BiznesPlaner I Profesjonalne biznesplany

BiznesPlaner

Wybierz numer

535-003-006
k...@biznesplaner.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 
 • Zdjęcie 1/4 - BiznesPlaner Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/4 - BiznesPlaner Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/4 - BiznesPlaner Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/4 - BiznesPlaner Gdynia 1
 

O nas

Tworzymy profesjonalne biznesplany oraz analizy finansowe dopasowane do Twoich potrzeb. Bezpłatne zmiany możesz dokonywać nawet przez 30 dni.
Pomożemy także uzyskać korzystne finansowanie (kredyt, leasing itp. )
Biznesplan szyty na miarę 
 
Przygotowujemy biznesplany zgodnie z wytycznymi banków lub innych instytucji finansowych. Mamy doświadczenie we współpracy z praktycznie każdą instytucją finansową w Polsce, w tym z Bankami Spółdzielczymi.
Przygotowujemy analizy finansowo-ekonomiczne przedsiębiorstwa na potrzeby własne, czy też pod kątem pozyskania inwestora.
Nie pracujemy na utartych schematach, zawsze chcemy stworzyć biznesplan odpowiadający Twoim potrzebom.
 
Przez ponad 10 lat przygotowaliśmy biznesplany dla firm z różnych sektorów tj.: nieruchomości, gastronomia, farmaceutyka czy branża budowlana. Wśród zadowolonych Klientów są znane podmioty z pomorskiego rynku m.in.:
- Gdański Bowke Sp.k.;
- Bravo Developer;
- Wodkan
 
…i wiele więcej.
 
Każdy biznesplan jest dopasowany do rygorystycznych wymogów bankowych. Zawiera m.in.:prognozy, interpretację wyników, analiza SWAT oraz niezbędne założenia. Bezpłatne zmiany możemy dokonywać nawet przez 30 dni.
 
Poszukujesz konkretnych rozwiązań?
Jeśli zależy Ci na audycie finansów Twojej firmy, skorzystaj z naszego unikatowego produktu, dostosowanego idealnie do Twoich potrzeb. Jest to forma „dyrektora finansowego firmy” na zlecenie, w zależności od Twoich potrzeb.
Zawiera:
analiza wyników finansowych Twojej firmy, analiza rentowności firmy na tle konkurencji, przygotowanie firmy do pozyskania finansowania, analiza zawartych umów (w tym umów o kredyt), poszukanie oszczędności w każdym aspekcie prowadzenia firmy (zatrudnienie pracowników, daniny), programy emerytalne dla zarządu – mogące być kosztem uzyskania przychodu, zabezpieczenie kluczowej kadry menadżerskiej, programy lojalnościowo-motywacyjne dla pracowników mogące stanowić koszty uzyskania przychodu, zabezpieczenie pod kątem śmierci właściciela/współwłaściciela firmy, sukcesja w przedsiębiorstwie.
 
Biznesplan przygotowujemy do 15 dni roboczych od momentu otrzymania kompletu dokumentów.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest czas oczekiwania na biznesplan?
Okres oczekiwania zależy od wybranego pakietu. W przypadku pakietu „ Prognoza Finansowa” oraz „Biznesplan Lite” wynosi on 5 dni roboczych, liczonych od momentu dostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów. W przypadku pakietu „Biznesplan Pro” wynosi od do 15 dni roboczych od momentu dostarczenia kompletu wymaganych dokumentów.
W jakiej formie jest mi przekazywany gotowy dokument?
Masz do wyboru wersję elektroniczną wysyłaną na wskazany adres email lub papierową wysłaną kurierem na wskazany adres. Koszt wysyłki jest w cenie biznesplanu.
Czy jest możliwość zmiany pakietu w trakcie realizacji zgłoszenia lub po jego zakończeniu?
Jest możliwość zmiany pakietu na wyższy za opłatą stanowiącą różnicę pomiędzy wybranym pakietem, a pakietem, który zamierzasz wybrać. Zmiany można dokonać zarówno w trakcie realizacji zamówienia jak i 30 dni po jego realizacji.
W jakim czasie realizowane są korekty/zmiany do biznesplanu?
Korekty bądź zmiany w biznesplanie realizowane są niezwłocznie od ich zgłoszenia, maksymalnie w ciągu 5 dni od dnia zgłoszenia. Zmiany i korekty zgłoszone w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia sporządzenia biznesplanu realizowane są bezpłatnie, po tym terminie każda zmiana jest wycenienia indywidualnie.
Jaką mam gwarancje że sporządzony dokument będzie spełniał oczekiwania instytucji finansowej dla której jest sporządzany?
Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia nie tylko w pisaniu biznesplanów ale również w ubieganiu się o finansowanie bankowe oraz poza bankowe. Na przestrzeni tego okresu pisaliśmy biznesplany dla każdego z banków komercyjnych w Polsce, znamy ich wytyczne i wymagania. Bardzo ściśle współpracujemy również z bankami spółdzielczymi, zarówno z grupy SGB jak i BPS. Oprócz tego pisaliśmy również biznesplany dla firm leasingowych, na potrzeby inwestorów oraz właścicieli firm.
Czy mogę wykorzystać sporządzony biznesplan lub prognozy finansowe w kilku instytucjach finansowych?
Nic nie stoi na przeszkodzie aby sporządzony przez nas dokument mógł wykorzystać w kilku instytucjach finansowych czy w innych celach. Jednak pamiętaj że każda z tych instytucji może mieć różne wymagania co do dokumentu. W takim przypadku skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym konsultantem aby omówić szczegóły.

Opinie (2)

Marcin
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam firmę Biznesplaner i współpracę z Panem Patrykiem. Można liczyć na szeroką wiedzę w zakresie finansów i wsparcie merytoryczne wykraczające poza samą usługą napisania biznesplanu. Usługa wykonania biznesplanu przebiegła szybko i profesjonalnie :)

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo pozytywnie wspominam współpracę z Panem Patrykiem. Po kilku rozmowach przygotował profesjonalny biznesplan, podpowiedział też jak uzyskać korzystne finansowanie. Dziękuję

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6