Studio Jogi i Terapii Naturalnych Body and Mind

Studio Jogi i Terapii Naturalnych

Wybierz numer

666-396-306
k...@bodymindstudio.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/20 - Studio Jogi i Terapii Naturalnych Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - Studio Jogi i Terapii Naturalnych Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - Studio Jogi i Terapii Naturalnych Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - Studio Jogi i Terapii Naturalnych Gdańsk +17 1
 

O nas

Zapraszam Cię na zajęcia: joga klasyczna, pilates, joga antystresowa, joga na hamakach, joga kręgosłupa, joga stretch, joga twarzy, zdrowy kręgosłup i joga przeciwbólowa .I na sesje indywidualne: numerologia, ajurweda, Access Bars, Access Facelift.
Namaste! Iwona

Oceny (17)

Ewelina
Termin usługi: grudzień 2023 

Cudowne indywidualne podejscie i profesjonalne prowadzenie!! polecam

Joga

6.0
Patrycja
Termin usługi: listopad 2023 

Super zajęcia ze wspaniała nauczycielka !! Iwona, dziękuję !!

Joga

6.0
Anna
Termin usługi: październik 2023 

Od ok. dwóch lat uczestniczę w zajęciach 'zdrowy kręgosłup' i 'joga dla kręgosłupa'. Dla mnie to ćwiczenia wzmacniające i rozciągające prowadzone w sposób bezpieczny, rzeczowy i spokojny, jestem bardzo zadowolona. Lubię zajęcia grupowe, próbowałam różnych i dopiero tutaj znalazłam to co uważam za konieczne zwłaszcza przy ćwiczeniach zw. z kręgosłupem - dbałość o bezpieczeństwo i dobrostan ćwiczących. Uzupełniam ten cotygodniowy pakiet zajęciami na basenie, pozwala mi to funkcjonować zawodowo i prywatnie pomimo towarzyszących mi od dzieciństwa kłopotów z kręgosłupem. Dziękuję prowadzącej i polecam :)

Joga

6.0
Joanna
Termin usługi: październik 2023 

Najlepszym komentarzem tego miejsca jest odczucie z mojego ciała,ktore odpuszcza napięcie,a na drugi dzień po zajeciach czuję się cudownie....to znak że jestem w dobrym miejscu a ćwiczenia mi służą. Panią Iwonę trzeba poznać i jej zaufać ponieważ wkłada dużo serca w to co robi. Nie podoba Ci się zmień miejsce,ale nie hejtuj,bo tylko człowiek z niskim poczuciem własnej wartości będzie ranił innych żeby się dowartościować...

Joga

5.8
Ania i Marysia
Termin usługi: wrzesień 2023 

Uwielbiamy z córką zajęcia u Iwony. Jogi dopiero uczymy się- mam pełne zaufanie ponieważ wcześniej poznałyśmy pilates i gimnastykę na zdrowy kręgosłup w jej studio. Zajęcia Jogi są spokojne, udzielane dokładnie instrukcje, zawsze można zapytać w razie wątpliwości :) Atmosfera jest bardzo odprężająca.

Joga

6.0
Tama
Termin usługi: październik 2023 

Moje ciało i umysł uwielbiają te zajęcia - dziękuję!

Joga

6.0
Agata
Termin usługi: październik 2023 

Iwona to bardzo dobry nauczyciel jogi. Zajęcia prowadzone są rzetelnie, oparte na wiedzy i doświadczeniu. Efekty czuć i widać w ciele, a czasami nawet i w duchu ;)

Joga

6.0
Karina
Termin usługi: październik 2023 

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, z zaangażowaniem i pasją. Cudowna atmosfera, jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do pani Iwony. Rewelacyjny wpływ treningów na zdrowie. Dziękuję ️

Joga

6.0
Ania D
Termin usługi: październik 2023 

Najlepsza joga w Gdańsku.

Joga

6.0
Agnieszka
Termin usługi: czerwiec 2023 

Niestety ale zajęcia jogi są prowadzone przez bardzo nieprofesjonalną osobę Panią Iwonę. Nauczyciel nie poprawia, źle instruuje, w dłuższej perspektywie można sobie zrobić krzywdę a joga ma przecież pomagać. Kilka przykładów: skręty tułowia na zgiętym, nie wydłużonym kręgosłupie, nie podciągnięte rzepki kolan przy prostych nogach itd. Radzę poszukać innego studia jogi. Nauczycielka może się stara ale nie ma wiedzy.

Joga

1.0
Magda
Termin usługi: sierpień 2023 

Uwielbiam zajęcia z Iwonką :) polecam z całego serca

Joga

6.0
Gabriela Budnik
Termin usługi: kwiecień 2023 

Zajęcia są super, chodzimy z koleżanką od ponad roku, Pani Iwonka cudowny człowiek, profesjonalna jak zawsze.

Joga

6.0
Karolina
Termin usługi: marzec 2023 

Iwonka to joginka z prawdziwego zdarzenia. Cudownie oplata ciało i dusze podczas ćwiczeń.

Joga

6.0
Ewa
Termin usługi: styczeń 2023 

Bardzo dobre wrażenie. Jestem zadowolona z oferowanych możliwości

Joga

6.0
I.
Termin usługi: styczeń 2023 

Od lat uczestniczę w zajęciach tego klubu. Iwona jest fantastyczną nauczycielką.

Joga

6.0
Ala
Termin usługi: październik 2022 

Wspaniałe zajęcia, zupełnie inne doświadczenie jogi niż w innych miejscach. Pani Iwona konkretna. Próbowałam już większości zajęć, które oferuje studio i z każdego jestem bardzo zadowolona.

Joga

5.6
Karolina
Termin usługi: kwiecień 2022 

Nie polecam. Niemiło. Byłam 2 razy i więcej nie pójdę. Po pierwszym razie postanowiłam pójść drugi raz. Myślałam że pani miała zły dzień, każdy z nas takie przecież miewa. Ale gdy drugi raz okazało się że pani jest poprostu niesympatyczna, niemiła i ogólnie obrażona, więcej nie poszlam. Może niektórym odpowiada sposób bycia pani instruktorki. Mnie nie.

Joga

2.0