Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Paweł Szuba

Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej

Wybierz numer

731-007-889
g...@cff-fizjoterapia.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Gdańsk +16 1
 

Co nowego

Zabieg osoczem bogatopłytkowym PRP na urazy mięśniowo-szkieletowe w cenie 900zł. Skorzystaj i umów się do naszego ortopedy! tel. 731-007-889

TV Filmy

34

Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku - Przywracamy sprawność

O nas

Centrum Fizjoterapii to miejsce, gdzie dedykowana opieka fizjoterapeutyczna i rehabilitacyjna spotyka się z indywidualnymi potrzebami każdego pacjenta. Oferujemy terapie dostosowane do różnorodnych przypadków dla dzieci i dorosłych, wizyty u ortopedy. 

W naszej ofercie znajduje się rehabilitacja i fizjoterapia  kręgosłupa, neurologiczna, ortopedyczna, uroginekologiczna, pediatryczna oraz sportowa. Nasz zespół specjalistów prowadzi terapię manualną, bańki ogniowe, pinoterapię, hirudoterapię, leczenie stawów żuchwowo-skroniowych, terapię trzewi , masaż i wiele innych. Oferujemy także zabiegi Indiba Active i USG .

Nasz ortopeda przeprowadza nowoczesną terapię osoczem bogatopłytkowym, skupiając się na skuteczności i zadowoleniu naszych pacjentów.


Nasze Centrum mieści się w Gdańsku, w dzielnicy Oliwa - umów się online lub zadzwoń! Poznaj nasz zespół - kliknij tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej?
Najpierw przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentką, a następnie oceniana jest funkcjonalność i mobilność. Nasz fizjoterapeutka uroginekologiczna jest przygotowana do wykonania w razie potrzeby badania przez pochwę, aby móc ocenić stan mięśni dna miednicy – ich pracę, wytrzymałość czy zdolność do relaksacji. Fizjoterapeutka skupia się na zapewnieniu pacjentce komfortu i poczucia prywatności podczas przeprowadzania badania i w trakcie całej wizyty.
Jak przygotować się do wizyty u fizjoterapeuty?
Na wizytę najlepiej zabrać ze sobą wygodny strój i obuwie na przebranie. W naszym centrum jest wygodna szatnia, w której swobodnie się przygotujesz. Możesz zabrać ze sobą wcześniejsze wyniki badać – z pewnością dadzą one fizjoterapeucie lepszy obraz problemu, z którym się zgłaszacie.
Czy do fizjoterapeuty można zapisać niemowlę?
Tak, ale korzystamy wtedy z wizyty u fizjoterapeuty pediatrycznego, który jest specjalistą od najmniejszych pacjentów. W naszym Centrum kompleksową opiekę maluszkom zapewnia Pani Agnieszka Szydłowska.
Czy fizjoterapia może być bolesna?
Fizjoterapia powinna być przeprowadzana w sposób, który minimalizuje dyskomfort i ból pacjenta. Niektóre techniki mogą powodować pewien stopień dyskomfortu, zwłaszcza na początku terapii, gdy organizm się adaptuje. Fizjoterapeuta zawsze dąży do zrównoważenia efektywności terapii z komfortem pacjenta.
Jak często powinienem korzystać z wizyt u fizjoterapeuty?
Częstotliwość wizyt zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i zaleceń fizjoterapeuty. W niektórych przypadkach wizyty mogą być planowane kilka razy w tygodniu, w innych wystarczy wizyta raz w miesiącu. Wszystko zależy od stanu pacjenta, postępu terapii i celów rehabilitacji.
Jak długo trwa wizyta u fizjoterapeuty?
Zazwyczaj sesja trwa 60 minut. Czas jej trwania może się różnić w zależności od rodzaju schorzenia, złożoności przypadku i planu leczenia opracowanego przez fizjoterapeutę.
Jakie metody i techniki stosowane są przez fizjoterapeutę?
Mogą to być masaże, ćwiczenia terapeutyczne, terapia stawów, techniki manipulacyjne, terapia manualna, pinoterapia, kinesioterapia, terapia pijawka lekarską, przeciwobrzękowa, suche igłowanie i inne, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.
Kiedy powinienem skonsultować się z fizjoterapeutą?
Jeżeli masz problemy z bólem mięśni i stawów, ograniczony zakres ruchu, urazy sportowe i stany pourazowe, przewlekłe schorzenia układu kostno-mięśniowego, masz przed sobą rehabilitację pooperacyjną, problemy z koordynacją i inne niepokojące Cię dolegliwości.
Jakie są najczęstsze schorzenia, które leczy fizjoterapeuta?
Do najczęstszych schorzeń zaliczamy: ból pleców, uszkodzenia mięśni i wiązadeł, dolegliwości pourazowe, choroba zwyrodnieniowa stawów, urazy sportowe, stan po operacjach ortopedycznych, problemy neurologiczne, ze stawami, bliznami po operacjach, migreny i wiele innych.
Jakie korzyści dają wizyty u fizjoterapeuty?
Wśród korzyści możemy wymienić: redukcje bólu, poprawę zakresu ruchu, zwiększenie siły mięśniowej, przywrócenie funkcji po urazach, poprawę równowagi i koordynacji, zmniejszenie ryzyka wystąpienia kolejnych urazów, poprawę jakości życia i samopoczucia.
Czym zajmuje się fizjoterapia?
Fizjoterapia to dziedzina medycyny, zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem różnym zaburzeniom ruchu oraz funkcji ciała. Wykorzystuje się do tego różne metody terapii, zabiegi i ćwiczenia, aby zredukować ból i przywrócić funkcje ruchowe.

Oceny (4)

Anna Tomaszewska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2024

W Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej Jest profesjonalna i uprzejma obsługa zarówno ze strony pań w rejestracji, jak również personelu medycznego. Byłam na dwóch wizytach u lekarza ortopedy, dr Sędzickiego, Doktor jest rzeczowy i stara się spojrzeć na pacjenta w sposób holistyczny, zwracając uwagę na możliwe podłoże dolegliwości, co ma duże znaczenie dla pacjenta z punktu widzenia ewentualnych kolejnych urazów czy rozwoju choroby. CFF jest wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, jak również komputery z monitorami, których wymiary pozwalają na odczyt obrazów rezonansu magnetycznego, co wcale nie jest oczywiste w niektórych innych prywatnych placówkach.

Odpowiedź obiektu:

Pani Anno, pięknie dziękujemy za Pani opinię :) Cieszymy się, że możemy dla naszych pacjentów spełniać najwyższe standardy obsługi. Cały zespół stara się być DLA Pacjenta, by w serdecznej atmosferze i pod fachową opieką wracał do pełni sił :) Jest nam niezmiernie miło, że to wszystko Pani dostrzegła i przeznaczyła czas, by podzielić się opinią z innymi osobami :) Sprawiła nam Pani ogromną radość! Dziękujemy i pozdrawiamy, zespół CFF

Rehabilitacja

6.0
Tomasz S
Termin usługi: październik 2019

Najlepsze Gabinet Fizjeterapii w Trojmiescie. Polecam.

Rehabilitacja

6.0
Grzrgorz
Termin usługi: grudzień 2018

Najlepsze fizjo w Trójmieście.

Rehabilitacja

6.0
Alicja Szmaglik
Termin usługi: październik 2018

Bardzo polecam Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej. Już wcześniej słyszałam że są bardzo skuteczni. Więc kiedy i mnie mega pokręciło, tak że już nie mogłam chodzić, umówiłam się na wizytę. Nie spodziewałam się cudu, ale ten cud nastąpił. Już po pierwszej wizycie odczułam ogromna ulgę, a po drugiej moje dolegliwości ustały całkowicie. Mogłam odstawić silne leki przeciwbólowe, które musiałam łykać od wielu tygodni żeby wogle funkcjonować. Bardzo polecam cff. pracują w nim młodzi ludzie, pełni pasji, energii, świetnie wyszkoleni - wciąż poszerzają swoją wiedzę na kursach, prowadzą edukacyjną strone na FB. Pozdrawiam p. Łukasza i p. Pawła Szczerze polecam Alicja Mściwojewska-Szmaglik

Rehabilitacja

6.0