Centrum Kowale

adres
80-180 Kowale, Staropolska 32 pokaż na mapie

Centrum Kowale obiekty w tej lokalizacji (24) »

telefon
58 301-22-04, 502-422-776
e-mail
b...@centrumkowale.pl pokaż
www
www.centrumkowale.pl
Godziny otwarcia
pn-czw9:00 - 20:30
pt-sob9:00 - 21:00
nd10:00 - 19:00

Napisali o nas

  • Wypadek z udziałem dziecka w CH Kowale
    Wypadek z udziałem dziecka w CH Kowale 9 czerwca 2018 (480 opinii) Chwila nieuwagi ze strony rodzica zakończyła się okaleczeniem dwuletniej dziewczynki w Centrum Handlowym Kowale . Dziewczynka schyliła się po bułkę, a jej ręka została...

O nas

W dwupoziomowej galerii handlowo-usługowej o powierzchni najmu ponad 5 000 mkw. znajduje się ponad 30 lokali oraz parking na 162 miejsca postojowe. W Centrum Kowale obok Supermarketu Tesco zrobisz zakupy w wielu punktach handlowych i usługowych.

Centrum Kowale – zakupy i rozrywka w zasięgu ręki
 
W Centrum Kowale obok supermarketu Tesco, delikatesów mięsnych Gzella, delikatesów rybnych Gadus, swoje miejsce znalazły sieć odzieżowa Pepco, butiki z modą damską TRESOR oraz ARENI, drogeria Rossmann, sklep z produktami dla zwierząt ZooDelikatesy, apteka Dr. Max, sklep z zabawkami i artykułami papierniczymi Świat Ucznia, punkt LOTTO, salon sieci Play, herbaciarnia wyspa JANTAR TEA, sklep DOROTKA z oryginalnymi produktami z Niemiec, punkt prasy Kolporter oraz Vitamin Shop. Dla wygody klientów zadbano aby w Centrum znalazły się najważniejsze punkty usługowe, w tym pralnia Ekolaguna, punkt z usługami krawieckimi, salon fryzjersko-kosmetyczny, biuro podróży i salon sprzedaży Wakacje.pl, usługi szewskie, dorabianie kluczy Key, oraz kwiaciarnia Oliwagart. Na terenie Centrum działa restauracja Burger Station, Cukiernia Czernis ze wspaniałymi wypiekami. Na poziomie -1 znajduje się centrum rozrywki CK Bowling oraz Calypso Fitness Club. Dopełnieniem inwestycji jest przylegający bezpośrednio do galerii budynek biurowo-usługowy o powierzchni najmu ponad 1 400 mkw., w którym znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej Endomed, oddział banku PKO BP i Millenium, PZU, Centrum DEKORAL, galeria mebli kuchennych Nobilia, szkoła językowa oraz szkoła rodzenia.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »