Bocian Nieruchomości

Bocian Nieruchomości

Wybierz numer

58 380-29-29 731-882-113
k...@bociannieruchmosci.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 

O nas

.

Marka BOCIAN NIERUCHOMOŚCI to 4 filary - profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Jesteśmy zgranym zespołem, tworzonym przez agentów z wieloletnim stażem w branży obrotu nieruchomościami.

Tutaj znajdziesz wszystko, czego szukasz - przede wszystkim fachową pomoc i rzetelną obsługę, począwszy od reklamy, przez doradztwo finansowe, skończywszy na prawnych aspektach obsługi transakcji.

Jesteśmy z Tobą od początku do końca.
A dlaczego BOCIAN?

Bo jesteśmy tradycyjni - stawiamy na sprawdzony dialog.
Bo dbamy o relacje z klientem.
Bo się wyróżniamy.
Bo zawsze wracamy do naszego domu, a jest nim każda udana transakcja.

Przyjdź lub zadzwoń już dziś, zaufaj nam, a swoje mieszkanie / dom / działkę powierz w dobre ręce.
Nie zawiedziesz się.

Oceny (13)

Konrad Michałek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2019

Profesjonaliści! Specjaliści od gruntów. W żadnym biurze nie ma takiego wyboru i specjalizacji w gruntach! Ogromna i szczegółowa wiedza w tym zakresie! Kupiłem z nimi działkę, która miała skomplikowaną sytuację. Jednak tylko na pozór, bo okazało się bardzo proste przygotowanie jej pod nasze potrzeby. A cena była okazyjna :) Polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agata B.
Termin usługi: sierpień 2020

Miałam przyjemność współpracować z Panią Sandrą Lech przy sprzedaży mojej działki budowlanej. Transakcja była szybka i bezproblemowa już kilka dni po wstawieniu oferty Pani Sandra znalazła kupca. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej transakcji.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Karina
Termin usługi: kwiecień 2019

Lepiej być nie mogło! Dzięki Pani Indze moje mieszkanie zostało sprzedane w jeden dzień! I to za kwotę jaką oczekiwałam. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam każdemu z czystym sumieniem :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Eliza 3 pokoje Przymorze
Termin usługi: grudzień 2018

Rewelacja! Dziękuję za sprzedaż mieszkania! 3 pokoje na Przymorzu. Po wystawieniu ogłoszenia zaatakowały mnie dziesiątki pośredników. Dałam nieruchomość 10 biurom. P. Inga przekonała mnie do zrezygnowania z innych biur i umowy rozszerzonej tylko z Bocianem. Sprzedała moje mieszkanie w 4 tygodnie 30tyś drożej niż było w poprzednich biurach! polecam:-)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Michał
Termin usługi: sierpień 2017

duży plus za profesjonalizm i wiedzę polecam szczególnie pana Bartka z którym wybieraliśmy działkę pod dom

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna Brojek
Termin usługi: marzec 2017

Dziękuje za pomoc przy zakupie mieszkania. Polecam Bociana wszystkim :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Natalia Cyrzan
Termin usługi: marzec 2018

Obsługa jest bardzo profesjonalna i zdecydowanie usprawnia przebieg całego procesu sprzedaży nieruchomości. Polecam bardzo.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Nika
Termin usługi: marzec 2018

Jestem zachwycona współpracą z biurem Bocian Nieruchomości. Poprzednio przez rok zajmowało się moją ofertą inne biuro, właściwie dwa inne i nic się specjalnie nie działo. Pani Inga podpowiedziała mi kilka drobnych zmian, zaproponował dzień otwarty z oglądaniem domu przez potencjalnych nabywców i w krótkim czasie doszło do transakcji. Cała obsługa pod względem formalnym i prawnym prowadzona była spokojnie i bardzo profesjonalnie. Zostawiłam w biurze klucze i nie musiałam się o nic martwić, nie traciłam energii ani czasu. Szczerze polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Magda
Termin usługi: luty 2018

Polecam to biuro w 100%. Pełne zaangażowanie ze strony pośrednika który opiekował się mną podczas zakupu pierwszej nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Bartek
Termin usługi: kwiecień 2017

Z początku byłem sceptyczny co do korzystania z biura, bo wiadomo jak to jest z tymi pośrednikami... Ale miło się zaskoczyłem na prezentacji - agent dostarczył dokumenty, pokazał dokładnie działkę (facet na prawdę wiedział o czym mówi) i miał bardzo ciekawe oferty. Można śmiało do nich uderzać w takich tematach. :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kupujący
Termin usługi: sierpień 2017

Super wspominam moją współpracę z tym biurem. Pomogli znaleźć mi wymarzony dom - a długo szukałam. Duży szacun za doświadczenie pośredników ! Polecam !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kupująca
Termin usługi: wrzesień 2016

Długo szukałam mieszkania, aż trafiłam na firmę Bocian. Stały kontakt, profesjonalne podejście, cierpliwość(byliśmy trochę wybredni;)), poczuliśmy się naprawdę zaopiekowani-szukali i proponowali tak długo,aż trafiliśmy na swoje mieszkanie, w którym się zakochaliśmy. Później poprowadzili nas za rękę jeśli chodzi o formalności, polecili świetnego doradcę kredytowego.Co ważne, nie płaciliśmy prowizji. Polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mirek
Termin usługi: lipiec 2015

Ogromna wiedza i zaangażowanie Pośredników Bociana pozwoliły bardzo szybko wyjaśnić stan prawny mojej nieruchomości i przygotować ją do sprzedaży. W innych biurach nie potrafili tak się tym zająć. Mówili: "Tak, tak my się tym zajmiemy. Wszystkiego się dowiem, zadzwonię, zapytam gdzie trzeba i wtedy Panu powiem." Mijały tygodnie i dalej nikt nie wiedział co, jak, dlaczego i co z tym zrobić. W Bocianie od razu wiedzieli o co chodzi i jak tym się zająć. We wszystkich możliwych sprawach w Urzędach mnie wyręczyli, a gdzie nie mogli "poprowadzili za rękę" i wszystko zostało szybko wyjaśnione. PROFESJONALIŚCI w pełnym znaczeniu tego słowa.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0