Działalność on-line 

Sieć Szkół Językowych Helen Doron Polska Północna

84-230 Rumia, Piłsudskiego 68
(biuro Mastera Franczyzy Helen Doron Pomorze)
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
603-090-009, 605-666-777
p...@helendoron.pl pokaż
helendoron.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 16:00
Działalność on-line 

O nas

HELEN DORON ENGLISH to działająca na zasadach franczyzy, międzynarodowa sieć szkół językowych powstała 35 lat temu i dostępna w ponad 38 krajach świata. Uczymy unikatową metodą naturalnego nauczania języka angielskiego.

Helen Doron English - tworząc własne programy do nauki dla dzieci (od 3 miesiąca życia aż po lat naście) - od 20 lat cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Nasze kursy to spójny, wieloletni system nauczania - efektywny dla każdego dziecka; zarówno wzrokowca, słuchowca, czy kinestetyka. Zajęcia - realizowane wg ściśle określonych scenariuszy - odbywają się w grupach do ośmiu osób - we wspaniałej, niepowtarzalnej atmosferze i tylko w języku angielskim. Do dyspozycji naszych słuchaczy oferujemy również : - multimedialną platformę on-line Kangi Club - Helen Doron Song Club - nasz kanał na You Tube - gry i aplikacje na smatfony i tablety  - "rozszerzoną rzeczywistość" do naszych kursów - oraz nasze własne radio dla nastolatków. 

    Jeśli bliska Ci jest edukacja dzieci, albo może szukasz pomysłu na swój pierwszy biznes jesteśmy właśnie dla Ciebie! Poszukujemy partnerów do prowadzenia szkół w miejscowościach: Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Świnoujście, Inowrocław, Świecie, Chełmno, Drawsko Pomorskie, Białogard, Świdwin, Nowogard, Trzebiatów, Goleniów, Gryfino, Międzyzdroje, Włocławek, Brodnica, Kartuzy, Chełmża, Szczecin.  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Szkoły językowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

A_Es - opinia

Helen Doron ma wszystko, co powinna mieć placówka, w której uczą się dzieciaki. Nauczycielki zawsze są przygotowane na lekcje. Znają każde dziecko, które uczą. Dzieciaki chcą tam wracać a ja widzę, że świetnie się bawią po angielsku. Ta metoda na prawdę działa :)

 • A_Es
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020