzo dobre efekty, które z każdym kolejnym zabiegiem były coraz lepsze. Muszę przyznać, że nigdy nie myślałam, że w wieku 81 lat będę mogła chodzić o własnych siłach, a nie o kulach. Naprawdę znów czuję się sobą. Byłem pod wrażeniem wiedzy pana Romana na temat mojej kontuzji. Uspokoił mnie, dając mi szczegółowy plan rehabilitacji i łagodzenia bólu. Moim zdaniem Pan Roman to najlepszy masażysta w Trójmieście. Jest niezwykle profesjonalny i oczywiście zależy mu na jak najlepszym leczeniu swoich klientów. Ręce Pana Romana są naprawdę terapeutyczne!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że mogłem szybko pomóc.

Salony masażu

6.0
Jacek N
Termin usługi: listopad 2022

Trafiłem do Pana Romana z silnym bólem pleców (okolica lędźwiowa). Potworny ból przy schylaniu, nie mogłem nawet założyć skarpetek. Skorzystałem z dwóch sesji. Już po pierwszej była niesamowita ulga. Wróciłem do normalności. Polecam w 100%

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że udało się szybko pomóc, dziękuję za opinię.

Rehabilitacja

6.0
Wioletta
Termin usługi: lipiec 2022  

Pan Roman to profesjonalista pod kazdym wzgledem,mila atmosfera w salonie,dodatkowo udziela fachowych porad.polecam,juz po dwoch zabiegach czulam sie lepiej

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię, cieszę się, że pomogłem.

Salony masażu

6.0
Tamara
Termin usługi: maj 2022  

Pan Roman to wspaniały fachowiec. Po jednej wizycie przeszły mi bóle głowy i bóle pod łopatkami, które dokuczały mi bardzo długo. Polecam z całego serca.

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że szybko mogłem pomóc.

Salony masażu

6.0
Tomasz
Termin usługi: grudzień 2021

Najlepszy masaż leczniczy nie tylko w Trójmieście, ale i w Polsce, na co dowodem są bardzo duże ilości pacjentów i czas oczekiwania na wizytę, na którą zdecydowanie warto poczekać. Pan Roman dzięki swojej wiedzy i profesjonalizmowi jest w stanie pomóc bardzo szybko zarówno w stanach wymagających nagłej interwencji, jak i w tych przewlekłych wymagających regularnych wizyt (obie wersje sprawdzone osobiście z bardzo dobrymi efektami :) Dodatkowo dzięki swojemu doświadczeniu udziela cennych wskazówek co do dalszego postępowania, w tym ew. konieczności wykonania badań diagnostycznych. Najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie !

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że pomogłem. Dziękuję za miłe słowa.

Rehabilitacja

5.8
Mateusz C.
Termin usługi: grudzień 2021

Pan Roman jest prawdziwym specjalistą rehabilitantem. Przez kilka lat byłem u co najmniej 5 "specjalistów" z polecenia i nigdzie mi nie mogli pomóc na dyskopatię (masaże, lasery, prądy indiga itp) Tzn tak było lepiej ale bez szału i ciągle żyłem w bólu. To się odbija na życiu. Tymczasem po kilku wizytach "ostatniej szansy" u Pana Romana odżyłem. Różnica jest taka że Pan Roman się nie oszczędza i używa siły tam gdzie trzeba.. aż boli. Zaufałem mu i efekty są takie ,że na stojąco zawiązuje sobie teraz butki niczym nastolatek. Polecam serdecznie! Wart każdej sumy!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię.

Rehabilitacja

5.8
Artur
Termin usługi: listopad 2021  

Pan Roman to nie tylko profesjonalista w dziedzinie masażu ale też jest człowiek "na poziomie" godny polecenia.

Odpowiedź obiektu:

Ciszę się, że mogłem pomóc.

Salony masażu

6.0
Danuta
Termin usługi: lipiec 2021

Kilkakrotnie korzystałam z usług Pana Romana, zawsze były skuteczne , pomógł mi nawet na drętwienie wokół ust spowodowane podrażnieniem nerwu trójdzielnego

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że pomogłem. Dziękuję za opinię.

Rehabilitacja

6.0
Małgorzata Zakrzewska
Termin usługi: lipiec 2021  

Trafiłam do Pana Romana kilka lat temu z powodu ogromnego napięciowego bólu szyi. Staram się korzystać regularnie z Jego nieocenionej pomocy, chociaż najczęściej Pan Roman ratuje mnie wtedy, kiedy już nie mogę ruszyć głową. W takiej kryzysowej sytuacji po pierwszym masażu ból zmniejsza się co najmniej o połowę tego samego dnia, mija całkowicie w ciągu dwóch kolejnych. W gabinecie zawsze panuje swobodna i przyjazna atmosfera. Mój mąż również chwali sobie zabiegi - Pan Roman postawił go dosłownie na nogi po urazie kolana. Polecam z całego serca.

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że mogłem pomóc. Dziękuję za opinię.

Salony masażu

6.0
Irena
Termin usługi: lipiec 2021  

Polecam masaże pana Romana. Kilkakrotnie już otrzymałam skuteczną pomoc na ból kręgosłupa, a ostatnio także na "łokieć tenisisty".

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że mogłem pomóc. Dziękuje za opinię.

Salony masażu

6.0
Joanna
Termin usługi: marzec 2021  

Bardzo polecam. Miałam bóle migrenowe i nawet nie wiedziałam że masaż wykonany przez Pana Romana pomoże mi się ich pozbyć.

Salony masażu

6.0
Lila
Termin usługi: luty 2021  

Po upadku przypuszczałam że mam złamaną rękę. Prześwietlenie wykluczało złamanie. Po wykonaniu USG okazało się że mam zerwany mięsień. Konsultacje u dwóch lekarzy były jednakowe i jednoznaczne- po 60 roku życia nie wykonuje się takiego zbiegu .Mogłam go zrobić na życzenie prywatnie ale się nie zdecydowałam. Zanosiło się na długie leczenie. Ręką nie mogłam poruszać ze względu na ból ,nawet przy zwykłych czynnościach życiowych już nie mówiąc o pracy. Zdecydowałam się na rehabilitację u Pana Romana Beń. Nie obyło się przy rehabilitacji bez bólu ale po drugim zabiegu mogłam zrezygnować z temblaka. Z każdym zabiegiem możliwości ruchowe się zwiększały. Fakt jeden że stosowałam się do poleceń rehabilitanta- wykonywałam zalecane ćwiczenia. Jestem bardzo zadowolona że po dziesięciu zabiegach mogę posługiwać się ręką jak również pracować.

Salony masażu

6.0
Ola
Termin usługi: luty 2021  

Bardzo przyjemna obsługa. Masaż bardzo mi pomógł. Wcześniej miałam problem z kolanem, to był promieniujący ból od kręgosłupa i każda dłuższa podróż samochodem kończyła się opuchlizną kolana i bólem zarówno kolana jak i kręgosłupa. Po jednym masażu ból zniknął, a po 700 km w podróży kolano nie bolało ani nie spuchło. Bardzo polecam

Salony masażu

6.0
Marta
Termin usługi: grudzień 2020  

Do p.Romana trafiłam z polecenia i teraz polecam go wszystkim bliskim. Już po pierwszej wizycie czuć wyraźną ulgę w bólu. Za każdym razem pan Roman dokłada wszelkich starań aby wizyta była umówiona w jak najszybszym terminie, w pilnych przypadkach znajdzie nawet pół godzinki żeby tylko móc pomóc. Pan Roman jest profesjonalistą wykonującym prawdziwy zabieg masażu, a nie głaskanie po plecach. Uważnie wysłuchuje z jakim problemem się przychodzi i niezwykle precyzyjnie znajduje miejsce bólu. To niemożliwe żeby masaż u pana Romana nie pomógł. Szczerze polecam!

Odpowiedź obiektu:

Cieszę się, że mogłem pomóc. Dziękuje za opinię.

Salony masażu

5.7
Agnieszka Sobczak
Termin usługi: sierpień 2020  

Pan Roman bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. 3 wizyty wystarczyły żebym uporała się z problemem bolących pleców. Podkreślić należy, że jestem w 8 miesiącu ciąży- Pan Roman uważnie i ostrożnie zaopiekował się mną bacząc, aby maleństwu nie działa się krzywda. Polecam z całego serca

Salony masażu

6.0