Busy osobowe transport osób

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni

Busy osobowe transport osób

Wybierz numer

604-110-130
b...@popbus.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Busy osobowe transport osób Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Busy osobowe transport osób Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Busy osobowe transport osób Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Busy osobowe transport osób Gdańsk +9 1
 

O nas

Komfortowe przewozy pasażerów wynajem autokary minibusy busy VIP Transfer lotnisko hotel przystanie promowe Imprezy okolicznościowe
Firma POPBUS zajmuje się przewozem osób. Jako przewoźnik posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty oraz licencje. Do dyspozycji Klientów w naszej flocie posiadamy autobusy, busy, minibusy oraz samochody osobowe klasy premium. Organizujemy przewozy dowolnej ilości osób. Zapewniamy również transport dużej ilości bagaży oraz kufrów, case’ów i innych nietypowych ekwipunków. Kierowcy w naszej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie,odbyte szkolenia oraz wymagane kwalifikacje. Tutaj znajdą Państwo zdjęcia naszych pojazdów.
Delegacje i wyjazdy służbowe
Zapewniamy transport pracowników na szkolenia, wyjazdy integracyjne i spotkania z klientami. Organizujemy również transport gości biznesowych.
Imprezy okolicznościowe
Potrzebują Państwo pomocy przy transporcie gości? Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie przewozu osób. Samochody zawsze czyste i na czas gotowe do obsługi wesela, urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego oraz innych imprez okolicznościowych.
Wycieczki i turystyka
Wykonujemy transfery z lotniska, portu czy dworca kolejowego. Grupom osób zapewniamy dojazd do hotelu, pensjonatu oraz innych destynacji.
Organizujemy również zwiedzanie Gdańska, Sopotu, Gdyni, Malborka lub Stutthofa wraz z licencjonowanym przewodnikiem.
Festiwale oraz wydarzenia kulturalne i sportowe
Zajmujemy się organizacją transportu koncertowego zespołów muzycznych wraz z instrumentami. Przewozimy aktorów oraz pomagamy przy transporcie elementów scenografii.
Organizujemy przewóz drużyn sportowych oraz kibiców na mecze i treningi.
Każdą naszą usługę przygotowujemy wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom Klienta.

Oceny (3)

Barbara Chmielewska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2020

Z usług popbus korzystałam 4 września 2020. Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia, począwszy od punktualnego wyjazdu, przez przemiłą atmosferę podróży w towarzystwie Prowadzącego. Na miejsce dojechaliśmy w określonym wcześniej czasie, w komfortowych warunkach, jakie oferuje popbus w swoim pojeździe. Polecam każdemu korzystanie z usług tej Firmy, które są na najwyższym poziomie

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinie.

Przewóz osób

6.0
Gdańsk Travel - Marcin
Termin usługi: wrzesień 2020

Pełen profesjonalizm - 100 % satysfakcji z wynajmu busów. Doskonała obsługa, komfortowe pojazdy. Super kontakt z właścicielem - Panem Maciejem. Jesteśmy zadowoleni, że szukając firmy do przewozu osób w Trójmieście trafiliśmy właśnie na firmę popbus.pl . Jesteśmy już umówieni na następne przewozy.Dziękujemy i polecamy gorąco.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie. Oczywiście zapraszamy do ponownej współpracy.

Przewóz osób

6.0
Aleksandra Socha
Termin usługi: sierpień 2020

Bardzo dobre podejście do klienta, rzetelność, punktualność, czystość na wysokim poziomie, bezpieczeństwo, cena bardzo przystępna jak na taki poziom usługi.Mega zadowolenie z naszej strony.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinie i zapraszamy do współpracy w przyszłości :)

Przewóz osób

6.0