Centrum Diagnozy Psychologicznej w Sprawach Rodzinnych Sylwia Wysocka-Sollich

Centrum Diagnozy Psychologicznej w Sprawach Rodzinnych

Wybierz numer

501-593-888
s...@wp.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Centrum Diagnozy Psychologicznej w Sprawach Rodzinnych Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Centrum Diagnozy Psychologicznej w Sprawach Rodzinnych Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Centrum Diagnozy Psychologicznej w Sprawach Rodzinnych Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Centrum Diagnozy Psychologicznej w Sprawach Rodzinnych Gdańsk 1
 

O nas

Diagnoza psychologiczna (autyzmu dorośli, osobowości) itd. Pomoc psychologiczna i psychoterapia w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz TSR dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Wsparcie w kryzysach. Konsultacje rodzinne w sytuacji okołorozwodowej.
AUTYZM - osoby dorosłe
Miło nam poinformować, iż wprowadzamy w naszym Centrum możliwość skorzystania z kompleksowego PROGRAMU POMOCY DOROSŁYM osobom z AUTYZMEM.
Oferujemy diagnozę
psychologiczno-psychiatryczną dla pacjentów od 18 r.ż. w kierunku spektrum autyzmu (w tym również zespołu Aspergera) przy wykorzystaniu protokołu obserwacji objawów autyzmu ADOS-2).
Proces diagnostyczny obejmuje minimum 3 wizyty psychologiczne i lekarskie oraz wydanie opinii wraz z diagnozą lekarską.
Diagnoza prowadzona jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz najwyższe standardy jakościowe zbierania wywiadu, prowadzenia obserwacji i stawiania medycznego rozpoznania.
Zespół diagnostyczny:
dr Ewelina Łuszczak - lekarz psychiatra, dodatkowo w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży;
mgr Sylwia Wysocka-Sollich - psycholog diagnosta, w tym osób dorosłych, pracuje z pacjentami z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi od 2002 roku; certyfikowany diagnosta MMPI - 2, ASRS, CONNERS 3 itd. Certyfikowany konsultant terapii w nurcie TSR.
mgr Monika Krawiel - psycholog, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji w nurcie poznawczo-behawioralnym, pracuje z pacjentami w spektrum autyzmu od 2008 roku.
Więcej informacji o naszych specjalistach znajduje się w poprzednich postach lub jest zawartych w Internecie.
Oferujemy również terapię dla osób z ASD. Uzyskana diagnoza autyzmu umożliwia rozpoczęcie terapii dla osób z ASD i tym samym zwiększa szansę na poprawę funkcjonowania pacjenta.

Dodatkowo możliwość wykonania diagnozy psychologicznej (osobowości, temperamentu, trudności emocjonalnych i szkolnych, kompetencji rodzicielskich, więzi emocjonalnych w rodzinie oraz całościowych zaburzeń rozwojowych (min. spektrum autyzmu). Możliwe konsultacje on-line.

 

Oceny (20)

Ilona
Termin usługi: październik 2023

Z całego serca dziękuję Pani Sylwii za to, że pomogła skierować moje małżeństwo na właściwe tory. Model terapii zaproponowany przez Panią Sylwię kapitalnie zdał egzamin w naszym życiu. Dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie, olbrzymią wiedzę i empatię. Gorąco polecam!

Terapia małżeńska

6.0
Grzegorz
Termin usługi: wrzesień 2023

Pani psycholog jest bardzo profesjonalna, posiada dużo wyrozumiałości, wiedzy i praktyki w zakresie spektrum autyzmu oraz empatii. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z wizyty z naszym dorosłym synem, który ani przez moment nie czuł się zestresowany.

Psycholodzy

6.0
Jan
Termin usługi: lipiec 2023

W ramach wizyty czysto kontrolnej, zostałem bardzo dobrze potraktowany - pani Sylwia słuchała aktywnie i zgłaszała swoje obserwacje i zalecenia gdy odhaczaliśmy punkty wymagane w diagnozie. Test MMPI-2 został przeprowadzony profesjonalnie i dzięki niemu dowiedziałem się więcej o sobie. Szczególnie polecam wizytę osobom, które potrzebują aktywnej i angażującej terapii/rozmowy.

Psycholodzy

6.0
Dorota
Termin usługi: lipiec 2023

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z rozmowy , pokazania innej perspektywy i wnikliwej analizy . Mamy tez poczucie za możemy liczyć na wsparcie to bardzo ważne . Dziękujemy

Psycholodzy

6.0
Romek
Termin usługi: luty 2023

Polecam Panią Sylwię za konkretne podejście do sprawy i za miłą rozmowę.

Psycholodzy

6.0
Grzegorz
Termin usługi: styczeń 2023

Dziękuję za merytoryczne podejście i wsparcie.

Psycholodzy

6.0
Ewa
Termin usługi: styczeń 2023

Serdecznie polecamy spotkania z Panią Sylwią. Po słabych spotkaniach z inną panią psycholog z Gdyni byliśmy sceptycznie nastawieni. Po kilku pierwszych wizytach z Pani Sylwii nasze dziecko zaczęło współpracować i zaufało Pani psycholog. Terapia przynosi świetne efekty. Pani Sylwia jest serdeczną i ciepłą osobą. Zaangażowanie, wiedza i profesjonalizm, to jest to co wyróżnia Panią Sylwie i możemy z czystym sumieniem polecić jej terapie. Ewa i Leszek

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Karol
Termin usługi: listopad 2022

Niestety, jest tragicznie. Pani nie jest w stanie udzielić rzeczowej pomocy.

Psycholodzy

1.0
Szymon
Termin usługi: sierpień 2022

Bardzo polecam wsparcie p. Sylwii. Potrafi bardzo dobrze wsłuchać się w sytuację rodzinną, zadaje dobre pytania by zrozumieć problem, angażuje się. Pomaga obiektywnie i racjonalnie spojrzeć na często trudne i delikatne sprawy, co dla osoby emocjonalnie zaangażowanej w temat nie jest łatwe. Daje praktyczne rady i wskazówki, wskazuje gdzie można dalej zgłębiać interesujące zagadnienia. Serdecznie polecam

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: czerwiec 2022

Bardzo miłe i fachowe podejście. Polecam wszystkim rodzicom i dzieciom, borykającym się z różnego rodzaju problemami.

Psycholodzy

6.0
Marcela
Termin usługi: kwiecień 2022

Bardzo podoba mi się model terapii. Nie ma na celu przypominania jakichś nieprzyjemnych sytuacji czy okresów z przeszłości i nie polega na pustym wmawianiu o wartości drugiej osoby, by jedynie ją na chwile przekonać o tym. Skupia się na czynnościach pozwalających powoli niwelować problem lub szkodliwe zachowania czy przekonania, co w efekcie rzeczywiście może pomóc w procesie odbudowywania poczucia własnej wartości.

Psycholodzy

5.8
Maria
Termin usługi: kwiecień 2022

Mogę z czystym sumieniem polecić poradnię P. Sylwii w której w miłej atmosferze mamy zapewnioną fachową pomoc. Córka która była przeciwna jakimkolwiek wizytom u psychologa ,teraz, dzięki fantastycznemu podejściu P.Martyny nie może doczekać się kolejnych spotkań :)

Psycholodzy

6.0
piotr
Termin usługi: grudzień 2020

Powiem tak, nikt nie był zainteresowany, dlatego dość długo szukałem zanim trafiłem do pani Sylwii. Problem (psychologiczny) był nietypowy. Rozwiązała go śpiewająco. Przy okazji otworzyła mi oczy na okoliczności, o których nie miałem wcześniej pojęcia. Bardzo pomocne były jej wiedza, doświadczenie i łatwość komunikacji. Żałuję, że wcześniej nie było mi dane spotkać pani Sylwii. Być może wielu niepotrzebnych głupot bym uniknął.

Psycholodzy

6.0
Tata
Termin usługi: listopad 2020

Fachowa pomoc , wskazówki dalszego postępowania bez sugerowania zbytecznych usług. Właściwe osoby na właściwym miejscu pełne empatii , zrozumienia i otwarcia na klientów.

Psycholodzy

6.0
Aleksandra
Termin usługi: grudzień 2020

Dziękuję bardzo Pani Sylwii Wysockiej Sollich za fachową pomoc w terapii rodzinnej. Pani Sylwia podeszła bardzo konkretnie do tematu,szybko zdiagnozowała problem i pomogła nam go rozwiązać oraz nakreśliła działania jakie powinniśmy podjąć do uzyskania satysfakcjonujących efektów . Bardzo polecam Panią Sylwię i dziękuję za pomoc .

Psycholodzy

6.0
Michał
Termin usługi: luty 2020

Polecam konsultacje psychologiczne, pełen profesjonalizm.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Robert
Termin usługi: grudzień 2019

Bardzo miła i skuteczna pani psycholog. Nawiązuje super kontakt z dzieckiem. Jestem zadowolony z postępów terapii dziecka.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2020

Polecam!!!Pełen profesjonalizm.

Psycholodzy

6.0
Karol
 

Polecam. Jestem zadowolony z wizyty u Pani Psycholog

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Michał
Termin usługi: kwiecień 2016

Bardzo profesjonalnie przygotowana opinia psychologiczna do sądu. Dzięki niej uzyskałem grafik kontaktu z dziećmi ,taki jak chciałem.

Psycholodzy

5.7