British International School Gdańsk BISG

British International School Gdańsk

Wybierz numer

58 342-26-00
o...@bisg.edu.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line 
 

Artykuły o nas

O nas

Pierwsza międzynarodowa szkoła brytyjska w Trójmieście z wykładowym językiem angielskim. Prowadzimy: przedszkole, szkołę podstawową oraz liceum. Uczymy dzieci w wieku 2,5- 15 lat.

Oceny (19)

Milena
Termin usługi: czerwiec 2023 

Cena nie jest adekwatna do poziomu I tego co oferują. Są w Trójmieście dużo lepsze placówki, dla których kasa nie jest najważniejsza. Tutaj za wszystko sie płaci. Nie warto.

Odpowiedź obiektu:

Droga Mileno, bardzo nam przykro, że takie są Twoje odczucia. Wydaje nam się, że są one wynikiem nieporozumienia w sprawie opłat za egzaminy GCSE, które są regulowane w Wielkiej Brytanii. Życzymy Ci samych sukcesów w nowej szkole.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że w nawiązaniu do naszej ostatniej ankiety, 77.1% rodziców naszych uczniów oceniło nas na 7/10 lub więcej, a 84.4% z nich poleciłoby BISG swoim znajomym.

Szkoły podstawowe

1.0
Paweł
Termin usługi: czerwiec 2019 

Niestety z roku na rok poziom w szkole spada, a wydatki (czesne, opłaty za wycieczki i jedzenie) mocno rosną... Pozostaje niestety wrażenie, że w szkole najbardziej liczą się przelewy na konto, a nie misja, co by nie było placówki edukacyjnej... Dodatkowo nieustanne "wyciąganie" od rodziców pieniędzy na różne cele (od budowlanych po charytatywne). Warunki lokalowe jak na tę liczbę dzieci też nie przystają potrzeb: - sala udająca gimnastyczną, druga adoptowana - jeszcze gorsza - w przedszkolu brudne i "smierdzące" toalety W szkole bardziej liczą się piękne gazetki i przesadne imprezy "artystyczne" niż nauka (to jest na drugim planie w szkole - wystarczy spojrzeć na kwalifikacje kadry...). Oczywiście niewątpliwą zaletą jest angielski - niezły poziom, dziecko po kilku latach opanowuje język w stopniu świetnym...

Szkoły prywatne i społeczne

3.0
rodzic
Termin usługi: 2012 

Ta szkola jest inna niz wszystkie. Nasza corka po kazdych dniach wolnych nie moze sie doczekac powrotu do szkoly. Teskni do przyjaciol, zaangazowanych nauczycieli i do swobodnej przyjacielskiej atmosfery. Opinii roznych o szkole jest wiele, obiektywnie patrzac po zmianie dyrekcji zmienilo sie wszystko - rodzice moga/chca uczestniczyc w zyciu szkoly, sugestie dotyczące usprawnien sa brane pod uwage (jest wogole komu je przekazac bo nowy dyrektor pojawia sie z rana i nie unika rodzicow). Otoczenie i wnetrze szkoly nabralo wyrazu - biblioteczka, nowe sprzety, dzieci biora udzial w akcjach charytatywnych. Klasy sa niewielkie, brytyjski progam nauczania jest zaprzeczeniem wszystkiego co zle w polskim systemie. Dzieci sa motywowane w ciekawy sposob a czas mojej corki jest fajnie zorganizowany na licznych zajeciach dodatkowych.

Szkoły podstawowe

4.8
Rodzic
Termin usługi: 11.04.2014 

Jeszcze rok temu gdy mój syn był w tej szkole zastanawiałam się nad zmianą szkoły a to za sprawą poprzedniego dyrektora i głównej nauczycielki syna. Ich lekceważące stanowisko do rodziców było nie do zaakceptowania. W czerwcu ubiegłego roku wiedząc że będą zmiany postanowiłam wstrzymać się z zamiarem zmiany szkoły (choć kilku moich znajomych już zrezygnowało ze szkoły z tego samego powodu). Teraz po prawie roku nowej dyrekcji i nowej obsady nauczycieli mogę śmiało napisać że szkoła poprawiła się diametralnie. Dyrektor zawsze (codziennie, o każdej porze dnia) jest w szkole i z chęcią rozwiązuje problem jeśli taki wystąpi . Z nauczycielami można spotkać się i porozmawiać i nie "wyrzucą za drzwi" mówiąc że nie mają czasu ,jak to bywało za panowania poprzedniego dyrektora,który takie zachowania nauczycieli tolerował. Szkoła również zmieniła swój wygląd wewnętrzny, jest bardziej przyjazna dla dzieci. Wiedza uczniom przekazywana jest w interesujący sposób. Syn lubi chodzić do szkoły a to jest dla mnie najważniejsze. Polecam !

Szkoły podstawowe

5.2
Anna
Termin usługi: od 09,2013 

Dzieci bardzo szybko aklimatyzują się w szkole, atmosfera jest dobra, nauczyciele pilnują, aby nie dochodziło do kłótni, pilnują przestrzegania zasad. Nauczyciele tacy sami od początku roku szkolnego, bardzo kompetentni i indywidualnie podchodzący do każdego dziecka. Zajęcia prowadzone po angielsku dają świetne efekty, zarówno jeśli chodzi o mówienie, jak i o pisanie czy czytanie. Dodatkowe zajęcia językowe, a także taniec czy judo są także na b. dobrym poziomie. Szkoła jest zamknięta i małe dzieci nie mogą same wyjść, co jest bardzo ważne. Wdrożony system punktowy motywuje dzieci do udzielania się także poza lekcjami. Przedszkole także na doskonałym poziomie, młodsze dziecko uczy się znacznie szybciej niż starsze w jego wieku (cyferki, literki, dodawanie, odejmowanie)

Szkoły podstawowe

5.2
Rodzic
  

BISG to prawdziwa szkola miedzynardowa, oferuje brytyjski system nauczania z wykladowym jezykiem angielskim. Dodatkowo to co wyroznia ta szkole sposrod innych w trojmiescie to sposob prowadzenia zajec. Nauczyciele zwracaja uwage na prace zespolowa, kreatywnosc i buduje w uczniach pewnosc siebie. Dla mnie rowniez wazne jest to, ze szkola daje mozliwosc przebywania w miedzynarodowym srodowisku, a kolezanek i kolegow z innych krajow wciaz przybywa. Polecam BISG bo oferuje moim dzieciom to czego nie znalazlem w innych szkolach.

Szkoły podstawowe

4.6
Tomek
Termin usługi: Obecnie 

Moja córka uczęszcza do BISG od roku. Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni z poziomu nauczania, z dużej ilości ciekawych zajęć dodatkowych oraz z infrastruktury w i przed szkołą. Zupełnie nie rozumiem powyższych negatywnych uwag - też załapałem się na zmianę dyrektora i różnica jest diametralna... ale na korzyść nowego dyrektora. Jest bardzo zaangażowany w nauczanie i życie codzienne szkoły. Codziennie wita i żegna wszystkich rodziców i uczniów i zawsze można do niego się zwrócić z pytaniami/problemami. Widać gołym okiem jaka ilość nowych pomocy naukowych, sprzętów i remontów pojawiła się od czasu jego przyjścia. Generalnie zdecydowanie polecam!

Szkoły podstawowe

5.0
Sylwia
Termin usługi: ciągły 

Moja Kasia chodzi do klasy przedszkolnej w British International School i jestem bardzo zadowolona. Poziom nauczania rewelacyjny, kadra wykwalifikowana, a Dyrektor zawsze pomocny i zaangażowany w rozwój każdego dziecka i samej placówki. Komentarze negatywne wynikają jedynie ze złośliwości ponieważ nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Wszystkim polecałam i będę polecała tą palcówkę bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem i zaangażowaniem. Zajęcia dodatkowe odbywają się codziennie więc dzieci mają maksymalnie wypełniony czas i mnóstwo możliwości rozwoju. Bardzo dobra szkoła!!!!!!

Szkoły podstawowe

6.0
Beata
Termin usługi: rok szkolny 2011/2012 

Jeśli ktoś chce żeby jego dziecko chodziło do niewielkiej szkoły, gdzie dba się o każdego ucznia - jego samopoczucie w szkole i jakość kształcenia to jest to najlepszy wybór. Dziecko poznaje uczniów reprezentujących różne kręgi kulturowe, otwiera się na świat i co najważniejsze, cały czas rozmawia i uczy się w języku angielskim. Moje dzieci chodzą tu do szkoły podstawowej i gimnazjum. Już po dwóch miesiącach widziałam, że inwestycja w edukację moich dzieci się opłaca. Dzieci nabrały biegłości w mówieniu po angielsku, uczą się ciekawych i praktycznych rzeczy (to zaleta brytyjskiego systemu nauczania) i jestem spokojna o ich przyszłość.

Szkoły prywatne i społeczne

5.6
Zadowolona mama
Termin usługi: obecnie 

Świetna kadra nauczycielska, indywidualne podejście do ucznia, wydobywanie jego mocnych stron.

Szkoły podstawowe

6.0
VO
Termin usługi: 2010 09 01 - obecnie 

Poważnym mankamentem była wcześniejsza lokalizacja. Teraz w nowym budynku widać, że wszystko się zmienienia. Tym co wyróżnia szkołę są nauczyciele - dobrze wykształceni native speakerzy - profesjonalnie uczący do egzaminów brytyjskich. Równocześnie widzę duży wysiłek włożony do przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty. Na razie szkoła jest ciągle kameralna, co ma swoje plusy i minusy. Można liczyć, na niemalże indywidualny tok nauczania.

Szkoły prywatne i społeczne

5.6
Julia
Termin usługi: od września 2010

Szkoła z naprawdę fajnym klimatem! Miła i przyjazna kadra i dyrekcja. Uwaga skupiona na indywidualnych potrzebach dziecka. Mała grupa, w której moje dziecko naprawdę szybko podchwyciło angielski.

Przedszkola

6.0
Marek J
Termin usługi: obecnie 

Szkoła jest prowadzona w profesjonalny sposób, dzieci mają sporą uwagę nauczycieli (stosunek uczeń/nauczyciel jest bardzo korzystny). Angielski jest językiem wykładowym, sporo obcokrajowców oraz nauczyciele native speakerzy. Nowy budynek z kontrolą dostępu (nie każdy może wejść, trzeba mieś klucz magnetyczny), co jest ważne ze względów bezpieczeństwa.

Szkoły podstawowe

5.0
Pani M.
Termin usługi: 2009-2010 

Witam - mam trójkę dzieci, które uczęszczały do tej szkoły i przedszkola. To jedyna taka placówka w Trójmieście, gdzie zajęcia prowadzone są w całości po angielsku, a dzieciaki mają ciągły kontakt z native speaker'ami. Oprócz angielskiego, który jest językiem wykładowym, prowadzone są też zajęcia z innych języków - hiszpańskiego (również z native speakerem) oraz z francuskiego. Oferta zajęć w szkole jest naprawdę szeroka. Dla mnie bardzo ważne było, że mogę zostawić całą trójkę w jednym miejscu i wszystko mam pod kontrolą - to bardzo ułatwia życie pracującym osobom. Naprawdę żałuję, że musieliśmy w tym roku po raz kolejny zmienić miejsce zamieszkania, bo trudno znaleźć drugą taką placówkę.

Szkoły podstawowe

6.0
ja
Termin usługi: I-VI 2009 

bardzo polecam szkołę, swietna kadra i podejście do uczniów, wysoki poziom, dobre materiały do nauki, nauczyciele motywują- na pewno nie stracicie!

Szkoły prywatne i społeczne

5.8
Justyna
Termin usługi: od 2009 

Długo zastanawialiśmy się dokąd posłać naszego malucha. Znajomi polecili nam to miejsce z uwagi na profesjonalne podejście do dzieci i wspaniały klimat. Podjęliśmy dobrą decyzję i teraz polecamy innym!

Szkoły prywatne i społeczne

5.8
Joanna Madden
Termin usługi: Luty 2007

Moje pierwsze dziecko uczyło się w tej szkole i teraz jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tam zapisać również moje drugie dziecko. Jest to miejsce, gdzie dzieci naprawdę uczą się,czytają, piszą oraz mówią po angielsku.Ta nowa siedziba szkoły jest wspaniała i dzieci mają tam jeszcze lepsze warunki do nauki. Moim zdaniem jest to szkoła godna polecenia.

Przedszkola

6.0
A.Piech
Termin usługi: od października 2009 

Moja córka uczy się w British International School w Gdańsku już drugi rok. Jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia nauczycieli, ciekawych zajęć, małych grup, które bardzo chwali moja córka. Obecnie szkoła jest w nowym budynku w jeszcze bardzo dobrej okolicy, świetny dojazd. Szczerze polecam innym rodzicom, my jesteśmy bardzo ze Szkoły zadowoleni.

Szkoły prywatne i społeczne

5.8
Agnieszka Głasek
Termin usługi: 1/9/2009 - 30/6/2010

Bylismy zachwyceni opieką nad dziećmi, miłą atmosferą i profesjonalnym podejściem. To chyba jedyne miejsce w Trójmieście, gdzie dzieci naprawdę uczą się mówić i pisać w języku angielskim, bo po angielsku prowadzone są całe zajęcia. Grupa była mała, więc dzieci dostawały znacznie więcej uwagi, niż w jakimkolwiek innym przedszkolu, a my jako rodzice zawsze mieliśmy wrażenie, że oni są tam dla nas, a nie odwrotnie!!! od tego roku zmieniła się lokalizacja, moim zdaniem nowe miejsce jest znacznie lepsze, wszystko czyściutkie i świeże.

Przedszkola

5.6