Carnivale Bar

Carnivale Bar

Wybierz numer

605-541-467
c...@gmail.com pokaż
Otwarte do 1:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Carnivale Bar Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/14 - Carnivale Bar Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/14 - Carnivale Bar Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/14 - Carnivale Bar Gdynia +11 1
 

Artykuły o nas

O nas

Pragnienia, do których wstydzisz się przyznać. Żądze, które ukrywasz przed sobą. Ciemne zakamarki umysłu, do których boisz się zaglądać. Zmierz się z nimi w Carnivale Bar.

U nas w oparach dymu magia miesza się z rzeczywistością. Sen miesza się z jawą, puszczają hamulce. Tu nie musisz ukrywać własnego ja, możesz zamanifestować siebie w pełnej okazałości. Tatuaże, skaryfikacje, modyfikacje i wszystkie inne fetysze ciała są tu na porządku dziennym. U nas porozmawiasz z wiedźmami i świętymi na tematy, których nie porusza się w świetle dnia. Zagub się z nami w CARNIVALE.

Muzyka? Przecież wiesz. Pełen underground. Od dobrego techno w weekendowe noce, przez połamane rytmy dnb i muzykę basową, do spokojniejszej, gitarowej, a w leniwe dni nawet swingu i jazzu. Do tego nietuzinkowe sety, nowe beaty, połamane rytmy i stary, dobry oldschool - a wszystko w przestrzeni, która została stworzona, żeby chłonąć dobrą muzykę. Czyli nie może Cię zabraknąć…

Pełen asortyment rzemieślniczych piw, armia drinków i koktajli oraz szeroki wybór dobrej, szlachetnej whisky - za barem z pewnością znajdziesz coś dla siebie. A jeśli nie, my zrobimy to za Ciebie.

Get that same excitement you remember from when you were a kid. Filled with atmosphere of fun and excitement, Carnivale Bar is a place where everyone can be a kid again.At Circus you are encouraged to party everywhere! Feel free to dance on tables and booths, make your area its own party! Circus Party Bar - Its your time to join the circus with us!

Oceny (1)

tomek
Termin usługi: grudzień 2020 

wygląda i zapowiada się bosko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puby

6.0