Najlepsze opony - sprzedaż Gdańsk

Oceny (44)

Zadowoleni klienci Tiguana
Termin usługi: październik 2023

Profesjonalne podejście do klienta, błyskawiczne działanie, bardzo wysoka kultura osobista . Pomogli nam, gdy złapała nas awaria w trasie. Zarówno szefostwo, jak i mechanik Szymon godny polecenia Z czystym sumieniem polecamy to miejsce ... dziękujemy za szybką i fachową pomoc.

Wulkanizacja

6.0
Michu
Termin usługi: maj 2020

Super jakość wykonanej usługi. Polecam z czystym sumieniem

Felgi

6.0
Jan
Termin usługi: maj 2020

Naprawili felgi których inni nie potrafili.

Opony - sprzedaż

6.0
Tomasz
Termin usługi: lipiec 2019

Polecam wszystkim usługi CNF'u. Zawszę jadę tylko do nich i nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Przyjemna obsługa, fachowa i specjalistyczna pomoc oraz krótki czas oczekiwania.

Felgi

6.0
Michał
Termin usługi: czerwiec 2018

Nie polecam serwisu ze względu na żenującą jakość obsługi klienta. 1/ Telefonicznie umówiłem zakres przeprowadzanych prac (łącznie 3 usługi) + termin oddania auta. Przy oddaniu auta poprosiłem o zlecenie aby sprawdzić czy wszystkie usługi na nim widnieją, okazało się, ze taki dokument nie został przygotowany ale zapewniono mnie, ze mechanicy na pewno wiedzą co robić. Nie otrzymałem nawet żadnego dokumentu potwierdzającego przyjęcie auta. 2/ Przy oddaniu auta nie otrzymałem również do podpisania żadnego dokumentu informującego o ewentualnych uszkodzeniach zewn. auta. Nikt nawet ze mną nie wyszedł żeby sprawdzić stan auta. 3/ Jedna z usług zleconych telefonicznie nie została wykonana. Prawdopodobnie osoba przyjmująca zlecenie nie przekazała tego mechanikowi. Biorąc pod uwagę, ze mamy XXI wiek sugerowałbym zainwestowanie w jakieś systemu informatyczne. Teraz muszę jechać do innego serwisu bo do CNF na pewno nie wrócę. 4/ Za usługi zapłaciłem łącznie grubo ponad 1000pln. Auto otrzymałem brudne z zewnątrz - za płotem jest myjnia, za 10pln można je spokojnie umyć ale jak się ma klienta gdzieś to się nie przejmuje takimi drobiazgami. Konkurencja działa zdecydowanie lepiej.

Felgi

1.8
Ostatni raz
Termin usługi: kwiecień 2018

Za zmianę opon, filtrów i oleju zarządali ode mnie ponad 500 zł. W każdym innym serwisie z którego do tej pory korzysałem zawsze zamykało się to w okolicach 300-350 zł. Dodatkowo zamiast wlać olej Castrol (z którego do tej pory korzystałem) dali jakiś którego nigdzie nie można dostać, więc jak będę potrzebował dolać to musiałbym złożyć wizytę w CNF.

Wulkanizacja

2.2
Tomek
Termin usługi: luty 2018

Ekspresowe tempo to jest mega duży plus. W ostatnim serwisie czekałem prawie 2 tygodnie na auto!! Bo kolejki bo to częsci nie ma. Tutaj 3 dni wszystko śmiga jak nowe. Polecam!

Wulkanizacja

6.0
Michalina
Termin usługi: kwiecień 2018

Powielam słowa męża że wszystko było na bardzo profesjonalnym poziomie, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług ! Wszystko sprawnie i szybko oraz ceny adekwatne do wykonywanych usług :).

Wulkanizacja

6.0
Zbigniew
Termin usługi: marzec 2018

Bardzo szeroki asortyment pod kątem dostępności opon na miejscu. Mechanik Krzysztof zapewnił mnie, że jeśli nie mają tych opon, jakie bym chciał - będą w stanie je zamówić dla mnie. Jednak znaleźliśmy już coś na miejscu. Pozdrawiam i polecam!

Opony - sprzedaż

6.0
Michał Kordys
Termin usługi: luty 2018

Korzystam od lat i bardzo polecam. Nigdy nie było problemu z ustaleniem terminu. Jakość usługi wykonana na bardzo wysokim poziomie

Wulkanizacja

6.0
Robert
Termin usługi: styczeń 2018

Ofert opon w serwisie wraz z ceną i obsługą stawiają ten lokal na 1 miejscu, zdecydowanie polecam!

Opony - sprzedaż

6.0
Robert
Termin usługi: styczeń 2018

Pół godziny po telefonie już bylem na podnosniku. Panowie sprawdzili wszystkie koła, wymienili opony oraz wyprostowali krzywe felgi, które tego wymagaly. Szybko i skutecznie, polecam!

Wulkanizacja

6.0
Marcin
Termin usługi: grudzień 2017

Gorąco polecam, od lat wszystkie auta w rodzinie serwisujemy tylko w Cnf i zawsze usługi wykonane są na czas, ceny w pełni adekwatne do usług.

Opony - sprzedaż

6.0
Artur
Termin usługi: grudzień 2017

Szybko, sprawnie, elastycznie z terminami. Dużo pisania, same pozytywy zatem zdecydowanie polecam!

Wulkanizacja

6.0
Marcin Zych
Termin usługi: listopad 2017

POLECAM jedyne co mnie skłoniło ze poszedłem do innego serwisu to to że nie byli otwarci w niedzielę o 8 przebiłem opone a o 9 .15 miałe naprawione w innym serwisie ale :D sam kieronik odbrął tel w niedziele doceniam

Wulkanizacja

5.0
slawomir1
Termin usługi: październik 2017

W CNF zawsze można liczyć na poradę fachowców i solidną, profesjonalną usługę. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem, więc polecam też innym. :)

Wulkanizacja

6.0
tomasz
Termin usługi: październik 2017

Polecam z całego serca! Wszystko sprawnie, fachowo i na najwyższej jakości, a w dodatku w rozsądnych cenach. Korzystałem już trzeci raz i po raz kolejny nie zawiodłem się. ;)

Opony - sprzedaż

6.0
kowrys
Termin usługi: wrzesień 2017

Jak jadę do Was, to wiem, że usługa będzie zrobiona w 100% dobrze, dziękuję za szybką naprawę! :D

Wulkanizacja

6.0
j.d.
Termin usługi: 20.01.2017

Bardzo miła obsługa zarówno Pan jak i Pani z biura, zamówienie opony w tempie ekspresowym - z dnia na dzień - akurat wyjeżdżałem w trasę, opona r20 więc nie stockowa, prostowanie felgi na miejscu, mechanik również bardzo miły, polecam

Wulkanizacja

5.8
Zbigniew
Termin usługi: 28.09.2015

Moja historia zaczyna się w momencie kiedy zdecydowałem się zmienić opony w mojej kochanej "NIUNI"... Kupiłem NOWE FULDY i się zaczęło... Kierownica w przedziale V pomiędzy 120 a 150 km/h drżała jak opętana. Masakra. Swoje 17" alufelgi z SuperB'a wyważałem w czterech niezależnych zakładach. Za każdym razem porażka. Dziś byłem właśnie w CNF'ie. Zajął się mną (chyba Pan Daniel, Pan w okularach)... Jak ręką odjął. Niepozytywne komentarze wystawia wg. mojej opinii KONKURENCJA. ZADOWOLENIE W 100% !!! SUPERB HULA PRZY KAŻDEJ PRĘDKOŚCI BEZ ZARZUTU. JA - POLECAM

Wulkanizacja

6.0