Działalność on-line 

Centrum Dietetyki Żywienia Jem Zdrowo

81-842 Sopot, gen. Józefa Wybickiego 4B Mapka
605-654-734
i...@jemzdrowo.pl pokaż
www.jemzdrowo.pl
Działalność on-line 

Napisali o nas

O nas

Jesteśmy pierwszym centrum dietetycznym w Trójmieście-zajmujemy się doradztwem żywieniowym. Układamy indywidualne programy redukcji wagi, które sporządzają dyplomowani dietetycy. Wykonujemy analizę składu ciała przy pomocy najnowocześniejszych metod

Najczęściej zadawane pytania

Jak często muszę spotykać się z dietetykiem?
Wszystko zależy od potrzeb organizmu klienta, wizyty mogą być ułożone w formie krótkiego programu lub regularnych spotkań ustalanych z wizyty na wizytę razem z dietetykiem. Na początku musimy widywać się trochę częściej by móc odpowiednio reagować na zmiany organizmu, później intensywność wizyt zmniejsza się. Pierwsza wizyta kosztuje 90 zł. Ilość wizyt ustalana jest indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby naszego klienta oraz czas trwania programu. Rejestracja telefoniczna w godzinach: 10.00-21.00.
Czy posiadacie Państwo w swojej ofercie catering dietetyczny?
Zdecydowanie nie !!! ponieważ kompletnie rozmija się to z filozofią naszej działalności. Catering dietetyczny nie uczy zmiany nawyków żywieniowych, a jego korzystny wpływ jest tylko tymczasowy, daje efekty tak długo jak długo z niego korzystamy. Po osiągnięciu określonej wagi i powrotu do starych nawyków żywieniowych istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo powrotu do wagi sprzed odchudzania. Okres bycia na diecie służy także nauce robienia regularnych zakupów, można je robić z listą raz na tydzień, co nie jest aż tak dużym obciążeniem, można też korzystać ze sklepów przywożących produkty pod dom. Osoba, która nabrała już pewnego doświadczenia w przygotowywaniu posiłków i przy dobrej organizacji, potrzebuje około 20-30 minut dziennie, na przygotowanie zbilansowanego posiłku zgodnego z dietą. Jest to do zrobienia. Z naszych usług korzystają osoby, bardzo zajęte i zapracowane i przy odpowiedniej motywacji dają radę, dlatego uważamy, że każdy jest w stanie sprostać tym 20-30 minutom.
Mój ojciec cierpiał z powodu chorób serca, wiem, że choroby te są dziedziczne, czy możecie doradzić mi jak uniknąć takich chorób?
Jest dobrze udokumentowane, że złe odżywianie w prostej linii zwiększa ryzyko zaistnienia chorób związanych z układem krążenia. Szczegółowa analiza Twojego sposobu odżywiania, fachowe spojrzenie na Twoje przyzwyczajenia żywieniowe oraz analiza składu ciała da nam wystarczające informacje, żeby ocenić ryzyko wystąpienia ewentualnych chorób serca. W przypadku nieprawidłowości pomożemy Ci zmienić jadłospis na zgodny z zaleceniami w takich przypadłościach.
Mam nietolerancję na składniki mleka krowiego i boję się o rozwój osteoporozy.
Źródłem wapnia są też inne pokarmy i niekoniecznie w produktach mlecznych jest go najwięcej. Natomiast u osób, u których nie stwierdzono nietolerancji laktozy, po prostu od lat nie używają produktów mlecznych, można powoli je wprowadzając, przyzwyczaić organizm i nauczyć go znowu trawić laktozę. W wypadku osób ze stwierdzoną nietolerancją laktozy, można skupić się na innych produktach, będących źródłach wapnia.
Jestem wegetarianinem, wydaje mi się, że moja dieta jest prawidłowa, jednak po ostatnich badaniach lekarz powiedział mi, że mam za niski poziom żelaza, możecie jakoś mi pomóc?
Oczywiście, sprawdzimy ile dostarczasz sobie żelaza w diecie oraz czy aby na pewno sposób w jaki komponujesz swoje posiłki nie zaburza jego wchłaniania przez organizm. Stosując prawidłowo zbilansowaną dietę wegetariańska Twój poziom żelaza w organizmie podniesie się.
Czy potrzebuję skierowania od lekarza, żeby otrzymać u was poradę?
Nie, każdy może spotkać się z dietetykiem tak jak z dentystą czy psychologiem.
Ogólnie jestem zdrowy, ale chcę zrzucić kilka kilogramów, możecie coś z tym zrobić?
Oczywiście analizując skład Twojego ciała oraz przyglądając się Twoim przyzwyczajeniom możemy zaplanować zbilansowaną dietę szytą na miarę Twoich potrzeb w celu utraty zbędnych kilogramów. Odchudzanie i zmiana sposobu żywienia mogą być przyjemnością i tak to właśnie zrobimy razem.
Jak często będę musiała/musiał przychodzić na spotkania?
Spotykamy się raz na dwa tygodnie, regularność i rozłożenie pracy na pewne etapy jest sprawą kluczową.
Ile będzie trwało moje odchudzanie?
Długość programu dietetycznego jest dostosowana do wielkości problemu, stanu zdrowia i stylu życia. Jego długość określamy na pierwszym spotkaniu
Czy mogę przyjść na spotkanie bez umówionej wizyty?
Zawsze spotkanie jest poprzedzone wcześniejszą rejestracją ze wstępną rozmową dotyczącą problemu.
Czy to prawda, że okres oczekiwania na rozpoczęcie współpracy jest długi?
Ze względu na dużą ilość osób chętnych do podjęcia z nami współpracy, niestety nigdy nie udaje się nam spotkać na drugi dzień. Natomiast staramy się, żeby okres oczekiwania był jak najkrótszy. Wiemy jak istotne jest szybkie rozpoczęcie odchudzania, kiedy już podjęło się decyzję, do której dojrzewać można nawet latami. Nie chcemy natomiast skracać czasu poświęcanego dla danej osoby i obniżać jakości usług żeby przyjąć większą ilość klientów. Od ponad 10 lat standardy dotyczące czasu przewidzianego dla naszych klientów są niezmiennie takie same.
Czy mogę przychodzić na spotkania razem z mężem, córką lub przyjaciółką?
Oczywiście, niektóre osoby preferują odchudzanie w małej grupie, która staje się przy okazji małą grupą wsparcia.
Czy stosujecie Państwo jakieś zniżki i promocje?
Tak, dla osób przychodzących wspólnie na spotkanie z przyjaciółka, dzieckiem, mężem stosujemy korzystny system zniżek.
Czy odchudzacie Państwo dzieci?
Formalnie dziecko można odchudzać w wieku 8-9 lat i jeżeli jest ono emocjonalnie dojrzałe i jemu samemu zależy na schudnięciu można uzyskać bardzo dobre efekty.
Czy diety, które przygotowujecie są trudne?
Staramy się, żeby były jak najprostsze i wymagały jak najmniej przygotowań. Dla osób pracujących w systemie dyżurowym, przygotowujemy na ich życzenie także dni bez gotowania i przyrządzania ciepłego posiłku. Dla innych, których jest oczywiście mniej przygotowujemy dietę z dwoma ciepłymi posiłkami jeżeli ktoś czuje się na siłach sprostać takim wymogom.
Czy będę musiała/musiał poddawać się rygorystycznym ćwiczeniom?
Mimo, że zabrzmi to może dziwnie, nie zachęcamy do katorżniczych treningów, ponieważ zazwyczaj wywołują nadmierne uczucie głodu, nad którym trudno zapanować szczególnie na diecie a nie dają nadzwyczajnego efektu, dla którego warto byłoby się tak poświęcać. Naprawdę można schudnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów na samej diecie. Szacuje się, że w 80% sukces procesu odchudzania zależy od diety, tylko w 20% od wysiłku fizycznego, dlatego warto skupić się na tych 80%. Ruch jest bardziej wskazany do utrzymania wagi ciała. Dodatkowo przy BMI w okolicach 30-40, może być wręcz zagrożeniem dla zdrowia czy przyczynić się do spowodowania kontuzji. Dopiero normalizacja wagi ciała umożliwia wprowadzenie wysiłku fizycznego. Oczywiście jeżeli przychodzą do nas osoby, które latami intensywnie trenują wręcz muszą swoją aktywność kontynuować i nie mogą przerywać, ponieważ ich metabolizm jest już przyzwyczajony do wzmożonej ilości ruchu i
Czy dużo wydam na produkty do diety?
Niektórzy klienci przygotowują sobie zestawienie kosztów. Prowadzenie diety zazwyczaj wychodzi na korzyść w stosunku do wcześniejszego sposobu żywienia. Osoby, które 3-4 razy w tygodniu stołowały się na mieście, zauważają oszczędności- nawet z kosztem naszej współpracy. Dodatkowo odpadają wydatki na słodycze i ulubione smakołyki, które są kosztowne.

Centrum Dietetyki Żywienia Jem Zdrowo w rankingu trojmiasto.pl

Opinie + Oceń

opinia

5.6

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

tomasz wardowski - opinia

Wiele kilogramów za nami. Bardzo dobrzy fachowcy od - wyglądu, samopoczucia i motywacji

 • tomasz wardowski
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Dorota - opinia

Pani Agata bardzo mi pomogła. W ciągu 6 miesięcy schudłam 11 kg. Byłam na wielu dietach - ale to właśnie z Panią Agatą osiągnęłam cel. Dobra rozmowa i dobry plan. Dziękuję. Dorota

 • Dorota
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Lami - opinia

Dzięki Panu Michałowi schudłam 30 kg! Nauczył mnie jak jeść żeby czuć się dobrze i zachować wagę, która mi odpowiada.

 • Lami
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Barbara - opinia

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie na mojej drodze zdrowienia. Profesjonalna obsługa Pan Michał ma bardzo dobre podejście do pacjenta

 • Barbara
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

Bozena - opinia

Bardzo profesjonalna obsługa dieta spersonalizowana potrawy smaczne.

 • Bozena
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Jolanta R. - opinia

odwiedzilam sporo dietetykow , jednak wrocilam do Pana Michała .super atmosfera , jedzenia duzo / chwilami az za / mowisz na co masz ochote i jadłospis uwzgledniajacy twoje preferencje dostajesz .Jedyny dietetyk pod okiem ktorego udało mi sie zgubić 27 kg / 9 m-cy / bez efektu jo-jo . Bardzo , bardzo polecam . bardzo , bardzo polecam .

 • Jolanta R.
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Piotr Lorens - opinia

Bardzo dobra obsługa. P. Agata Szczerkowska jest profesjonalistką w najlepszym tego słowa! Do tego - duża skuteczność!

 • Piotr Lorens
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Karolina - opinia

Schudłam już 15 kg, jestem w połowie drogi i jest to dla mnie przyjemność. Dieta idzie bardzo sprawnie. Przepisy są bardzo smaczne i zróżnicowane, dopasowane do potrzeb klienta dlatego przebieg diety nie jest nudny ani uciążliwy. Posiłki wykonuje się dosłownie w parę minut i nie jest to codzienną udreką. A wszystko dzięki prowadzącemu, Panu Michałowi Malinowskiemu. Polecam z całego serducha, dzięki podejściu do pacjenta i mobilizacji do działania przebieg diety jest niczym kawałek serniczka ☺️ polecam bardzo

 • Karolina
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Gosia - opinia

Pani Agata Szczerkowska jest specjalistą godnym polecenia. Cierpliwa, z ogromnym zaangażowaniem dostososowala dla mnie dietę pomimo wykluczenia laktozy. W sumie przez niecały rok zrzucilam 35kg. Nadal sięgam po jadłospis gdy waga zaczyna rosnąć i w ciągu tygodnia zrzucam zbędne kilogramy. Polecam z całego serca Panią Agatę.

 • Gosia
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2018
opinia

5.8

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Anetka J - opinia

Pani Agata Szczerkowska to bardzo dobry dietetyk. Pełen profesjonalizm i 100% zaangażowanie.

 • Anetka J
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Katarzyna Uykan - opinia

Pani Agata Szczerkowska jest niesamowita.

 • Katarzyna Uykan
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  -
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Dorota - opinia

Pani Agata jest bardzo przemiła kobietą poswieca czas dla mnie w 100% Wiedza w odzywianiu jest rewelacyjna ,jestem najedzona ,nie chodze glodna i dostarcza wszystkich wartości odżywczych.Jest wielkim człowiekiem jak psycholog Jestem bardzo zadowolona no i szczupła dobrze odzywiona muszę wspomniec ze jestem pacjentem po ziarnicy zlosliwej więc muszę mieć wszystkie witaminy i minerały Pozdrawiam

 • Dorota
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

A.B - opinia

Rewelacyjny dietetyk. Wiele lat starałam się dojęć do pożądanej wagi niestety bez rezultatów. W Centrum Dietetyki Żywienia Jem Zdrowo udało mi się nie tylko schudnąć, ale ustabilizować wagę i poprawić znacznie wyniki krwi.

 • A.B
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Just - opinia

Korzystam z dietetyka już kolejny raz. Dieta bardzo smaczna

 • Just
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Sylwia - opinia

Wszystko bardzo profesjonalnie, sprawnie, miło i sympatycznie bez naciągania na zbędne koszty.

 • Sylwia
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

5.8

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Wioleta - opinia

Gubienie kilogramów z Panem Michałem to czysta przyjemność. Ogromne skupienie na potrzeby pacjenta. Ciekawe przepisy, które za każdym razem zaskakują kubki smakowe. Miło i owocnie spędzony czas. A kilogramy leca w dół. Za co serdecznie dziękuję.

 • Wioleta
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Patrycja - opinia

Bardzo profesjonalnie tym bardziej przy moich schorzeniach

 • Patrycja
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Beata - opinia

Pani Agata Szczerkowska to niezwykły człowiek,miła,konkreta i kompetentna , Indywidualnie podchodzi do klienta biorąc pod uwagę choroby i dolegliwości zdrowotne.Dieta ułożona przez Panią dietetyk pozwoliła Mi schudnąć 15 kg,była przy tym smaczna,zdrowa i nie odczuwałam głodu .Goraco polecam wszystkim którzy zmagają się nadwagą lub otyłością.Brawo Pani Agato!!!!!

 • Beata
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Mirek - opinia

Bardzo miła obsługa podczas wizyt, bardzo dobrze komponowany grafik żywieniowy. Super efekty z zastosowanej diety , w 8 miesięcy 26 kg mniej.

 • Mirek
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Artur Głownia - opinia

Pełen profesjonalizm, gwarancja osiągnięcia wyników.

 • Artur Głownia
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »