PERFECTA Biuro Rachunkowe

b...@awperfecta.pl pokaż
 

O nas

BIURO RACHUNKOWE oferuje profesjonalną obsługę w zakresie: - księgowości uproszczonej: ryczałt; KPiR; - księgowości pełnej: księgi handlowe; w tym ewidencje VAT oraz rozliczenia podatkowe - pełna obsługa kadrowo-płacowa
Współpraca z naszym biurem gwarantuje wsparcie kilkuosobowego zespołu specjalistów - doradcy podatkowego, głównej księgowej, eksperta ds. kadr i płac, analityka finansowego, radcy prawnego i wysoko wykwalifikowanych księgowych. Wiele firm nie może sobie pozwolić na taki zespół ekspertów. Ponadto wobec kosztów związanych z utrzymaniem własnego działu księgowego outsourcing może przynieść nawet 50% oszczędności.

Doświadczenie, wysoka jakość usług oraz elastyczne i przyjazne nastawienie do Naszych Klientów, zachęci Państwa do zlecenia nam pełnej obsługi księgowej, kadrowej oraz do obsługi projektów unijnych.

Oceny (3)

Kamil
Termin usługi: lipiec 2023 

Hej, korzystam z usług 'perfecta biuro Rachunkowe' w Sopocie od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że to prawdziwa perła wśród biur rachunkowych! Ekipa z perfecta nie tylko świetnie zna się na liczbach, ale ma też ludzkie podejście do klienta. Wszystkie moje pytania i wątpliwości zawsze były cierpliwie wyjaśniane, a sprawy księgowe prowadzone są rzetelnie i na czas. Dzięki nim mam pewność, że moja firma działa zgodnie z przepisami i mogę spać spokojnie. Jeśli szukacie profesjonalnego i przyjaznego biura rachunkowego w Sopocie, to perfecta to pewniak! Serdecznie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za docenienie naszych usług.

Biura rachunkowe i księgowi

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2023 

Współpraca z Panią Agnieszką przebiega wzorowo , jestem bardzo zadowolona

Biura rachunkowe i księgowi

6.0
Ewelina O.
Termin usługi: maj 2023 

Współpracujemy już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona, polecam współpracę

Biura rachunkowe i księgowi

6.0