Centrum Terapii Enso w Gdańsku oferuje kompleksową pomoc w zakresie terapii logopedycznej i psychologicznej. Specjalizujemy się w leczeniu wad wymowy, afazji i innych zaburzeń mowy i artykulacji. Prowadzimy również psychoterapię indywidualną i par, mediacje małżeńskie, konsultacje psychiatryczne i badania psychologiczne. Nasz zespół doświadczonych psychologów, logopedów i psychiatrów zapewni Ci profesjonalną pomoc i wsparcie.

Tekst wygenerowany automatycznie

 
Najlepsi psycholodzy dziecięcy Gdańsk

Oceny (7)

Gość
Termin usługi: kwiecień 2020

Bardzo profesjonalni i pomocni. Dziękuję

Psycholodzy dziecięcy

5.5
Anonim
 

dziękuję bardzo za pomoc, wiem, że wiele zależy ode mnie ale dzięki za wskazówki i pokazanie co jest ważne!

Psycholodzy dziecięcy

5.7
Klient
Termin usługi: luty 2019

Udzielono mi tutaj bardzo profesjonalnej pomocy. Polecam wszystkim, którzy się wahają czy spróbować terapii lub zwykłej rozmowy z kimś obcym o swoich problemach. To dobre miejsce zęby pójść się "przełamać".

Psycholodzy

5.3
Anonim
Termin usługi: styczeń 2019

Świetny kontakt dziecka z psychologiem, w rozmowie czuć fachowość i znajomość rzeczy. Bardzo dziękuję za pomoc i wskazówki!

Psycholodzy

5.3
Krzysztof
Termin usługi: grudzień 2018

Logopeda w ENSO to cudowna osoba! Wizyta była bardzo profesjonalna, atmosfera bardzo miła, wszyscy pracownicy okazali się bardzo pomocni. Bardzo polecam!

Logopedzi

6.0
S
Termin usługi: grudzień 2018

Zdecydowanie polecam Enso. Pomoc została mi udzieloną w sposób profesjonalny, dyskretny i w przyjaznych warunkach. Personel to bardzo sympatyczni ludzie posiadający ogromna wiedzę.

Psycholodzy

6.0
Anonimowy
 

Profesjonalnie, bezproblemowo i wedle oczekiwań klienta. Wspaniały i wykwalifikowany personel. Zdecydowanie godne polecenia!

Psycholodzy dziecięcy

6.0