Better Business Event Sp. Z o. o.

znajduje się w Green Office

Better Business Event Sp. Z o. o.

Wybierz numer

58 343-21-60
w...@bbevent.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
Ocena 5.8 (1 ocena) + Oceń
 

O nas

Jesteśmy Zespołem z wieloletnim doświadczeniem na rynku event i turystyki biznesowej.Zapraszamy do współpracy.
BBEvent to Twój Agent od podróży służbowych.
Zapraszamy do współpracy w zakresie rezerwacji hotelowych na całym świecie, a także biletów lotniczych wszystkich linii.
Firma BBEvent dzięki dynamicznemu rozwojowi w ciągu kilku lat stała się wiodącym partnerem na rynku usług biznesowych. W naszym portfelu znajdują się firmy krajowe, zagraniczne, a także instytucje administracji publicznej i międzynarodowej np. Dowództwa Wielonarodowe.Nasze Podstawowe produkty to m.in.:
bilety lotnicze, rezerwacja hoteli w kraju i za granicą, bilety kolejowe i autokarowe, pośrednictwo wizowe, wynajem samochodów, szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne.

BBEvent jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce z sektora turystyki biznesowej. Naszym głównym celem jest pełne wsparcie naszych Klientów w organizacji podróży służbowych. Nasi Klienci mogą oczekiwać od nas nie tylko profesjonalnego podejścia do realizowanych zleceń, ale również wsparcia w każdym aspekcie związanym z delegacjami poczynając od wsparcia merytorycznego, profesjonalnej obsługi, szybkiej realizacji, kończąc na  pomocy w optymalizacji kosztów delegacji. Przy realizacji usług mamy na uwadze kulturę organizacyjną naszych Klientów, wdrożone polityki podróży, budżetowanie. Nie działamy na utartych standardach lecz wykazujemy się bardzo dużą elastycznością, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na całkowicie spersonalizowany serwis i obsługę.  
BBEvent umożliwia dostęp do Emergency Service 24h/7.
Dlaczego BBEvent?
-Posiadamy wieloletnie doświadczenie
-Posiadamy jeden z najlepszych serwisów na rynku
-Przy współpracy z nami Klienci generują oszczędności na podróżach służbowych -Gwarantujemy szybki czas reakcji
-Gwarantujemy najniższe ceny
-Gwarantujemy pełna kompleksowość usług
-Dajemy gwarancję najwyższych standardów bezpieczeństwa

Oceny (1)

Krzysztof szwarc
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2023

Firmę polecił mi kolega, który podróżuje biznesowo. Bardzo sympatyczna obsługa, wsparcie na wysokim poziomie, wszystko fajnie, jasno opisane w mailu. Nie spodziewałem się tak szybkich odpowiedzi na moje maile i pytania. Dziękuję za rekomendację hotelu od Pani Iwony. Na pewno będę wracał i dam znać znajomym. :)

Biura podróży

5.8
 • obsługa:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • oferta:
  6
 • promocje:
  5
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6