Cała Naprzód

adres
80-888 Gdańsk, Tokarska 21-25
(IV piętro)

znajduje się w Ośrodek Kultury Morskiej

telefon
58 329-87-25, 604-430-035
e-mail
r...@calanaprzod.com.pl pokaż
www
calanaprzod.com.pl
Godziny otwarcia
codziennie11:00 - 22:00
 

rodzaj kuchni:   rybna

Napisali o nas

O nas

Na tle innych restauracji "Całą Naprzód" wyróżnia przede wszystkim lokalizacja - czwarte piętro budynku sąsiadującego z Żurawiem, jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Gdańska.

Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego. Duża sala restauracyjna z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum "SOŁDEK". Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania na tarasie, z którego można podziwiać widoki na Główne Miasto. Bezpośrednio do restauracji przylegają dwie sale konferencyjne - jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny. Pobyt w restauracji można połączyć ze zwiedzaniem sal muzealnych i zgromadzonych w nich eksponatów. Wielo-funkcjonalność sprawia że Restauracja Cała Naprzód to doskonałe miejsce na zorganizowanie zarówno romantycznej kolacji we dwoje, czy też spotkania rodzinnego, wesela, dużych konferencji naukowych. Cała Naprzód dążąc do zadowolenia współpracujących firm organizuje również cateringi poza swoimi murami. 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Restauracje

 • obsługa:
  6
   
 • menu:
  6
   
 • jakość potraw:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Obiad z okazji roczku

Zdecydowaliśmy się urządzić w restauracji Cała Naprzód pierwsze urodziny córki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dwa najważniejsze elementy każdej restauracji to obsługa i jedzenie - tutaj zasługują na brawa. Pani kelnerka przemiła i pomocna, widać, że lubi swoją pracę :-) Na plus również kolejność wydania potraw - jako pierwsze otrzymują dania dzieci, co jest świetnym pomysłem. Panowie menedżerowie komunikatywni i wyrozumiali - nie było problemu z przeniesieniem terminu imprezy. Jedzenie - rewelacja. Wszyscy goście chwalili. Zupa, mięso, ryba - bardzo smaczne. Kucharz również lubi swoją pracę :-) Tort zamówiony przez restaurację zachwycał dekoracją i smakiem. Wystrój restauracji jest przytulny, toalety czyste, z przewijakiem. Jest mini kącik zabaw dla dzieci. Na pewno do Całej Naprzód wrócimy :-)

 • Aga
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »