Centrum Kowale

Centrum Kowale

Wybierz numer

502-422-776
b...@centrumkowale.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Centrum Kowale Kowale 4
  • Zdjęcie 2/16 - Centrum Kowale Kowale 3
  • Zdjęcie 3/16 - Centrum Kowale Kowale 2
  • Zdjęcie 4/16 - Centrum Kowale Kowale +13 1
 

O nas

Centrum Kowale zlokalizowane w Kowalach przy ul. Staropolskiej 32 A i B na granicy z miastem Gdańsk, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 221, w odległości 500 m od obwodnicy trójmiejskiej S6 (węzeł Kowale), 7 km od ścisłego centrum Gdańska.
Centrum Kowale – zakupy i rozrywka w zasięgu ręki!
Galeria handlowa składa się z dwóch kondygnacji - na dolnej kondygnacji znajduje się fitness CALYPSO i kręgielnia CK BOWLING. W głównym  pasażu handlowym, sklep NETTO, drogeria ROSSMANN, PEPCO, Apteka Dr Max, delikatesy mięsne GZELLA, Kawiarnia/Cukiernia PORANEK, delikatesy rybne GADUS, MLEKOVITA, salon z biżuterią AMOUR, kwiaciarnia, punkt krawiecki, punkt sprzedaży i naprawy telefonów, biuro podróży WAKACJE.PL, salon z modą damską ARENI, sklep z oryginalnymi produktami z Niemiec oraz wielu innych najemców.
Budynek biurowo – usługowy  wyposażony jest w windę i liczy cztery kondygnacje, w tym parking podziemny na 90 samochodów obsługujący cały obiekt. Aktualnie, na parterze budynku biurowo – usługowego znajdują się m .innymi dwa banki, na I piętrze usługi medyczne – Przychodnia ENDOMED, a na II piętrze biura kilku spółek. 
Obiekt dysponuje ponad 160 miejscami postojowymi (naziemnymi i w hali garażowej).