Działalność on-line 

Fundacja CODE:ME

80-268 Gdańsk, al. Wojska Polskiego 41
(I piętro) Mapka
724-379-836, 724-379-836, 724-379-836
k...@codeme.pl pokaż
www.codeme.pl
/FundacjaCODEME
/fundacjacodeme
Godziny otwarcia
pn-pt8:30 - 16:30
Działalność on-line 
Zdalne kursy programowania i testowania!

O nas

Od ponad czterech lat prowadzimy warsztaty, kursy i szkolenia IT z wielu różnych języków programowania i technologii i na różnych poziomach zaawansowania - od całkiem podstawowych, otwartych dla wszystkich, po bardzo specjalistyczne.

W chwili obecnej grono naszych absolwentów liczy przeszło 1500 osób.
 
Oprócz kursów i szkoleń, jesteśmy jednym z największych organizatorów hackathonów i innych eventów związanych ściśle z branżą IT. Do tej pory w roli organizatora CODE:ME wystąpiło przeszło 100 razy, a uczestnicy tych wydarzeń stanowią grupę ponad 3000 osób. Wśród tych najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń znajdują się takie jak: NASA Space Apps Challenge, zainspirowany przez Amerykańską Agencję Kosmiczną czy Global Game Jam, a więc największe wydarzenie skupiające twórców gier.

Naszą podstawową misją jest szeroko zakrojona działalność edukacyjna i promująca poszerzanie kompetencji technologicznych, a także szerzenie świadomości o ścieżkach wejścia do świata IT.

W związku z tym CODE:ME zainicjowało w 2018 roku z okazji Dnia Programisty ogólnopolską akcję pod nazwą „Tydzień Programisty”, podczas którego uczestnicy mogli w czasie warsztatów i prelekcji z jednej strony dowiedzieć się, jak w ogóle dostać się do tego środowiska, z drugiej zaś nabyć bardziej specjalistyczne czy dookołaprogramistyczne umiejętności.

Kolejną gałęzią naszej codziennej działalności jest współpraca z biznesem, w tym z najbardziej rozpoznawalnymi markami świata IT, takimi jak Amazon, IBM, Intel czy Microsoft. Także pracownicy firm jak Ericsson czy Prudential właśnie w CODE:ME rozwijali swoje umiejętności. Specjaliści z CODE:ME mieli również swój udziałw tworzeniu oprogramowania dla ważnych graczy rynków finansowych, IT i jednych z największych banków w Polsce. Wśród nich znajdują się m.in. takie marki jak: Bank BPH, Best, Polska Press Grupa, Speednet, Sentione czy Komenda Główna Policji.

Tak szeroka działalność jest możliwa dzięki temu, że w CODE:ME stawiamy na to, co w świecie najważniejsze – na ludzi. Powołaliśmy do życia największą technologiczną społeczność w tej części kraju, Hackerspace Trójmiasto. To przestrzeń w znaczeniu miejsca, ale i metaforyczne określenie zespołu ekspertów, pasjonatów i twórców nowych technologii, którzy mają wspólny cel – rozwój własnych kompetencji, dzielenie się wiedzą i tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań. Pośród ponad 2000 członków tej społeczności i 200 orgaznizowanych rocznie wydarzeń rozwijana jest taka tematyka jak: mikrokomputery, mikrokontrolery, security, blockchain, VR, Machine Learning czy Open Data.
Zespół CODE:ME wraz z Hackerspace Trójmiasto stanowią grupę ekspertów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Dołącz do CODE:ME. Dziel sięwiedzą. Zdobywaj nowe szczyty. Twórz przyszłość.

Dzięki kursom od podstaw poznasz najbardziej pożądane na rynku języki programowania. Jeśli chcesz rozwijać się dalej w kierunku programowania przygotowaliśmy również kursy zaawansowane. Każde szkolenie prowadzone przez trenera-praktyka.

Prowadzisz firmę? Szukasz programistów? Chcesz doskonalić umiejętności swoich pracowników? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Szkolenia komputerowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Maria B - opinia

Super kurs w atrakcyjnej cenie jakby nie patrzeć na kursy stacjonarne na rynku. Bardzo zaangażowany mentor - w czasie kursu i w kontakcie mailowym. Chęć pomocy także po kursie, duży nacisk by robić zadania poza zajęciami i po 2 mies kursu już przyglądać się rynkowi pracy. Po ok. 2. mies od kursu praca znaleziona (w sumie 3,5 mies, bo miałam okres wypowiedzenia), więc jestem na tak.

 • Maria B
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »