Najlepsze prywatne kliniki Gdańsk

Oceny (12)

Asia
Termin usługi: maj 2022

Pani Justyna kompetentną z podejściem do dzieci w każdym wieku, miła sympatyczna i profesjonalna! Polecam!

Prywatne kliniki

5.5
Anna G
Termin usługi: lipiec 2022

Bardzo polecam, dla nas jedyna nadzieja. Indywidulalne podejście, zaangażowanie, zrozumienie, ogromna wiedza, zaufanie. Czekamy na kolejną sesje od września. Pozdrowienia dla P Justyny

Prywatne kliniki

6.0
Karolina
Termin usługi: lipiec 2022

Syn z zespolem aspergera, adhd, deficyt uwagi, do tego opozycja i bunt - 11 lat, w terapii u p. Justyny od stycznia 2022r. Pani Justyna jest profesjonalistka, teraputka z gleboka empatia, morzem cierpliwosci, do tego bardzo latwo nawiazuje kontakt z dzieckiem. Potrafi rozladowac trudna sytuacje, opanowac bunt syna. Sama terapia ma bardzo dobry efekt na syna. Widac poprawe, np. w lepszym postrzeganiu siebie, w minimalizacji zachowan agresywnych. Syn uwielbia zajecia, czekamy juz na nastepne spotkania. Pani Justyna prowadzi zajecia u nas w domu, jest to mega wygodna forma. Zaangazowana, konkretna, zawsze sluzy rada i pomoca. Jak iskra rozswietla nam dzien. Duzy minus za to, ze p. Justyna nie chce pomagac sobie we wnoszeniu walizki na 4te pietro bez windy ;) Wiecej minusow nie ma. Kobieta z pasja!!! Polecam.

Prywatne kliniki

6.0
Alicja
Termin usługi: październik 2021

Pani Justyna jest osobą ciepłą, otwartą, skoncentrowaną na pacjenta z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którą z całego serca uwielbiam. Polecam każdemu trening Biofeedback. Wykonywany pod okiem tak kompetentnego terapeuty jakim jest Pani Justyna stanowczo zmienia jakość życia.

Prywatne kliniki

6.0
Ola
Termin usługi: luty 2021

Z p. Justyną syn zaczął zajęcia we wrześniu, skończył w tym mc. Od pierwszego spotkania, było czuć dobrą energie od p. Justyny. Łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi i dba o dba o dobrą relacje z nimi. Syn odbył 45 sesji,lepiej sypia jest mniej nadpobudliwy, poprawiło się zachowanie. Na duży plus,że treningi mogą odbywać się w domu,co przy dwójce dzieci jest dużym ułatwieniem. Napewno jeszcze skorzystamy,i polecamy z całego serca.

Prywatne kliniki

6.0
Dawid
Termin usługi: kwiecień 2020

Miałem przyjemnność uczestniczyc w 30 spotkaniach, dzieki którym udało mi sie zapanować nad potokiem myśli, drastycznie uspokoic i poczuc sprawczość i kontrole nad swpoimi emocjami i myślami. Efekt przyszedł juz po 15 spotkaniach. Wszystko odbywa sie w swobodnej i przyjaznej atmosferze z dojazdem do pacjenta. Polacam wszystkim!!

mama Ali
Termin usługi: kwiecień 2020

Trafiliśmy do Pani Justyny, ponieważ moja córka miała od lat problemy ze snem. W klasie 7 zostały potwierdzone przez lekarza zaburzenia snu i wtedy zaczęliśmy szukać pomocy. Przez to wszystko doszło do zaburzeń emocjonalnych. Córka spała po 2, 3 godziny na dobę. To, że trafiliśmy akurat na Panią Justynę to był po prostu strzał w dziesiątkę. Wspaniała, młoda osoba, przesympatyczna, która potrafiła nawiązać z moją córką wspaniałą relację. Dojazdy do domu również są wielkim udogodnieniem, ponieważ w domu dziecko może się wyciszyć i czuje się najbezpieczniej. Od zakończenia terapii widzę poprawę, nie tylko w tym, że córka przesypia noce, jest spokojniejsza, ale przede wszystkim w tym, że łatwiej jej radzić sobie w stresujących sytuacjach. Polecamy bardzo serdecznie i dziękujemy Pani Justyno!!!

Prywatne kliniki

6.0
Ania
Termin usługi: maj 2020

Pełen profesjonalizm. Rzetelna diagnoza i efektywna terapia. A przy tym Pani Justyna pełna energii i świetnie pracująca z dziećmi.

Prywatne kliniki

6.0
Marzena
Termin usługi: luty 2020

Pani terapeutka jest specjalistką w swojej dziedzinie,co jest widoczne zarówno podczas prowadzenia zajęć, jak i omawiania uzyskiwanych wyników z podsumowywania poszczególnych etapów Biofeedbacku. Jest życzliwą osobą o pogodnym usposobieniu z darem odpowiedniego podejścia do dzieci. Mój syn polubił Panią Justynę od pierwszego spotkania. Zawsze punktualna i elastyczna, jeśli chodziło o zmiany w zaplanowanych terminach terapii. Bardzo dobry kontakt zarówno mailowy jak oraz sms. Widoczne zmiany u dziecka w zakresie poprawy pamięci (zauważalne w domu), jak też pracy na lekcjach w szkole (informacja zwrotna od wychowawcy). Szczerze polecam i przyznaję ocenę 6:)

Prywatne kliniki

6.0
Hanna
Termin usługi: grudzień 2019

Jestem bardzo zadowolona z efektów zajęć syna (zaburzenia koncentracji i nadmiernie emocjonalne zachowania) z Panią Justyną. Nie spodziewałam się tak szybkiego efektu. Już od momentu pierwszych spotkań skończyły się uwagi nauczycieli. Wartością dodaną oprócz wiedzy merytorycznej jest pozytywne usposobienie Pani Justyny, osoby bardzo kontaktowej, zarażającej optymizmem. Bardzo polecam!

Prywatne kliniki

6.0
A.
Termin usługi: wrzesień 2018

Mój synek z ZA i mutyzmem wybiórczym korzysta z usług Pani Justyny. Jest niesamowity postęp, zarówno w mówieniu - zaczął odzywać się, swobodnie mówić jak i w sprawach emocjonalnych - jest radosny, uśmiechnięty, wierzy we własne możliwości!!! My - rodzice widzimy to, nauczyciele i przede wszystkim nasz syn. Jest to pierwsza skuteczna metoda terapeutyczna (w przypadku syna) jeśli chodzi o zaburzenia społeczne i emocjonalne, dająca takie efekty. Dodam oczywiście, że Pani Justyna jest świetnym fachowcem, jest przesympatyczną osobą, a mój syn czeka na Nią z niecierpliwością. Dojazdy do domu również są wielkim udogodnieniem, bo dziecko najswobodniej i najszybciej uczy się w domu. Polecamy bardzo i dziękujemy Pani Justyno!!!

Prywatne kliniki

6.0
Mama Marcela
Termin usługi: listopad 2018

Bardzo sympatyczna Pani terapeutka, dobry kontakt przy umawianiu wizyty, plus, ze Pani przyjeżdża do domu, bez dodatkowych opłat, co w naszej sytuacji (syn z trudnościami w interakcjach społecznych) było idealnym rozwiązaniem. Ceny za terapię jak wszędzie, widać profesjonalizm w podejściu do klienta, Pani klarownie wszystko tłumaczy. Ogólna ocena 5

Prywatne kliniki

5.5