Działalność on-line 

Centrum Dietetyki Żywienia Jem Zdrowo

81-842 Sopot, gen. Józefa Wybickiego 4B Mapka
605-654-734
i...@jemzdrowo.pl pokaż
www.jemzdrowo.pl
Działalność on-line 

Napisali o nas

O nas

Jesteśmy pierwszym centrum dietetycznym w Trójmieście-zajmujemy się doradztwem żywieniowym. Układamy indywidualne programy redukcji wagi, które sporządzają dyplomowani dietetycy. Wykonujemy analizę składu ciała przy pomocy najnowocześniejszych metod

Najczęściej zadawane pytania

Jak często muszę spotykać się z dietetykiem?
Wszystko zależy od potrzeb organizmu klienta, wizyty mogą być ułożone w formie krótkiego programu lub regularnych spotkań ustalanych z wizyty na wizytę razem z dietetykiem. Na początku musimy widywać się trochę częściej by móc odpowiednio reagować na zmiany organizmu, później intensywność wizyt zmniejsza się. Pierwsza wizyta kosztuje 90 zł. Ilość wizyt ustalana jest indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby naszego klienta oraz czas trwania programu. Rejestracja telefoniczna w godzinach: 10.00-21.00.
Czy posiadacie Państwo w swojej ofercie catering dietetyczny?
Zdecydowanie nie !!! ponieważ kompletnie rozmija się to z filozofią naszej działalności. Catering dietetyczny nie uczy zmiany nawyków żywieniowych, a jego korzystny wpływ jest tylko tymczasowy, daje efekty tak długo jak długo z niego korzystamy. Po osiągnięciu określonej wagi i powrotu do starych nawyków żywieniowych istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo powrotu do wagi sprzed odchudzania. Okres bycia na diecie służy także nauce robienia regularnych zakupów, można je robić z listą raz na tydzień, co nie jest aż tak dużym obciążeniem, można też korzystać ze sklepów przywożących produkty pod dom. Osoba, która nabrała już pewnego doświadczenia w przygotowywaniu posiłków i przy dobrej organizacji, potrzebuje około 20-30 minut dziennie, na przygotowanie zbilansowanego posiłku zgodnego z dietą. Jest to do zrobienia. Z naszych usług korzystają osoby, bardzo zajęte i zapracowane i przy odpowiedniej motywacji dają radę, dlatego uważamy, że każdy jest w stanie sprostać tym 20-30 minutom.
Mój ojciec cierpiał z powodu chorób serca, wiem, że choroby te są dziedziczne, czy możecie doradzić mi jak uniknąć takich chorób?
Jest dobrze udokumentowane, że złe odżywianie w prostej linii zwiększa ryzyko zaistnienia chorób związanych z układem krążenia. Szczegółowa analiza Twojego sposobu odżywiania, fachowe spojrzenie na Twoje przyzwyczajenia żywieniowe oraz analiza składu ciała da nam wystarczające informacje, żeby ocenić ryzyko wystąpienia ewentualnych chorób serca. W przypadku nieprawidłowości pomożemy Ci zmienić jadłospis na zgodny z zaleceniami w takich przypadłościach.
Mam nietolerancję na składniki mleka krowiego i boję się o rozwój osteoporozy.
Źródłem wapnia są też inne pokarmy i niekoniecznie w produktach mlecznych jest go najwięcej. Natomiast u osób, u których nie stwierdzono nietolerancji laktozy, po prostu od lat nie używają produktów mlecznych, można powoli je wprowadzając, przyzwyczaić organizm i nauczyć go znowu trawić laktozę. W wypadku osób ze stwierdzoną nietolerancją laktozy, można skupić się na innych produktach, będących źródłach wapnia.
Jestem wegetarianinem, wydaje mi się, że moja dieta jest prawidłowa, jednak po ostatnich badaniach lekarz powiedział mi, że mam za niski poziom żelaza, możecie jakoś mi pomóc?
Oczywiście, sprawdzimy ile dostarczasz sobie żelaza w diecie oraz czy aby na pewno sposób w jaki komponujesz swoje posiłki nie zaburza jego wchłaniania przez organizm. Stosując prawidłowo zbilansowaną dietę wegetariańska Twój poziom żelaza w organizmie podniesie się.
Czy potrzebuję skierowania od lekarza, żeby otrzymać u was poradę?
Nie, każdy może spotkać się z dietetykiem tak jak z dentystą czy psychologiem.
Ogólnie jestem zdrowy, ale chcę zrzucić kilka kilogramów, możecie coś z tym zrobić?
Oczywiście analizując skład Twojego ciała oraz przyglądając się Twoim przyzwyczajeniom możemy zaplanować zbilansowaną dietę szytą na miarę Twoich potrzeb w celu utraty zbędnych kilogramów. Odchudzanie i zmiana sposobu żywienia mogą być przyjemnością i tak to właśnie zrobimy razem.
Jak często będę musiała/musiał przychodzić na spotkania?
Spotykamy się raz na dwa tygodnie, regularność i rozłożenie pracy na pewne etapy jest sprawą kluczową.
Ile będzie trwało moje odchudzanie?
Długość programu dietetycznego jest dostosowana do wielkości problemu, stanu zdrowia i stylu życia. Jego długość określamy na pierwszym spotkaniu
Czy mogę przyjść na spotkanie bez umówionej wizyty?
Zawsze spotkanie jest poprzedzone wcześniejszą rejestracją ze wstępną rozmową dotyczącą problemu.
Czy to prawda, że okres oczekiwania na rozpoczęcie współpracy jest długi?
Ze względu na dużą ilość osób chętnych do podjęcia z nami współpracy, niestety nigdy nie udaje się nam spotkać na drugi dzień. Natomiast staramy się, żeby okres oczekiwania był jak najkrótszy. Wiemy jak istotne jest szybkie rozpoczęcie odchudzania, kiedy już podjęło się decyzję, do której dojrzewać można nawet latami. Nie chcemy natomiast skracać czasu poświęcanego dla danej osoby i obniżać jakości usług żeby przyjąć większą ilość klientów. Od ponad 10 lat standardy dotyczące czasu przewidzianego dla naszych klientów są niezmiennie takie same.
Czy mogę przychodzić na spotkania razem z mężem, córką lub przyjaciółką?
Oczywiście, niektóre osoby preferują odchudzanie w małej grupie, która staje się przy okazji małą grupą wsparcia.
Czy stosujecie Państwo jakieś zniżki i promocje?
Tak, dla osób przychodzących wspólnie na spotkanie z przyjaciółka, dzieckiem, mężem stosujemy korzystny system zniżek.
Czy odchudzacie Państwo dzieci?
Formalnie dziecko można odchudzać w wieku 8-9 lat i jeżeli jest ono emocjonalnie dojrzałe i jemu samemu zależy na schudnięciu można uzyskać bardzo dobre efekty.
Czy diety, które przygotowujecie są trudne?
Staramy się, żeby były jak najprostsze i wymagały jak najmniej przygotowań. Dla osób pracujących w systemie dyżurowym, przygotowujemy na ich życzenie także dni bez gotowania i przyrządzania ciepłego posiłku. Dla innych, których jest oczywiście mniej przygotowujemy dietę z dwoma ciepłymi posiłkami jeżeli ktoś czuje się na siłach sprostać takim wymogom.
Czy będę musiała/musiał poddawać się rygorystycznym ćwiczeniom?
Mimo, że zabrzmi to może dziwnie, nie zachęcamy do katorżniczych treningów, ponieważ zazwyczaj wywołują nadmierne uczucie głodu, nad którym trudno zapanować szczególnie na diecie a nie dają nadzwyczajnego efektu, dla którego warto byłoby się tak poświęcać. Naprawdę można schudnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów na samej diecie. Szacuje się, że w 80% sukces procesu odchudzania zależy od diety, tylko w 20% od wysiłku fizycznego, dlatego warto skupić się na tych 80%. Ruch jest bardziej wskazany do utrzymania wagi ciała. Dodatkowo przy BMI w okolicach 30-40, może być wręcz zagrożeniem dla zdrowia czy przyczynić się do spowodowania kontuzji. Dopiero normalizacja wagi ciała umożliwia wprowadzenie wysiłku fizycznego. Oczywiście jeżeli przychodzą do nas osoby, które latami intensywnie trenują wręcz muszą swoją aktywność kontynuować i nie mogą przerywać, ponieważ ich metabolizm jest już przyzwyczajony do wzmożonej ilości ruchu i
Czy dużo wydam na produkty do diety?
Niektórzy klienci przygotowują sobie zestawienie kosztów. Prowadzenie diety zazwyczaj wychodzi na korzyść w stosunku do wcześniejszego sposobu żywienia. Osoby, które 3-4 razy w tygodniu stołowały się na mieście, zauważają oszczędności- nawet z kosztem naszej współpracy. Dodatkowo odpadają wydatki na słodycze i ulubione smakołyki, które są kosztowne.

Centrum Dietetyki Żywienia Jem Zdrowo w rankingu trojmiasto.pl

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Adam - opinia

Gorąco polecam to miejsce. Całe życie byłem bardzo gruby i dopiero po skorzystaniu z usług Pani Agaty, moje życie zmieniło się na lepsze. Schudłem 60kg w ciągu 8 miesięcy i czuję się znakomicie. Minęło już 5 lat i dalej jestem w dobrej formie. Podejście do tematu i motywacja ze strony Pani Agaty są fantastyczne. Polecam bardzo, ależ to bardzo mocno.

 • Adam
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Kasia - opinia

Do Pani Agaty trafiłam, przez mamę, która również była jej klientka. Jeśli ma się samozaparcie i trzyma się jadłospisu efekt gwarantowany. Do tego Pani A. Jest pod telefonem, a szybka komunikacja zdecydowanie ułatwia dietę. Mam za sobą nie tylko zrzucone kg ale tez lepsze samopoczucie. A to, że Pani Agata jest piękna i szczupłą kobietą dodatkowo motywuje! Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze.

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam, warto - opinia

Mogę śmiało powiedzieć - satysfakcja gwarantowana. Dzięki diecie u Pani Agaty nie tylko udało mi się zrzucić niechciane kilogramy. Najważniejszą wartością dodaną są zdrowe nawyki, teraz wiem ( nie dam się nabrać na żadne diety cud) jak powinno wyglądać prawidłowe odżywianie. Wiem również, jak poprawia się skóra, cera, wzrasta energia i chęć do życia. I nawet kiedy mam trudniejsze dni, doskonale rozumiem co i jak zrobić aby szybko wrócić na właściwą drogę zdrowia i dobrej sylwetki. Każda wizyta dodaje mi skrzydeł. Warto.

 • Polecam, warto
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Lena z Sopotu - opinia

Już kilka dobrych miesięcy z przyjemnoscią uczęszczam do gabinetu Pani Agaty. Pani Agata jest bardzo sympatyczną, kompetentną osobą, ma szeroką fachową wiedzę i odpowiednie podejście psychologiczne. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, super motywuje ! Z perspektywy czasu - warto było skorzystać z porad i wiedzy, aby zgubić nadmiar kilogramów i poprawić samopoczucie. Dzięki współpracy z Panią Agatą, stosunkowo szybko udało się zgubić nadmiar kg po zeszłorocznym wiosennym lockdown. Obecnie pracujemy nad dalszym planem "żegnania kilogramów". Dieta jest różnorodna, dostosowana do upodobań kulinarnych, bez narzucenia. Przepisy są smaczne, różnorodne i łatwe do wykonania. Najważniejsze, chudnę bez głodowania i w zdrowym tempie - bo Jem Zdrowo ! Polecam Panią Agatę z czystym sercem!

 • Lena z Sopotu
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Beti. - opinia

Polecam z całego serca.Profesjonalna i rzetelna obsluga,konkretne wytyczne i wsparcie w chwilach słabości a to bardzo wazne.Pierwszy raz trafiłam do Pani Agaty dobrych parę lat temu i z wielkim sukcesem zakończyłam moją przygodę z odchudzaniem mając 15 kg na minusie.W zeszłym roku skusiłam się odwiedzić Panią Agatę ponownie gdyż przybyło Mi troszeczke ,udało się szybko z terminem wizyty i z kilogramami również, jestem o 4 kg lżejsza Huuura !!!! Dziekuje Pani Agato ,tak trzymać

 • Beti.
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Magda - opinia

Przygodę z Panią Agatą rozpoczęłam w 2008 roku z dużym sukcesem, łakomstwo sprawiło ze znowu przytyłam i wracałam jeszcze do Pani Agaty, wracałam bo uważam ze jest świetnym specjalista jak również psychologiem, jedzenie wg moich smaków, nigdy nie byłam głodna Wszystko na bardzo wysokim poziomie, spotkanie w gabinecie są przyjemne zawsze miła rozmowa szacunek dla klienta , uśmiech , czułam się zaopiekowana , pare osób z moich znajomych tez skorzystało po poleceniu Pani Agaty, Znowu się odchudzam w tym samym miejscu i wiem ze znowu to zrobie !!! Polecam Panią z całego serca Magda

 • Magda
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

5.8

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  5
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Auri - opinia

Pani Agata to profesjonalny dietetyk. Proces odchudzania przebiegał bez zarzutu. Polecam tego dietetyka

 • Auri
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Julia - opinia

Byłam u wielu dietetyków ale nikt nie pomógł mi tak jak pani Agata. Bardzo dobre indywidualne podejście do człowieka, smaczne posiłki w diecie, miłe wizyty i co najważniejsze kilogramy w dół a zdrowie i samopoczucie świetne! Wszystko tak jak powinno być. Mogę z całego serca polecić jej usługi.

 • Julia
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Natalia - opinia

Do Pani Agaty przyszłam z polecenia na początku roku. W ciągu 3 miesięcy chudnę regularnie 2,5-3 kilo 2-tygodniowo. Przepisy super i dobrane do mojego aktywnego trybu życia w pracy. Pysznie i przyjemnie. Szczerze polecam każdemu kto szuka dietetyka!!!

 • Natalia
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Dagny - opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agatą. Profesjonalna, rzetelna , zaangażowana. Z sukcesem mnie odchudziła...polecam!!!

 • Dagny
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

olga - opinia

Dobre opinie o Pani Agacie słyszałam już od dawna, jednak sama zdecydowałam się skorzystać z jej wiedzy dopiero niedawno. Na pierwszym spotkaniu dokonała wszelkich pomiarów i przeprowadziła ze mną wywiad odnośnie moich preferencji żywieniowych. Dieta jest jasno i klarownie rozpisana, posiłki są łatwe do przyrządzenia. Gdy podczas diety brakowało mi trochę słodkości, Pani Agata przearanżowała ją tak aby owa słodycz się pojawiła. Szczere mogę polecić Panią Agatę jako wyjątkowego i skutecznego dietetyka z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego kubków smakowych.

 • olga
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

1.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  1
   
 • jakość usług:
  1
   
 • czas oczekiwania:
  1
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Przestrzegam - opinia

Witam, kiedyś odchudzałam się z panią Agatą i efekty były super - w 3 miesiące schudłam bez większych problemów 14 kilo i formę udawało mi się trzymać przez kilka lat. W zeszłym roku kolejny jednak raz wylądowałam u pani Agaty, ponieważ wróciłam do starych, złych nawyków żywieniowych i przytyłam. Niestety tym razem współpraca nie układała się dobrze od samego początku - pani Agata wiecznie miała problem z terminowością, była niesłowna i lekceważąca. Wiedząc, ze niestety odreagowuję stres jedzeniem sama mi go przysparzała. Co 2 tygodnie prosiłam się o dietę, która mi się należała. Choć terminowo wszystko opłacałam, pani Agata albo się nie odzywała albo wiecznie szukała wymówek - a to wyjazd ze znajomymi, a to brak internetu, a to wysłała, ale rzekomo do mnie nie dochodziły emaile. W pewnym momencie nie wytrzymałam tego ciągłego walczenia o swoje i zrezygnowałam ze współpracy. Dokończyłam z powodzeniem odchudzanie u innego specjalisty. Niesmak pozostał

 • Przestrzegam
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

5.6

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

tomasz wardowski - opinia

Wiele kilogramów za nami. Bardzo dobrzy fachowcy od - wyglądu, samopoczucia i motywacji

 • tomasz wardowski
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Lami - opinia

Dzięki Panu Michałowi schudłam 30 kg! Nauczył mnie jak jeść żeby czuć się dobrze i zachować wagę, która mi odpowiada.

 • Lami
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Barbara - opinia

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie na mojej drodze zdrowienia. Profesjonalna obsługa Pan Michał ma bardzo dobre podejście do pacjenta

 • Barbara
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

Bozena - opinia

Bardzo profesjonalna obsługa dieta spersonalizowana potrawy smaczne.

 • Bozena
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Jolanta R. - opinia

odwiedzilam sporo dietetykow , jednak wrocilam do Pana Michała .super atmosfera , jedzenia duzo / chwilami az za / mowisz na co masz ochote i jadłospis uwzgledniajacy twoje preferencje dostajesz .Jedyny dietetyk pod okiem ktorego udało mi sie zgubić 27 kg / 9 m-cy / bez efektu jo-jo . Bardzo , bardzo polecam . bardzo , bardzo polecam .

 • Jolanta R.
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Piotr Lorens - opinia

Bardzo dobra obsługa. P. Agata Szczerkowska jest profesjonalistką w najlepszym tego słowa! Do tego - duża skuteczność!

 • Piotr Lorens
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Karolina - opinia

Schudłam już 15 kg, jestem w połowie drogi i jest to dla mnie przyjemność. Dieta idzie bardzo sprawnie. Przepisy są bardzo smaczne i zróżnicowane, dopasowane do potrzeb klienta dlatego przebieg diety nie jest nudny ani uciążliwy. Posiłki wykonuje się dosłownie w parę minut i nie jest to codzienną udreką. A wszystko dzięki prowadzącemu, Panu Michałowi Malinowskiemu. Polecam z całego serducha, dzięki podejściu do pacjenta i mobilizacji do działania przebieg diety jest niczym kawałek serniczka ☺️ polecam bardzo

 • Karolina
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Gosia - opinia

Pani Agata Szczerkowska jest specjalistą godnym polecenia. Cierpliwa, z ogromnym zaangażowaniem dostososowala dla mnie dietę pomimo wykluczenia laktozy. W sumie przez niecały rok zrzucilam 35kg. Nadal sięgam po jadłospis gdy waga zaczyna rosnąć i w ciągu tygodnia zrzucam zbędne kilogramy. Polecam z całego serca Panią Agatę.

 • Gosia
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »