BH Rent Apartments Sp. z o.o.

BH Rent Apartments Sp. z o.o.

Wybierz numer

797-689-747
b...@bhrent.pl pokaż
 

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się korporacyjnym wynajmem nowych apartamentów na terenie Trójmiasta.
Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się korporacyjnym wynajmem nowych apartamentów na terenie Trójmiasta. W pracy dajemy z siebie 100% aby goście byli zadowoleni z naszych usług. Rozumiemy potrzeby klientów i to sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać ich wymaganiom. Stawiamy na dobre relacje, dzięki czemu atmosfera w pracy jest rodzinna, klienci do nas wracają, a inwestorzy z chęcią powierzają duże projekty w nasze ręce. 

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz łatwość w komunikacji. Zapewniamy kompleksową obsługę na wysokim poziomie, dbamy o komfort naszych gości oraz wysoki standard mieszkań i poczucie bezpieczeństwa.

Oceny (7)

Aneta
Termin usługi: lipiec 2023

Wynajelismy apartament na Śląskiej na tydzień. Sam pokoj ładny i czysty. Natomiast po przyjezdzie zglosilismy kilka usterek, którymi nikt sie nie zajął. Zastanawiamy się po co w ogóle jest taka możliwość skoro zgłoszenie zarejestrowane a nikt tego nie naprawia. W łazience zakamieniona deszczownica - woda praktycznie z niej nie leciała. Kran w lazience latał na wszytskie stron poczym calkiem odpadł ( mąż musiał sam naprawic!) Brak pilota do klimatyzacji. Jednego dnia w ogole nie było wody przez jakiś czas, pech chial ze stało sie to podczas mojego prysznica

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

5.6
Paweł
Termin usługi: maj 2022

Wysłałem zapytanie o ofertę dotyczącą wynajmu i czekam

Zdzislaw
Termin usługi: czerwiec 2021

Z żona długo szukaliśmy kogoś kto pomoże nam sprzedać nasz dom. Szybko i na temat. Jedyne co to możemy polecić wszystkim kto jest w takiej potrzebie.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

5.7
Ola
Termin usługi: kwiecień 2021

Polecam każdemu kto poszukuje lokum pod swoje potrzeby. Świetnie doradcy. Wiadomo koszty też muszą być ale koniec jest warty swojej ceny.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

5.8
Monika
Termin usługi: czerwiec 2021

Szybki kontakt, duża elastyczność i kreatywność to cechy, które czynią firmę godną polecenia. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu. Duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0
Joanna H.
Termin usługi: maj 2021

Bardzo profesjonalna obsługa, jestem zadowolona z najmu. Polecam.

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0
Maryna Marchenko
Termin usługi: luty 2021

Świetna i profesjonalna obsługa ;) Polecam !

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

6.0