Opinie (8)

Kalina
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Chciałam podziękować firmie Concordia a w szczególności jej właścicielowi, Panu Jarosławowi Maciejce, za profesjonalne, godne i pełne empatii zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego taty a także załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Wszyscy uczestnicy ceremonii byli pod wielkim wrażeniem dla profesjonalizmu i organizacji całego pogrzebu, pomoc firmy Concordia w tak trudnym czasie pomogła złagodzić ból po stracie najbliższej osoby, bez wahania polecam usługi Concordii.

I.L-S
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Chciałabym podziękować za bardzo osobisty , kameralny pogrzeb mojej mamy. Pięknymi słowami pożegnał mamę Mistrz Ceremonii.Atmosferze sprzyjała przepiękna , słoneczna pogoda. Goście na pogrzebie byli zbudowani przebiegiem i organizacją pogrzebu. Polecam firmę Concordia.

Dariusz Rejmus
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Bardzo dziękuję firmie Coccordia i jego właścicielowi za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Wykazany poziom profesjonalizmu kompleksowej usługi Concordii został dostrzeżony przez wielu uczestników uroczystości pogrzebowej. Empatia, bardzo stosowne zachowanie pracowników firmy i jej właściciela oraz sprawność na każdym etapie organizacji przygotowań i przeprowadzenia samego pogrzebu wzbudził nasz najwyższy szacunek i głęboką wdzięczność. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie w tym trudnym dla nas czasie.

Henryk M
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Wraz z synem i córką serdecznie dziękuję Panu Jarosławowi i jego pracownikom za nienaganną organizację, empatię i profesjonalizm w przygotowaniu pożegnania mojej żony. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na wsparcie i poradę, a uroczystość pogrzebowa odbyła się bez jakichkolwiek zastrzeżeń na wszystkich uczestniczących też wywarła bardzo pozytywne wrażenie. Bez wahania polecamy usługi Concordii.

Biernaccy
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Z całego serca dziękujemy za profesjonalna pomoc, organizacje i oprawę pogrzebu Taty. W traumatycznym dla nas okresie firma Concordia poprowadziła wszystkie formalności od A do Z. Profesjonalizm i ogromna empatia Firmy P. Jarosława Maciejki sprawiły, ze ten ciężki dla nas okres był łatwiejszy do zniesienia. Szczerze polecamy usługi Concordii.

Agnieszka i Grzegorz
Termin skorzystania z usługi: listopad 2020

Serdecznie dziękujemy firmie Conkordia za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pochówkiem naszego dziadka . Firma bardzo profesjonalna , a przemowa końcowa była bardzo pieknie napisana i przeczytana podczas pogrzebu.

Ewa Szatkowska
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020

Dziękuję za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej, za pomoc i udzielenie rad przy załatwianiu towarzyszących formalności , za okazaną życzliwość i wyrozumiałość . Ze wdech miar polecam usługi Concordii

Monika
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020

W imieniu całej rodziny, a w szczególności żony i córki zmarłego, chcielibyśmy serdecznie podziękować właścicielowi i pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Concordia" w Gdyni za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej oraz pomoc we wszystkich niezbędnych formalnościach. Dzięki Państwa wyczuciu i życzliwości mogliśmy godnie pożegnać bliską nam osobę. Dodatkowo jesteśmy wdzięczni za bardzo sprawne i zgodne z naszymi oczekiwaniami przygotowanie tablicy do kolumbarium, która zawiera symbole związane z wielką pasją zmarłego, czyli piłką nożną. Umieszczamy naszą opinię w internecie, bo to właśnie przeczytane oceny i podziękowania innych osób spowodowały, że zdecydowaliśmy się na Państwa usługi. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy innym Zakład Pogrzebowy "Concordia"