Najlepsze przychodnie, poradnie nfz Gdańsk

Oceny (14)

Luiza
Termin usługi: kwiecień 2022

Weszłam do Ciszy rozdygotana wewnętrznie, z poczuciem, że jestem psychopatką o kilku osobowościach, ubrana w strach, lęk i wstyd. Wyszłam sobą. Z spokojem, że jestem najlepszą wersją siebie. Z wiedzą jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Z umiejętnością rozróżniania co jest ważne, moje, a co nieistotne i czyjeś. Polecam Elizę wszystkim i wszędzie (a spotkałam na swej drodze różnych psychologów).

Psycholodzy

5.6
Ania
Termin usługi: styczeń 2022

To miejsce, w którym liczy się człowiek. Empatia, bliskość, zrozumienie oraz poczucie bezpieczeństwa. To i wiele więcej znajdziesz tu, w tym miejscu, które przepełnia radość oraz miłość do życia. Dzięki pracy z Elizą na nowo odnajdziesz w sobie siłę i moc do przezwyciężania życiowych wyzwaniach i odnajdywania płynącej z nich mądrości. Poznasz swoje emocje i nauczysz się nimi zarządzać. A co najważniejsze, w Ciszy poczujesz, że nie jesteś sam.

Psycholodzy

5.6
Ag
Termin usługi: marzec 2022 

"Cisza" to niezwykła przestrzeń. Bezpieczna atmosfera, oaza spokoju i jednocześnie arena głębokich transformacji. W miejsce suchej analizy i jednostek chorobowych w tabelkach, ludzkie podejście.

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Alicja
Termin usługi: styczeń 2022

Znalazłam Ciszę 2 lata temu. W tamtym okresie czułam że życie moje i dzieci sie kończy. Terapia,chociaż bolesna była rodzajem wybawienia, początkiem pięknego życia. Eliza jest doświadczona terapeutka, psychologiem,przyjacielem duszy. Jest empatyczna a zarazem stanowcza ,prostolinijna i wymagającą. Nie ocenia,czuje i współczuje. Pomaga,leczy umysł, ciało, wnętrze. Dzieki niej jestem wolna I silna, a to podstawa osobistego szczescia. Na zawsze wdzięczna, dziękuję Elizo.

Psycholodzy

5.6
Sylwia
Termin usługi: luty 2022

Czasem trudno przejrzeć się w lustrze, zobaczyć prawdziwą siebie i zaakceptować ten obraz. Cisza jest wyjątkowym miejscem bez oceny w którym można oswoić swój lęk, nauczyć się rozumieć i wyrażać siebie. W tej podróży towarzyszy Eliza. Szczera, otwarta, empatyczna, prowadząca fachowo, nazywająca rzeczy wprost, po imieniu patrząc prosto w oczy. Świetny psycholog, terapeuta w doskonałym, bezpiecznym i pełnym spokoju miejscu tworzy przestrzeń dla każdego. Gorąco polecam!

Psycholodzy

6.0
Ilona
Termin usługi: luty 2022

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod potwierdzeniem jakości usług Pani Elizy i szkoda, że nie jestem stonogą Pani Eliza tworzy w Trójmieście jedną z piękniejszych przestrzeni zarówno merytorycznie jak i estetycznie. Uczestniczyłam w kilku projektach organizowanych w Ciszy i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy, umiejętności i wysokiego poziomu przygotowania do zajęć. Pani Eliza jest chodzącą akceptacją, uważnością na potrzeby grupy ale i empatią dla poszczególnych jej uczestników. Jestem wdzięczna za stworzenie przestrzeni w której już u progu zostawiasz za sobą balasty dnia codziennego, karmisz chwilą by wzmocnionym iść dalej walczyć lub walkę odpuścić, poddając się z akceptacją fali życia i płynąć w zgodzie ze sobą i swoim wyborem dalej... Dziękuję ️

Psycholodzy

5.6
Anita
Termin usługi: luty 2022 

Cisza to wspaniałe miejsce, które stworzyła kobieta o wielkim sercu, Eliza Taworska, dobry, ciepły i empatyczny człowiek, erudytka i profesjonalistka. Zaangażowała wielu wspaniałych ludzi, wiele im zawdzięczam. Piękna, spokojna atmosfera, psychoterapia, warsztaty, wspólne spotkania, celebrowanie życia. Dziękuję Elizo ️

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Ola
Termin usługi: luty 2022

Cisza jest wyjątkowym miejscem, w którym znajduje wyciszenie i ukojenie. Eliza jest wyjątkowa, bardzo dobrze robi mojej głowie. Jest to miejsce bezpieczne i przepiękne. Do Ciszy trafiłam kilka lat temu, przez przypadek. Jestem bardzo wdzięczna losowi, za takie przypadki :)

Psycholodzy

6.0
Iza
Termin usługi: luty 2022

Eliza jest wspaniałą kobietą i terapeutką. Przebywanie i praca z nią pozwala mi wzrastać i rozwijać się. Nauczyła mnie radości i wdzięczności z małych codziennych zdarzeń. Dzięki niej mogłam spotkać się ze swoimi emocjami. Pokazała, że nie muszę być zawsze silna bo wtedy obdzieram się z wrażliwości i zamykam na więź z samą sobą. Wzmocniła moją wiarę i nadzieje w dobre jutro, na wielka miłość do siebie samego, na spokój w chaosie. Eliza dziękuję Ci.

Psycholodzy

5.4
Agata
Termin usługi: luty 2022

Piękna, przyjazna przestrzeń do samopoznania i wzrastania. Zaangażowanie i pasję widać i czuć na każdym kroku.

Psycholodzy

6.0
Grzegorz Zagórski
Termin usługi: luty 2022

Przytulny klimat, poczucie bezpieczeństwa i mądra terapeutka, która pomaga, a nie tylko siedzi i słucha. Nie to co w niektórych ośrodkach.

Psycholodzy

5.4
Monika
Termin usługi: luty 2022

Miejsce nie tylko z pięknym wnętrzem. Terapia indywidualna i warszaty prowadzone z pełnym zaangażowaniem. W Ciszy odnajdziesz spokój i pokonasz własne trudności...

Psycholodzy

6.0
Pola
Termin usługi: luty 2022

Z terapii u Pani Elizy korzystam już ponad pół roku i jestem ogromnie zadowolona, że udało mi się trafić na kogoś tak empatycznego i zaangażowanego w mój proces. Jako studentka doskonale rozmawia mi się z Panią Elizą, świetnie dociera ona do młodego człowieka i stwarza atmosferę, w której czuje się bezpiecznie i łatwo jest mi się otworzyć. Co ważne Eliza nie traktuje klienta z wyższością i nie krytykuje, nie podaje odpowiedzi na tacy, tylko pozwala samemu poznać powody zachowań i rozwiązania problemów. W tym momencie terapii zauważam jak bardzo się zmieniłam, jak wyeliminowałam groźne i niepoprawne reakcje na nieprzyjemne lub stresujące sytuacje, jak zaczynam rozumieć samą siebie i emocje, które świadomie odczuwam. Dodam jeszcze, że wielość warsztatów, które organizuje i prowadzi Pani Eliza, wzbudza we mnie ogromny podziw. W moich oczach jest to kobieta z prawdziwą pasją. Polecam wszystkim!

Psycholodzy

5.8
Lena
Termin usługi: luty 2022

Najlepsza psychoterapeutka jaką można spotkać na swojej drodze.

Psycholodzy

6.0