Najlepsze opony - sprzedaż Gdańsk

Oceny (13)

J
Termin usługi: wrzesień 2023

Korzystam od lat. Zawsze profesjonalnie

Opony - sprzedaż

6.0
Klient
Termin usługi: lipiec 2023

Szybko - tak: w połowie lipca bez żadnej kolejki. Kompetentnie - nie w każdym szczególe: brak dokręcania śrub kluczem dynamometrycznym zgodnie z zaleceniami producenta , oczekiwanego pompowania do ciśnienia 2,7 otrzymałem 3,0. Zagubiony kapsel felgi ochraniający piastę - pani z recepcji informuje mnie, że musiałem go zgubic ... Jak?! Jedyne miejsce, w którym kapsel jest zdejmowany, to wyważanie kół. Ja zgubiłem? Ja pomoszę koszt zakupu? No nie takiej obsługi oczekiwałem. Ja tu nie wrócę. Nigdy.

Opony - sprzedaż

2.0
gg
Termin usługi: grudzień 2019

Zmieniam tam opony na letnie i zimowe od wielu lat.

Opony - sprzedaż

6.0
Marcin
Termin usługi: luty 2019

Korzystam od niedawna. Zmiana opon na zimowe poszła bardzo sprawnie, mimo sporej kolejki. Drobne naprawy też super. Nie wypowiem nt. poważniejszych napraw/remontów bo jeszcze nie robiłem, ale jak będzie okazja to chyba im zaufam.

Wulkanizacja

6.0
Krzysztof Karbowski
Termin usługi: listopad 2018

Obsługa pozostawiająca wiele do życzenia. Czujesz się tam petentem/klientem jak za Bareji lat 80tych.

Wulkanizacja

1.0
Z.S.
Termin usługi: kwiecień 2018

Za busa 16 cali stalowe felgi 140 zł! Cena skandal (gdzie indziej 90-120), ale najlepsze jest to że dokręcenie śrub kluczem dynamometrycznym jest dodatkowo płatną usługą. To jest profesjonalny serwis? W cenie nie ma także kawy bo ekspres nie działa, jest za to mega nieuprzejma obsluga w biurze. I godzina na zmiane opon od momentu wjechania na stanowisko. Omijać szerokim łukiem.

Wulkanizacja

1.0
Adam
Termin usługi: 2016r

Korzystam z usług wulkanizacji i wymiany opon od 20 lat. Fachowa usługa w biurze i na warsztacie.

Wulkanizacja

5.0
Adam
Termin usługi: 5.04.2016

Wymiana opon. Sprawnie. Brak uwag.

Wulkanizacja

5.0
Przemek
Termin usługi: 5.04.2016

Bylem w tej wulkanizacji wymienic opony z zimowych na letnie. Panowie zrobili to tak ze opony zaczely buczec. Po przyjechaniu nastepnego dnia powiedzieli ze wlasciwie nie maja pomyslu co z tym zrobic ( nie znaja opon..) - wiec pytam kto ma sie znac na oponach jesli nie wulkanizator... Po pojechaniu do innego wulkanizatora okazalo sie ze buczenie jest spowodowane tym ze opony sa lekko wyzabkowane.. Wystarczylo ze pracownik wulkanizacji przejechal po oponie reka i wiedzial ze trzeba zamienic przod z tylem.. Efekt ? Buczenie ustalo i moge cieszyc sie jazda... Niestety nie moge polecic serwisu...

Wulkanizacja

2.0
Piotr Nowak
Termin usługi: 29.03.2016

Skorzystałem z usług wulkanizacji, wymiana opon przebiegła sprawnie i fachowo.

Wulkanizacja

5.0
Robert
Termin usługi: 08.04.2015

Mamy początek sezonu wymiany opon na letnie, zwracam uwagę wszystkich kierowców na fakt, aby patrzeć na ręce mechanikom podczas takiej wymiany. Ja w dniu wczorajszym zaufałem mechanikom firmy MAZEX i dzisiaj rano żałowałem, że byłem tak naiwny. Po wymianie kół okazało się że dwa koła było nie dokręcone, na szczęście nic się nie stało bo wyczułem potworne bicie na kierownicy, inny mechanik dokręcił koła i mogłem jechać dalej. Chciałem złożyć reklamację w firmie Mazex na źle wykonaną usługę i wówczas pracownik firmy odmówił przyjęcia reklamacji. Myślę że tak ogromna konkrecja w branży usług pozwala na wykluczenie wątpliwej jakości usługodawców.

Wulkanizacja

2.5
Marek
Termin usługi: 13-04-13

Wymieniłem dzisiaj w tym zakładzie oponki i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i tempa pracy. Panowie uwinęli się z zadaniem błyskawicznie i bezproblemowo, ledwo zdążyłem dopić kawę ;). Naprawdę polecam!

Wulkanizacja

5.0
RAFAŁ
Termin usługi: 27.04.2012

zawiozłem dzisiaj samochód do wymiany opon. Pan kazał mi wjechać na podnośnik i iść uregulować rachunek do biura. założył koła, skasowali mnie 60 zł. Po zjechaniu z podnśnika samochód nie miał mocy, silnik się trząsł i nie działała turbina. Postawiłem samochód na kanale i okazało się że w miedzyczasie wymiany opon jakiś uprzejmy sk#$$@ odłączył przewód podciśnienia licząc pewnie na szybkie naciągnięcie klienta na naprawę. NIE POLECAM NACIĄGACZY

Wulkanizacja

1.5