Najlepsze biura podróży Gdańsk

Oceny (24)

JK
Termin usługi: październik 2023

Polecamy! Świetne, wysokiej klasy Biuro, doskonała, profesjonalna obsługa, bardzo kompetentny i miły personel. Byliśmy na wakacjach zaproponowanych przez Biuro Bliss kilka razy i za każdym razem było fantastycznie. Szczególne podziękowania dla Pana Pawła, który potrafi zaproponować wakacje zgodnie z naszymi oczekiwaniami i preferencjami. Dziękujemy bardzo.

Biura podróży

6.0
Dorota
Termin usługi: wrzesień 2023

Wszystko na najwyższym poziomie! Profesjonalnie, miło, z zaangażowaniem i zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Dziękujemy!

Sprzedaż biletów lotniczych

6.0
AM
Termin usługi: wrzesień 2023

Dziękuję za pomoc w znalezieniu wycieczki. Pełen profesjonalizm i cierpliwość. To już drugie wakacje z biurem podróży Bliss i nie ostatnie :) Pozdrowienia dla Pana Pawła. AM

Biura podróży

6.0
Danuta
Termin usługi: lipiec 2022

Kolejne wakacje z biurem Bliss, dzięki pomocy pana Pawła jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni a panu Pawłowi niezmiernie wdzięczni za zorganizowanie nam wypoczynku. Polecamy w 100%.

Biura podróży

6.0
Monika
Termin usługi: wrzesień 2021

Bardzo udane wakacje, szczególnie doceniam łopatologiczne wytłumaczenie jakie oraz jak wypełnione papiery musimy mieć przy sobie na każdym etapie podróży co w czasach pandemii było moją największą obawą.

Biura podróży

6.0
Kamila
Termin usługi: lipiec 2021

Serdecznie polecam Pana Pawła, pomocny o każdej porze.

Biura podróży

6.0
Andrzej
Termin usługi: czerwiec 2021

naprawde polecam !!! Gorące podziękowania dla Pana Pawła za zorganizowanie super wakacji w czasie pandemii, rzetelne informacje na temat każdego kierunku świata, informacje na temat przesiadek obostrzeń i możliwych niedogodności pozwoliły mi cieszyć się super urlopem !!!

Biura podróży

6.0
Lila
Termin usługi: wrzesień 2020

Świetna współpraca, ogromne zaangażowanie w wyszukiwanie najlepszych i najbardziej dopasowanych dla nas ofert. Warto zwrócić uwagę, że Bliss pomaga w wszystkich problemach i dylematach związanych z podróżowaniem. szczególnie polecam Pana Pawła na którym zawsze można polegać i który zawsze wszystkiego dopilnuje! Od 4 lat z nimi!

Biura podróży

6.0
Marzena
Termin usługi: lipiec 2020

Bardzo profesjonalna obsługa i oferta dopasowana do oczekiwań w 100 procentach. Jak urlop to tylko z nimi ;)

Biura podróży

6.0
Alina Żygas
Termin usługi: luty 2020

Polecam usługi biura. Znajdą najlepszą ofertę w najniższej cenie, obsługa jest miła, uprzejma i kompetentna. Przypomną o terminach, pomogą z formalnościami wizowymi. Od lat korzystamy z ich usług przy organizacji zagranicznych wyjazdów wakacyjnych - byliśmy w Maroku, Grecji, Australii, Nowej Zelandii, Gruzji, na Alasce, w Chinach, w Kanadzie i w Wietnamie. A teraz planujemy Egipt...:)

Biura podróży

6.0
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2019

Dzięki pomocy biura Bliss wybraliśmy podróż na Lanzarote. Wyspa jest bardzo ciekawa, wszędzie widać zastygnięta lawe

Biura podróży

6.0
Waldek
Termin usługi: maj 2019

Kolejny wyjazd z biurm podróży Bliss i kolejny raz wszystko ok. Wspaniały wyjazd na Maderę. Oferta zgodna z naszymi oczekiwaniami. Hotel Bardzo dobry a Madera - brak słów -trzeba zobaczyć .Raj na ziemi.Polecam Bliss.

Biura podróży

6.0
Iga
Termin usługi: styczeń 2019

Rodzinne wakacje w nowym składzie 2+1 zostały świetnie dobrane do naszych potrzeb i preferencji. Wszystkie postawione przez nas kryteria zostały spełnione, a wybrany spośród kilku propozycji cel podróży był strzalem w dziesiątkę. Bardzo sprawna, cierpliwa i profesjonalna obsługa. Dziękujemy :)

Biura podróży

6.0
Hanna
Termin usługi: październik 2018

Pan Paweł znalazł nam ofertę w Turcji, w połowie pazdziernika, na 10 dni, miejsce cudowne, warunki świetne, jedzenie przepyszne (Kemer). Jedynie cena tego wyjazdu była dość wysoka (koniec sezonu!!!!). Na miejscu okazało się, że Polacy, którzy wynajęli ten sam hotel przez booking com płacili za to samo (przyjechali parę dni później) o 500 złotych na 2 osoby mniej:( Poza finansowym w tym wypadku aspektem biuro bardzo polecam. Na pewno wrócimy do Bliss :)

Biura podróży

5.3
Honorata
Termin usługi: czerwiec 2018

Profesjonalne podejście, miła obsługa. Bardzo interesująca wycieczka, dzieci były zachwycone. Obsługa pilotki pani Pauliny rewelacja. Wszystko było tak jak obiecano. Polecam. Następna wycieczka tylko z tym biurem.

Biura podróży

6.0
Jolanta Makowska
Termin usługi: lipiec 2017

Swietny pomysł na aktywny rodzinny wypoczynek. Wykwalifikowani instruktorzy zaplanowali wiele ciekawych zajęć, tak aby każdy uczestnik dorosły i dziecko mógł odnaleźć w sobie nowe talenty i rozwijać te znane. Doskonała integracja dzięki małym grupom. Bory Tucholskie to doskonła lokalizacja na poznanie elementów survivalu. Polecam.

Biura podróży

6.0
tata
Termin usługi: lipiec 2017

Syn był z Bliss na obozie letnim. O ile ośrodek był może nieco zgrzebny, to program, atrakcje, organizacja, opieka, zaangażowanie organizatora i opiekunów na najwyższym poziomie.

Biura podróży

6.0
Kasia
Termin usługi: 08.2014

Biuro oferuje ciekawe w oferty w przystępnych cenach. Miła obsługa i elegancki wystrój lokalu. A najważniejsze, że wakacje w udane :)

Biura podróży

5.0
Turystka
Termin usługi: 04.2014

Dziękuje Paniom z biura Bliss a w szczególności Pani Dagmarze za zorganizowanie wspaniałych wakacji dla mojej rodziny. Na pewno jeszcze skorzystamy z oferty tego biura :)

Biura podróży

5.7
Czechowski
Termin usługi: 2013, 2014

Byłem już na kilku wycieczkach zakupionych w biurze Bliss. Obsługa i pomoc merytoryczna b. dobra. Ostatnio, po namowie obsługi biura, wybrałem się na narty do Włoch samolotem - rewelacja. Dolot bez problemów i krótki, nie trzeba jechać samochodem kilkunastu godzin. Polecam też wyjazdy wykupione w biurze Bliss do Meksyku, Keni na safari, Norwegii. Kupiłem z biura wycieczkę do Kuby - mam nadzieję, że będzie udana. Gorąco polecam biuro Bliss.

Biura podróży

5.7