ButKompany

ButKompany

Wybierz numer

511-153-888
i...@butkompany.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - ButKompany Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - ButKompany Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - ButKompany Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - ButKompany Gdańsk +5 1
 

O nas

ButKompany to firma wprowadzająca powiew świeżości na rynku usług obuwniczych. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem, renowacją, i customem obuwia, a wszystko to łączymy z klasycznymi usługami szewskimi.
Do naszych usług używamy najlepszej jakości środków dostępnych na rynku obuwniczym aby zapewnić najwyższy poziom wykonania i trwałości.

Czyszczenie
Usługa czyszczenia i konserwacji ma na celu usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz zapewnienie dobrego wyglądu obuwia Klienta przez długi czas. Są to procesy skomplikowane, wymagające precyzji oraz profesjonalnych środków czyszczących i impregnujących.

Renowacja
Renowacja to proces polegający na odnawianiu obuwia, niwelowaniu skaz oraz odnawianiu koloru.

Custom
Ostatnim z procesów podejmowanym w ButKompany jest personalizacja obuwia. Polega on na pomalowaniu butów według indywidualnego zamówienia Klienta.

Szewc
Świadczymy również tradycyjne usługi szewskie.

Kaletnik
ButKompany to nie tylko buty ale również torebki. Rozszerzyliśmy swoją działalność wprowadzając usługi, dzięki którym torebki naszych Klientek odzyskują dawny blask. Podobnie jak z butami oferujemy wiele możliwości. Rozpoczynając od czyszczenia, renowacji i zmiany oryginalnego koloru do usług kaletniczych!

Naszą dewizą jest „nie wyrzucamy – naprawiamy”.

Jesteśmy pierwszym w Polsce północnej salonem pielęgnacji obuwia. Pomysł na dawanie drugiego życia butom zyskał w czasie naszej działalności wielu wyznawców. Naszymi Klientami są osoby w różnym wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. Wprowadziliśmy wiele usprawnień i nowych rozwiązań, które pomagają nam w tworzeniu wyjątkowych projektów.

W ciągu ostatnich lat mieliśmy okazję uczestniczyć i współtworzyć wiele wydarzeń w Trójmieście między innymi gościliśmy w przestrzeni 100czni, Nocnego Targu i imprez organizowanych przez centra handlowe. W ostatnim czasie spotkaliśmy się z uczniami gimnazjów, liceów oraz studentami aby opowiedzieć o naszej pracy i inspirować do rozwijania się w formie prowadzenia własnej działalności powstałej z pasji.
Co jakiś czas spotykamy się ze studentami Uniwersytetu Gdańskiego i na zajęciach opowiadamy o założeniu, i prowadzeniu własnego biznesu.

Najbardziej cieszy nas, że w czasach pędzącego konsumpcjonizmu udało nam się stworzyć nową wersję rzemiosła, dzięki któremu naprawiamy stare - nie kupujemy nowego, co niewątpliwie wiąże się ze wzrostem świadomości odnośnie ponownego wykorzystywania rzeczy, a co dalej za tym kwestii powiązanych z zachowaniami proekologicznymi, które obecnie są potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Damy Twoim butom i torebkom drugie życie!

 

Oceny (4)

Mikołaj
Termin usługi: październik 2023

Super obsługa super wykonanie ...jestem bardzo zadowolony polecam

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy! :)

Kaletnik

6.0
Ola
Termin usługi: maj 2023

Wspaniale wykonana praca , buty zrobione obłędnie a obsługa najlepsza . Bardzo dziękuję

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie z kolejnymi parami do uratowania :)

Szewc

5.8
Kamil
Termin usługi: listopad 2022

Robią świetną robotę z butami :) serdecznie polecam!

Szewc

6.0
Ola
Termin usługi: listopad 2022

Niestety nie jestem zadowolona z usług firmy. Po pierwsze rozczarował mnie czas oczekiwania - buty zaniosłam do naprawy 23 września, miały być do odbioru między 17 a 21 października, natomiast gotowe były 16 listopada. Prawie 2 miesiące oczekiwania! Po drugie cena - nie dość że była bardzo wysoka, to jeszcze dostałam telefon że powinna być wyższa bo przy wycenie się pomylono - nie zgodziłam się na to. Po trzecie - efekt. Niestety inny od tego, którego się spodziewałam. Tu sporo jest mojej winy, bo zadzwoniono do mnie i zaproponowano zmianę usługi tłumacząc dlaczego ten rodzaj renowacji jest lepszy, więc zaufałam i się zgodziłam, ale odbierając buty chciało mi się płakać. Może i jakość dobra, ale zupełnie zmieniły swój charakter... Poza tym już po tygodniu noszenia widzę, że tak intensywny zabieg na skórze butów osłabił ją i zaczyna pękać. Nie polecam.

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani Aleksandro,

bardzo nam przykro z powodu tak niskiej oceny. Poniżej chcielibyśmy się odnieść do poszczególnych aspektów sprawy.

Deklarowany czas oczekiwania na gotowość zamówienia, jest czasem szacunkowym - zdarzają nam się przesunięcia terminów realizacji, w tym przypadku było to spowodowane zmianą usługi, na taką, która zawiera w sobie usługę uzupełnienia ubytków, co okazało się bardzo czasochłonne i niełatwe, a nie chcąc oddać Pani obuwia z ubytkami w skórze nubukowej musielismy podjąć się innej techniki.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że postrzeganie ceny jest kwestią względną i zależy od czynnika porównawczego takiego jak przykładowo cena rynkowa obuwia - w przypadku obuwia za 300 zł proporcja będzie inna niż w przypadku obuwia za 3000 zł. Klient sam musi zdecydować, gdzie inwestycja jest bardziej opłacalna, na co będą miały również wpływ czynniki takie jak: sentyment, wartość kolekcjonerska, wygoda, możliwość znalezienia odpowiedniego modelu, itp.

Skontaktowaliśmy się z Panią ze względu na chęć zaproponowania usługi, która pozwoli wyrównać przetarcia, a tego typu usługa wiązała się dopłatą, ze względu na wspomniane uzupełnianie. Odmówiła Pani dopłaty do czego ma Pani prawo, natomiast jednocześnie oczekiwała Pani wygładzenia przetarć, dlatego usługę wykonaliśmy nieodpłatnie.

Sposób w jaki buty zmienią swój wygląd został Pani wytłumaczony zarówno poprzez rozmowę telefoniczną, jak i poprzez wiadomość sms z załączonym zdjęciem poglądowym, aby mogła Pani ocenić różnicę. Mowa była o przyciemnieniu materiału oraz zmianie struktury na gładką, z połyskiem - taką usługę potwierdziła Pani poprzez wiadomość sms.

Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, że zawsze prosimy klientów o bezpośredni kontakt z nami, jeśli wystąpią jakiekolwiek wątpliwości co do usługi, która została wykonana, co wiąże się daniem nam szansy na wytłumaczenie sprawy, ewentualne poprawki ale również z możliwością skorzystania z prawa do reklamacji przed wystawieniem oceny.

Szewc

2.4