Restauracja Brovarnia browar restauracyjny

Restauracja Brovarnia

Wybierz numer

58 320-19-70 726-030-400
i...@brovarnia.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
Ocena 3.4 (2 oceny) + Oceń
  • Zdjęcie 1/8 - Restauracja Brovarnia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Restauracja Brovarnia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Restauracja Brovarnia Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Restauracja Brovarnia Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

Brovarnia Gdańsk
21699

Brovarnia Gdańsk

Artykuły o nas

O nas

Pierwszy w Polsce Północnej Browar restauracyjny! Oferujemy znakomite szlachetne piwa warzone na miejscu, tradycyjną, regionalną kuchnię opartą o świeże, sezonowe produkty, a także oryginalne wnętrza, oraz fantastyczną atmosferę.

Oceny (2)

Stanisław
Termin usługi: marzec 2024   

Byłem tam dwukrotnie. Po raz trzeci moich pieniędzy nie zobaczą! Za pierwszym razem, jako jeden z uczestników dużej imprezy firmowej, było przyjemnie - obsługa miła i uprzejma. Za drugim razem, jako klient indywidualny, zarezerwowałem stolik na popołudniowy obiad dla dwóch osób. Przyszliśmy z kilkuminutowym wyprzedzeniem. Jakież było nasze zdziwienie gdy zostaliśmy potraktowani jak intruzi. Jak powiedziałem, że mamy zarezerwowany stolik to kelner był bezczelny, chamski i zapytał czy "nie pomyliliśmy restauracji". Omijajcie ten syf z daleka. Są restauracje gdzie jest normalna obsługa!

Restauracje

1.0
PP
Termin usługi: styczeń 2023   

Byłam z narzeczonym na kolacji w Brovarni w weekend. Nie spodziewałam się, że jedzenie będzie tak pyszne ! wszystko świeże, bardzo dobrze doprawione, bez udziwnień. Do tego bardzo miła obsługa i klimatyczny wystrój, nie wspominając już o lokalizacji która sprzyja spacerom. Dodatkowe punkty za wyborne piwo. Polecam spróbować i się miło zaskoczyć :)

Browary

5.7