Oceny (23)

zadowolony Klient
Termin usługi: styczeń 2023

Jasna i przejrzysta oferta bez ukrytych "małym druczkiem" kosztów dodatkowych. Uczciwość i odpowiedzialnośc w biznesie. Ogromna wiedza i doradztwo techniczne i estetyczne, pomoc w doborze materiałów, usług na wyjątkowym poziomie. Uczciwość i rewelacyjny efekt końcowy.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Jan Malinowski
Termin usługi: czerwiec 2021

Fachowiec jakich mało. Ceni swoją pracę, ale zrobił mi wiele dodatkowych robót w gratisie. Praca wykonana perfekcyjnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam.

Usługi remontowe i budowlane

5.5
Paulina i Przemek
Termin usługi: październik 2020

Potrzebowaliśmy zrobić generalny remont mieszkania z rynku wtórnego. Szukaliśmy firmy, której byśmy mogli powierzyć wszystko. Pan Zbyszek umówił się z Nami na konsultację, pomiary i wycenę. Remont trwał około dwóch miesięcy, ale to jak mieszkanie wyglądało a jak wygląda po remoncie przeszło Nasze oczekiwania, nie sądziłam, że coś takiego jest w ogóle możliwe. Wszystko było z Nami konsultowane, ustalane, byliśmy zawsze w kontakcie telefonicznym/mailowym lub przyjeżdżaliśmy na budowę ustalić szczegóły. Pan Zbyszek podpowiadał co można zrobić, żeby dobrze wyglądało, jaki materiał wybrać, żeby był dobrej jakości- dla osób, które w ogóle się na tym nie znają była to bardzo duża pomoc. W mieszkaniu trzeba było zrobić dosłownie wszystko i wszystko zostało zrobione tak jak chcieliśmy. Z całego serca możemy polecić firmę Pana Zbyszka, jesteśmy bardzo zadowoleni!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Joanna
Termin usługi: maj 2020

Fachowcy z pasją. Otwarci na wizje klienta ale i "ściągający na ziemię" gdy wizja jest nierealna. Zdecydowanie polecam usługi tych sympatycznych i rzeczowych Panów

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Waldemar K.
Termin usługi: listopad 2019

Remont łazienki , wc i przedpokoju w mieszkaniu. (wielka płyta Zaspa) Z przyjemnością mogę polecić Pana Zbigniewa i jego firmę . Solidny, życzliwy fachowiec , jego praca to jego pasja . Potrafi doradzić a jeśli trzeba to zawsze służy pomocą i swoim wolnym czasem w doborze materiałów i elementów wykończeniowych. Prace remontowe zostały wykonane na najwyższym poziomie.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Małgorzata
Termin usługi: maj 2019

Pełen profesjonalizm fachowe doradztwo super wykonanie szczerze polecam wszystkim

Usługi remontowe i budowlane

5.7
Aneta
Termin usługi: lipiec 2019

Solidni, uczciwi fachowcy. Panowie wykonali kapitalny remont łazienki-łacznie z hydraulika i elektryką w starej kamienicy oraz podloge- gres na stropach drewnianych. Łazienka chodź mała 1,2/1.8 wyszła piękna z pomysłem a przy tym bardzo funkcjonalna. Przedpokój podłoga również super. Panowie serdecznie dziękuję. Nie spodziewałam się, że efekt końcowy będzie aż tak zadawalający. Następny remont- tylko z tą firmą. Serdecznie polecam. Aneta P.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Jolanta Borsuk
Termin usługi: lipiec 2017

Remont pierwotnie miał obejmować tylko łazienkę ale w trakcie remontu okazało się, że trzeba go rozszerzyć o przedpokój i wnękę kuchenną.Mieszkanie to maleńka garsoniera w wielkiej płycie a dodatkowym utrudnieniem był fakt, że inwestor mieszka kilkaset kilometrów od remontowanego mieszkania. Trzeba było zrobić łazienkę od podstaw, wymienić instalacje elektryczną w trzech pomieszczeniach, zagospodarować miniaturową kuchenkę we wnęce i zrobić szafę wnękową w pokoju. Z postawionego zadania Firma wywiązała się doskonale. Nigdy nie wybierała drogi łatwiejszej czyli na skróty. Każda decyzja była przemyślana i najlepsza a nie najłatwiejsza w danej sytuacji. Byliśmy cały czas w kontakcie na mailu i telefonicznym. W trudnych sytuacjach P. Zbyszek wykazywał się spokojem i umiejętnością rozwiązywania problemów. Zawsze pomocny i życzliwy. Gdybym kiedyś miała coś remontować z pewnością bym wybrała Bigrem Plus Remonty Łazienek Mieszkań i Domów.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2018

Remont łazienki i kuchni w starym budownictwie - przede wszystkim uczciwość. Poza tym: duży wachlarz porad, oczekiwana jakość wykonania prac remontowych, wyprzedzanie oczekiwań klienta, duża elastyczność i ogromne doświadczenie. Kolejny remont zaplanowałabym z tą samą ekipą :) trochę wydłużony czas realizacji ale ostateczny efekt wow. serdecznie polecam.

Usługi remontowe i budowlane

5.3
rork1
Termin usługi: maj 2018

Przed dwoma miesiącami korzystałam z usług Pana Zbigniewa. Prace obejmowały kapitalny remont łazienki i kuchni, nowe instalacje, wymiana stolarki drzwiowej. Prace zgodnie z ustaleniami, terminowo, w przystępnej cenie. Zdecydowanie polecam i chętnie skorzystam z usług w przyszłości.

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Mikus1992
Termin usługi: 09-27.05.2016

Szczerze polecam firmę Bigrem. Panowie znają się na swojej robocie. Łazienka wykończona wedle życzenia klienta (dla Panów nie ma rzeczy niemożliwych). Fachowe doradztwo przy wyborze materiałów i rozwiązań technicznych, jeszcze bardziej profesjonalnie wykonana praca. Podsumowując: Profesjonalnie i bez problemów. Pozdrawiam

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Anna S.
Termin usługi: 01-03-2016

Projekt łazienki wykonałam w Leroy Merlin. Po dokładnych obliczeniach Pana Zbyszka, okazało się, ze umywalka spełniała tylko funkcje dekoracyjną a wejście pod prysznic było miało tylko 40 cm. Na projektowych zdjęciach było to niewidoczne, nie otrzymałam dokładnych wymiarów, ale wierzyłam, ze doświadczony architekt nie ma prawa popełnić aż takich błędów. Pan Zbyszek rozrysował propozycję nowego projektu łazienki, który wspólnie zmodyfikowaliśmy na mój gust, sam skonstruował oświetloną ledami szybę z profilami, wymyślił fajną oświetloną ledami półkę wykorzystując część komina. Łazienka wydaje się duża, jest przemyślana, wszystko wykonane równo, kąty idealnie sfazowane, spadek odpływu liniowego idealnie wymierzony. Drobne poprawki wykonane bezproblemowo na moją prośbę. Łazienka uzytkowana od miesiąca i póki co nie mam do niej zastrzeżeń. Chętnie podzielę się zdjęciami, choć jeszcze brak w łazience zabudowy.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Piotr
Termin usługi: 12.01-28.03.2013

Korzystałem z usług 2 razy. I 2 razy nie miałem zastrzeżeń do jakości usług. Terminowi, słowni i bardzo solidni. Do tego elastyczny i życiowy właściciel firmy. Polecam.

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Romek
Termin usługi: styczeń 2013

Polecam usługi tej firmy . Remont mieszkania / hydraulika , szpachlowanie , kafelkowanie , elektryka / wykonany solidnie i terminowo .

Usługi remontowe i budowlane

6.0
MATEUSZ
Termin usługi: 20-07-2012

KAFELKI, HYDRAULIKA, ELEKTRYKA, SZPAHLOWANIE MALOWANIE WSZYSTKO WYKONANE FACHOWO I W TERMINIE POLECAM

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Gabrysia
Termin usługi: czerwiec-lipiec

BIGREM to firma godna polecenia. Solidni, punktualni fachowcy, wykonujący bardzo dobrze swoją prace. Firma wykonywała u nas generalny remont łazienki, kuchnii oraz przedpokoju łacznie z hydrauliką i elektryką. Można było liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc w zakupie materiałow. Z czystym sercem mogę polecic tą firmą, nie można lepiej trafic ;)

Usługi remontowe i budowlane

6.0
domi
Termin usługi: maj 2012

Świetni fachowcy, przystępne ceny, usługi wykonane porządnie i w terminie. Gorąco polecam!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Anna Żebrowska
Termin usługi: 2011 r.

Ja osobiście jestem zadowolona. Robiłam generalny remont łazienki i kuchni, również wymianę instalacji hydraulicznej. Firma sama zakupiła materiały potrzebne do remontu i służyła fachowym doradztwem. Wykonane tak jak miałam w aranżacji. O nic się nie musiałam martwić.

Usługi remontowe i budowlane

4.0
Ola
Termin usługi: luty 2012-kwiecień2012

Jestem zadowolona ze współpracy. Pracownicy byli rzetelni. Byli fachowcami. Remont został wykonany fachowo i zgodnie z moimi oczekowaniami.

Usługi remontowe i budowlane

5.2
Jadwiga
Termin usługi: wiosna2011

Podczas remontu musiałam zaufać fachowcom z tej firmy i jestem bardzo zadowolona, efekt końcowy remontu jak najbardziej spełnił moje oczekiwania także polecam wszystkim którzy planują remont!

Usługi remontowe i budowlane

5.0