BlueByte Sp. z o.o.

adres
80-297 Banino, Pszenna 140/1
(w sąsiedztwie Centrum Handlowego Fenix)
telefon
577-521-777
e-mail
s...@bluebyte.com.pl pokaż
www
www.bluebyte.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:00

O nas

Zapraszamy na naszego salonu firmowego w Baninie, na miejscu mamy ponad 300 modeli biznesowych notebooków, wszystkie z systemami Windows w cenie już od 200 zł, zawsze z 12 miesięczną gwarancją, sprawną baterią i prawem zwrotu w ciągu 14 dni od zakup

Nasza firma powstała z prawdziwej pasji do notebooków, którymi zajmujemy się od 1996 roku a więc już od 23 lat, zgromadzone przez ten czas bogate doświadczenie sprawia iż nie ma dla nas praktycznie żadnego problemu technicznego którego nie dałoby się rozwiązać.

Głównym profilem naszej działalności jest dystrybucja jak i sprzedaż do klientów indywidualnych notebooków poleasingowych i powystawowych tylko klasy biznes, głównie takich producentów jak Dell, HP, Lenovo. 

Czemu taka sprzedaż ma sens? , to proste notebooki klasy biznes w odróżnieniu od tanich laptopów oferowanych w marketach, mają bardzo trwałe obudowy aluminiowe lub też obudowy z włókna węglowego, mocne metalowe zawiasy i perfekcyjną jakość wykonania, co sprawia iż są niezwykle odporne i trwałe oraz nie ulegną awarii tak jak ich odpowiedniki marketowe zaraz po upływie gwarancji. Cena która oferujemy za ten sprzęt jest zawsze bardzo atrakcyjna i stanowi średnio jedynie 10%-20% pierwotnej ceny nowego notebooka. Nasz sprzęt jest dokładnie testowany przed sprzedażą dlatego też udzielamy na niego zawsze gwarancji nie krótszej niż 12 miesięcy, z możliwością jej rozbudowy aż do 3 lat . 

Sprzedawane przez nas notebooki i komputery PC są od razu gotowe do pracy, posiadają zawsze w pełni legalny system  z kluczem instalacyjnym na obudowie, partycją recovery na dysku twardym oraz informacją o systemie na  fakturze. Dodatkowo instalujemy wszystkie najnowsze sterowniki rekomendowane przez producenta. 

Nasze laptopy są zawsze kompletne czyli sprzedawane razem z używaną sprawną baterią oraz z odpowiednim zasilaczem. W razie ewentualnej awarii klient nie ponosi żadnych kosztów, ponieważ oferujemy gwarancję typu door to door na terenie całego kraju, która polega na tym iż zamawiamy kuriera po odbiór sprzętu na nasz koszt pod adres wskazany przez klienta.

Od nas nie kupujesz przysłowiowego kota w worku, jeśli laptop nie spełnia twoich oczekiwań, możesz go nam zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni  od daty jego zakupu, nie musisz pytać nas o zgodę.

Jeśli masz problem techniczny lub awarię swojego notebooka, laptopa przyjedź do nas chętnie pomożemy, ze względu na to iż jesteśmy dystrybutorem posiadamy dużą ilość części zamiennych na miejscu i staramy się rozwiązywać każdy problem w ciągu 4 godzin.
Natomiast jeśli chodzi o nasze laptopy to nawet jeśli kupiłeś laptopa od nas 10 lat temu i zbiła ci się przypadkowo matryca, nie musisz się martwić, my nadal posiadamy odpowiednie zaplecze części do oferowanych przez nas notebooków.

Zapraszamy na udane zakupy do nas jeśli nie wiesz co byłoby najlepsze do twojego profilu pracy na notebooku, przyjedź do nas my chętnie i fachowo doradzimy, mają do wyboru ponad 300 modeli od ręki zawsze jesteśmy w stanie przedstawić ciekawe alternatywy, w myśl zasady iż nie zawsze droższe znaczy lepsze.  

Zdjęcia