Centrum Dietetyki Żywienia Jem Zdrowo

Centrum Dietetyki Żywienia

Wybierz numer

605-654-734
a...@jemzdrowo.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/1 - Centrum Dietetyki Żywienia Sopot 4
 

O nas

Jesteśmy pierwszym centrum dietetycznym w Trójmieście-zajmujemy się doradztwem żywieniowym. Układamy indywidualne programy redukcji wagi, które sporządzają dyplomowani dietetycy. Wykonujemy analizę składu ciała przy pomocy najnowocześniejszych metod

Najczęściej zadawane pytania

Jak często muszę spotykać się z dietetykiem?
Wszystko zależy od potrzeb organizmu klienta, wizyty mogą być ułożone w formie krótkiego programu lub regularnych spotkań ustalanych z wizyty na wizytę razem z dietetykiem. Na początku musimy widywać się trochę częściej by móc odpowiednio reagować na zmiany organizmu, później intensywność wizyt zmniejsza się. Pierwsza wizyta kosztuje 90 zł. Ilość wizyt ustalana jest indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby naszego klienta oraz czas trwania programu. Rejestracja telefoniczna w godzinach: 10.00-21.00.
Czy posiadacie Państwo w swojej ofercie catering dietetyczny?
Zdecydowanie nie !!! ponieważ kompletnie rozmija się to z filozofią naszej działalności. Catering dietetyczny nie uczy zmiany nawyków żywieniowych, a jego korzystny wpływ jest tylko tymczasowy, daje efekty tak długo jak długo z niego korzystamy. Po osiągnięciu określonej wagi i powrotu do starych nawyków żywieniowych istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo powrotu do wagi sprzed odchudzania. Okres bycia na diecie służy także nauce robienia regularnych zakupów, można je robić z listą raz na tydzień, co nie jest aż tak dużym obciążeniem, można też korzystać ze sklepów przywożących produkty pod dom. Osoba, która nabrała już pewnego doświadczenia w przygotowywaniu posiłków i przy dobrej organizacji, potrzebuje około 20-30 minut dziennie, na przygotowanie zbilansowanego posiłku zgodnego z dietą. Jest to do zrobienia. Z naszych usług korzystają osoby, bardzo zajęte i zapracowane i przy odpowiedniej motywacji dają radę, dlatego uważamy, że każdy jest w stanie sprostać tym 20-30 minutom.
Mój ojciec cierpiał z powodu chorób serca, wiem, że choroby te są dziedziczne, czy możecie doradzić mi jak uniknąć takich chorób?
Jest dobrze udokumentowane, że złe odżywianie w prostej linii zwiększa ryzyko zaistnienia chorób związanych z układem krążenia. Szczegółowa analiza Twojego sposobu odżywiania, fachowe spojrzenie na Twoje przyzwyczajenia żywieniowe oraz analiza składu ciała da nam wystarczające informacje, żeby ocenić ryzyko wystąpienia ewentualnych chorób serca. W przypadku nieprawidłowości pomożemy Ci zmienić jadłospis na zgodny z zaleceniami w takich przypadłościach.
Mam nietolerancję na składniki mleka krowiego i boję się o rozwój osteoporozy.
Źródłem wapnia są też inne pokarmy i niekoniecznie w produktach mlecznych jest go najwięcej. Natomiast u osób, u których nie stwierdzono nietolerancji laktozy, po prostu od lat nie używają produktów mlecznych, można powoli je wprowadzając, przyzwyczaić organizm i nauczyć go znowu trawić laktozę. W wypadku osób ze stwierdzoną nietolerancją laktozy, można skupić się na innych produktach, będących źródłach wapnia.
Jestem wegetarianinem, wydaje mi się, że moja dieta jest prawidłowa, jednak po ostatnich badaniach lekarz powiedział mi, że mam za niski poziom żelaza, możecie jakoś mi pomóc?
Oczywiście, sprawdzimy ile dostarczasz sobie żelaza w diecie oraz czy aby na pewno sposób w jaki komponujesz swoje posiłki nie zaburza jego wchłaniania przez organizm. Stosując prawidłowo zbilansowaną dietę wegetariańska Twój poziom żelaza w organizmie podniesie się.
Czy potrzebuję skierowania od lekarza, żeby otrzymać u was poradę?
Nie, każdy może spotkać się z dietetykiem tak jak z dentystą czy psychologiem.
Ogólnie jestem zdrowy, ale chcę zrzucić kilka kilogramów, możecie coś z tym zrobić?
Oczywiście analizując skład Twojego ciała oraz przyglądając się Twoim przyzwyczajeniom możemy zaplanować zbilansowaną dietę szytą na miarę Twoich potrzeb w celu utraty zbędnych kilogramów. Odchudzanie i zmiana sposobu żywienia mogą być przyjemnością i tak to właśnie zrobimy razem.
Jak często będę musiała/musiał przychodzić na spotkania?
Spotykamy się raz na dwa tygodnie, regularność i rozłożenie pracy na pewne etapy jest sprawą kluczową.
Ile będzie trwało moje odchudzanie?
Długość programu dietetycznego jest dostosowana do wielkości problemu, stanu zdrowia i stylu życia. Jego długość określamy na pierwszym spotkaniu
Czy mogę przyjść na spotkanie bez umówionej wizyty?
Zawsze spotkanie jest poprzedzone wcześniejszą rejestracją ze wstępną rozmową dotyczącą problemu.
Czy to prawda, że okres oczekiwania na rozpoczęcie współpracy jest długi?
Ze względu na dużą ilość osób chętnych do podjęcia z nami współpracy, niestety nigdy nie udaje się nam spotkać na drugi dzień. Natomiast staramy się, żeby okres oczekiwania był jak najkrótszy. Wiemy jak istotne jest szybkie rozpoczęcie odchudzania, kiedy już podjęło się decyzję, do której dojrzewać można nawet latami. Nie chcemy natomiast skracać czasu poświęcanego dla danej osoby i obniżać jakości usług żeby przyjąć większą ilość klientów. Od ponad 10 lat standardy dotyczące czasu przewidzianego dla naszych klientów są niezmiennie takie same.
Czy mogę przychodzić na spotkania razem z mężem, córką lub przyjaciółką?
Oczywiście, niektóre osoby preferują odchudzanie w małej grupie, która staje się przy okazji małą grupą wsparcia.
Czy stosujecie Państwo jakieś zniżki i promocje?
Tak, dla osób przychodzących wspólnie na spotkanie z przyjaciółka, dzieckiem, mężem stosujemy korzystny system zniżek.
Czy odchudzacie Państwo dzieci?
Formalnie dziecko można odchudzać w wieku 8-9 lat i jeżeli jest ono emocjonalnie dojrzałe i jemu samemu zależy na schudnięciu można uzyskać bardzo dobre efekty.
Czy diety, które przygotowujecie są trudne?
Staramy się, żeby były jak najprostsze i wymagały jak najmniej przygotowań. Dla osób pracujących w systemie dyżurowym, przygotowujemy na ich życzenie także dni bez gotowania i przyrządzania ciepłego posiłku. Dla innych, których jest oczywiście mniej przygotowujemy dietę z dwoma ciepłymi posiłkami jeżeli ktoś czuje się na siłach sprostać takim wymogom.
Czy będę musiała/musiał poddawać się rygorystycznym ćwiczeniom?
Mimo, że zabrzmi to może dziwnie, nie zachęcamy do katorżniczych treningów, ponieważ zazwyczaj wywołują nadmierne uczucie głodu, nad którym trudno zapanować szczególnie na diecie a nie dają nadzwyczajnego efektu, dla którego warto byłoby się tak poświęcać. Naprawdę można schudnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów na samej diecie. Szacuje się, że w 80% sukces procesu odchudzania zależy od diety, tylko w 20% od wysiłku fizycznego, dlatego warto skupić się na tych 80%. Ruch jest bardziej wskazany do utrzymania wagi ciała. Dodatkowo przy BMI w okolicach 30-40, może być wręcz zagrożeniem dla zdrowia czy przyczynić się do spowodowania kontuzji. Dopiero normalizacja wagi ciała umożliwia wprowadzenie wysiłku fizycznego. Oczywiście jeżeli przychodzą do nas osoby, które latami intensywnie trenują wręcz muszą swoją aktywność kontynuować i nie mogą przerywać, ponieważ ich metabolizm jest już przyzwyczajony do wzmożonej ilości ruchu i
Czy dużo wydam na produkty do diety?
Niektórzy klienci przygotowują sobie zestawienie kosztów. Prowadzenie diety zazwyczaj wychodzi na korzyść w stosunku do wcześniejszego sposobu żywienia. Osoby, które 3-4 razy w tygodniu stołowały się na mieście, zauważają oszczędności- nawet z kosztem naszej współpracy. Dodatkowo odpadają wydatki na słodycze i ulubione smakołyki, które są kosztowne.

Opinie (15)

Marta
Termin skorzystania z usługi: listopad 2022

Z panią Agatą odchudzałam się od lutego do listopada 2022 - szlo mi różnie, ale w ostateczności udało się osiągnąć założony cel. Dodatkowym utrudnieniem były problemy jelitowe, przez które nie mogę jeść części rzeczy. Pani Agata była niesamowicie cierpliwa i empatyczna, ale potrafiła postawić do pionu w gorszych czasach kiedy zaczynałam się poddawać. Zawsze, gdy tylko mogła, próbowała iść mi na rękę jeśli chodzi o produkty/dania, proponowała zamienniki i starała się jak mogła żeby odstawienie cukru (co było dla mnie najtrudniejsze) było dla mnie jak najmniej dramatyczne. Prócz schudnięcia z naszej współpracy wyniosłam pakiet wiedzy na temat mojej relacji z jedzeniem i ciałem i porcję tipów, które będą mogła wykorzystać w przyszłości. Ogromny plus za ludzkie odpowiedzi na pytania i tłumaczenie laikowi skomplikowane dietetyczne zawiłości. Jako osoba, która była pierwszy raz w życiu na diecie, serdecznie polecam! Dużo empatii, zrozumienia i wsparcia w gorszych momentach.

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

5.8
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Antonina
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Przez wiele lat próbowałam diet online, pudełek itp i za każdym razem to był nie wypał i efekt jojo. Brakowało mi wsparcia psychicznego, motywacji i liczyłam na szybki efekt Wszystko przez to, że miałam złe podejście do zmiany diety. Pani Agata pomogła mi przełamać moje tzw. błędne koło odchudzania (uświadomiła mi, ze w ogóle coś takiego jest). Zaczęłyśmy od pracy behawioralnej, rozmów na tema tego co się nie udawało do tej pory. To mi pomogło. Dostałam jadłospis dopasowany do moich upodobań i nawet mogłam jeść chleb, który kocham Uświadomiłam sobie wiele rzeczy i dopiero zmiana sposobu myślenia mi pomogła. Schudłam 10 kg i potrafię utrzymać te wagę co jest najcenniejsze️Dziękuję za te wszystkie lekcje, rozmowy i wsparcie w uzyskaniu mojego wywalczonego efektu. Polecam z całego serca /Antonina

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Justyna
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Miałam przyjemność być pod opieką Pani Agaty Szczerkowskiej dwukrotnie i za każdym razem miałam pewność, że jestem w rękach najlepszego specjalisty. Efektem współpracy jest -28kg, dużo lepsze samopoczucie, dobre wyniki tarczycy przy Hashimoto a przede wszystkim przepisy, które już zostaną ze mną na codzień, ponieważ są szybkie, proste i smaczne. Naprawdę warto zadbać o siebie, a Pani Agata jest godnym zaufania dietetykiem

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Adam
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021

Gorąco polecam to miejsce. Całe życie byłem bardzo gruby i dopiero po skorzystaniu z usług Pani Agaty, moje życie zmieniło się na lepsze. Schudłem 60kg w ciągu 8 miesięcy i czuję się znakomicie. Minęło już 5 lat i dalej jestem w dobrej formie. Podejście do tematu i motywacja ze strony Pani Agaty są fantastyczne. Polecam bardzo, ależ to bardzo mocno.

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Do Pani Agaty trafiłam, przez mamę, która również była jej klientka. Jeśli ma się samozaparcie i trzyma się jadłospisu efekt gwarantowany. Do tego Pani A. Jest pod telefonem, a szybka komunikacja zdecydowanie ułatwia dietę. Mam za sobą nie tylko zrzucone kg ale tez lepsze samopoczucie. A to, że Pani Agata jest piękna i szczupłą kobietą dodatkowo motywuje! Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze.

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Polecam, warto
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Mogę śmiało powiedzieć - satysfakcja gwarantowana. Dzięki diecie u Pani Agaty nie tylko udało mi się zrzucić niechciane kilogramy. Najważniejszą wartością dodaną są zdrowe nawyki, teraz wiem ( nie dam się nabrać na żadne diety cud) jak powinno wyglądać prawidłowe odżywianie. Wiem również, jak poprawia się skóra, cera, wzrasta energia i chęć do życia. I nawet kiedy mam trudniejsze dni, doskonale rozumiem co i jak zrobić aby szybko wrócić na właściwą drogę zdrowia i dobrej sylwetki. Każda wizyta dodaje mi skrzydeł. Warto.

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Lena z Sopotu
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Już kilka dobrych miesięcy z przyjemnoscią uczęszczam do gabinetu Pani Agaty. Pani Agata jest bardzo sympatyczną, kompetentną osobą, ma szeroką fachową wiedzę i odpowiednie podejście psychologiczne. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, super motywuje ! Z perspektywy czasu - warto było skorzystać z porad i wiedzy, aby zgubić nadmiar kilogramów i poprawić samopoczucie. Dzięki współpracy z Panią Agatą, stosunkowo szybko udało się zgubić nadmiar kg po zeszłorocznym wiosennym lockdown. Obecnie pracujemy nad dalszym planem "żegnania kilogramów". Dieta jest różnorodna, dostosowana do upodobań kulinarnych, bez narzucenia. Przepisy są smaczne, różnorodne i łatwe do wykonania. Najważniejsze, chudnę bez głodowania i w zdrowym tempie - bo Jem Zdrowo ! Polecam Panią Agatę z czystym sercem!

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Beti.
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020

Polecam z całego serca.Profesjonalna i rzetelna obsluga,konkretne wytyczne i wsparcie w chwilach słabości a to bardzo wazne.Pierwszy raz trafiłam do Pani Agaty dobrych parę lat temu i z wielkim sukcesem zakończyłam moją przygodę z odchudzaniem mając 15 kg na minusie.W zeszłym roku skusiłam się odwiedzić Panią Agatę ponownie gdyż przybyło Mi troszeczke ,udało się szybko z terminem wizyty i z kilogramami również, jestem o 4 kg lżejsza Huuura !!!! Dziekuje Pani Agato ,tak trzymać

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magda
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Przygodę z Panią Agatą rozpoczęłam w 2008 roku z dużym sukcesem, łakomstwo sprawiło ze znowu przytyłam i wracałam jeszcze do Pani Agaty, wracałam bo uważam ze jest świetnym specjalista jak również psychologiem, jedzenie wg moich smaków, nigdy nie byłam głodna Wszystko na bardzo wysokim poziomie, spotkanie w gabinecie są przyjemne zawsze miła rozmowa szacunek dla klienta , uśmiech , czułam się zaopiekowana , pare osób z moich znajomych tez skorzystało po poleceniu Pani Agaty, Znowu się odchudzam w tym samym miejscu i wiem ze znowu to zrobie !!! Polecam Panią z całego serca Magda

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Auri
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020

Pani Agata to profesjonalny dietetyk. Proces odchudzania przebiegał bez zarzutu. Polecam tego dietetyka

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

5.8
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Julia
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Byłam u wielu dietetyków ale nikt nie pomógł mi tak jak pani Agata. Bardzo dobre indywidualne podejście do człowieka, smaczne posiłki w diecie, miłe wizyty i co najważniejsze kilogramy w dół a zdrowie i samopoczucie świetne! Wszystko tak jak powinno być. Mogę z całego serca polecić jej usługi.

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Natalia
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Do Pani Agaty przyszłam z polecenia na początku roku. W ciągu 3 miesięcy chudnę regularnie 2,5-3 kilo 2-tygodniowo. Przepisy super i dobrane do mojego aktywnego trybu życia w pracy. Pysznie i przyjemnie. Szczerze polecam każdemu kto szuka dietetyka!!!

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dagny
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agatą. Profesjonalna, rzetelna , zaangażowana. Z sukcesem mnie odchudziła...polecam!!!

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
olga
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Dobre opinie o Pani Agacie słyszałam już od dawna, jednak sama zdecydowałam się skorzystać z jej wiedzy dopiero niedawno. Na pierwszym spotkaniu dokonała wszelkich pomiarów i przeprowadziła ze mną wywiad odnośnie moich preferencji żywieniowych. Dieta jest jasno i klarownie rozpisana, posiłki są łatwe do przyrządzenia. Gdy podczas diety brakowało mi trochę słodkości, Pani Agata przearanżowała ją tak aby owa słodycz się pojawiła. Szczere mogę polecić Panią Agatę jako wyjątkowego i skutecznego dietetyka z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego kubków smakowych.

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Przestrzegam
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Witam, kiedyś odchudzałam się z panią Agatą i efekty były super - w 3 miesiące schudłam bez większych problemów 14 kilo i formę udawało mi się trzymać przez kilka lat. W zeszłym roku kolejny jednak raz wylądowałam u pani Agaty, ponieważ wróciłam do starych, złych nawyków żywieniowych i przytyłam. Niestety tym razem współpraca nie układała się dobrze od samego początku - pani Agata wiecznie miała problem z terminowością, była niesłowna i lekceważąca. Wiedząc, ze niestety odreagowuję stres jedzeniem sama mi go przysparzała. Co 2 tygodnie prosiłam się o dietę, która mi się należała. Choć terminowo wszystko opłacałam, pani Agata albo się nie odzywała albo wiecznie szukała wymówek - a to wyjazd ze znajomymi, a to brak internetu, a to wysłała, ale rzekomo do mnie nie dochodziły emaile. W pewnym momencie nie wytrzymałam tego ciągłego walczenia o swoje i zrezygnowałam ze współpracy. Dokończyłam z powodzeniem odchudzanie u innego specjalisty. Niesmak pozostał

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

1.0
 • obsługa:
  1
 • jakość usług:
  1
 • czas oczekiwania:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1