BUNKIER Klubogaleria

BUNKIER

Wybierz numer

530-917-788
b...@bunkierclub.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - BUNKIER Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - BUNKIER Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - BUNKIER Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - BUNKIER Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

Klub Bunkier już otwarty! - Nocne życie Trójmiasta
26413

Klub Bunkier już otwarty! - Nocne życie Trójmiasta

Imprezy

O nas

Pięć kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy też smakowita strawa dla ciała. Adaptacyjny fenomen na skalę światową w którym odbywają się imprezy, koncerty, wystawy
Gdańsk - miasto, które kryje w sobie wiele tajemniczych zakątków, urzeka pięknem i magią Mariackiej, krzyczy gwarem Jarmarku Dominikańskiego, stuka brukiem na Długiej, stoi dostojnie Żurawiem - świadczy o naszej przeszłości i odzwierciedla teraźniejszość.

Jest w tym mieście pewien budynek, "niepozorny" olbrzym, ukryty wśród kamienic ulicy Olejarnej...
Zawiłe koleje losu, pasja grupy przyjaciół i przychylność włodarzy Gdańska sprawiły, że opustoszały kolos ponownie zatętnił życiem. Obudzony z letargu znowu został niemym świadkiem niewyobrażalnego trudu, czasochłonnych prac, setek pomysłów, spotkań, burzliwych dyskusji, ale tym razem nie po to, aby zamknąć, chronić ludzi przed światem, ale po to, aby się i na świat i na ludzi otworzyć. Połączyć ponad podziałami wszystkich, którzy chcą zanurzać się w dawnych dziejach i wybiegać myślą w przyszłość, kontemplować wysoką sztukę i oddawać się uciechom płynącym z tańca, śpiewu i mocnych trunków...

21 czerwca 2013 roku, w pierwszy dzień lata, Klubogaleria BUNKIER otworzyła swoje podwoje. Stała się wyjątkowym miejscem na mapie Trójmiasta, gdzie artyści prezentują swoje prace. W ten sposób malarstwo, fotografia, oraz grafika zagościły na salach wystawowych. Scena zatętniła życiem muzycznym: koncerty, jam sessions, a w weekendy imprezy klubowe.

Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskakuje wszystkich.
Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to wyjątkowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!!

Oceny (5)

Krytyk
Termin usługi: grudzień 2023 

Tragedia, obsługa na "bramkach" dno! Sale przepełnione, na parkiecie ścisk jak w klatkach w których masowo hoduje się kury! Muzyka do ...y!

Kluby, dyskoteki

1.0
Robert
Termin usługi: wrzesień 2023 

Bunkier to miejsce pełne pozytywnej energii, świetnej muzyki i przyjaznych ludzi. Imprezy i smaczne drinki w rozsądnej cenie sprawiają, że to idealne miejsce na dobre chwile i spotkania z przyjaciółmi. Gorąco polecam!

Kluby, dyskoteki

6.0
Grzegorz
Termin usługi: sierpień 2023 

fajna imprezka piwo dobre

Kluby, dyskoteki

6.0
Jarek
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bunkier już schodzi na psy, kiedyś były 3 parkiety a na każdym inna muzyka ale z tym już koniec. Potrafią zamknąć parkiet lub 2 parkiety i zero informacji o tym na stronie. Jak byłem ostatnio to był tylko 1 parkiet i słaba muza na nim, jak poprosiłem o wytłumaczenie to podobno " dodatkowe parkiety zamknięto bo było mało ludzi", to teraz na pewno przyjdą, ja wyszedłem po 15 min. Oczywiście kasy za wjazd nikt nie zwraca. Mimo że ładny lokal to już tam nie wrócę (3 razy pod rząd się tak nabrałem) i każdemu odradzam.

Kluby, dyskoteki

5.5
Kkkk
Termin usługi: czerwiec 2023 

Duchota, smród, brak możliwości wyjścia

Kluby, dyskoteki

1.2