Oceny (51)

Ania
Termin usługi: luty 2024

Bardzo dziękuję Panu właścicielowi oraz pracownika za przygotowanie pogrzebu mojego taty Jana. Wszystko było przygotowane przepięknie indywidualne podejście do klienta w tak ciężkich chwilach. Polecam z całego serca.

Zakłady pogrzebowe

6.0
Natalia
Termin usługi: listopad 2023

Serdecznie dziękuję Panu Właścicielowi oraz Pracownikom Zakładu pogrzebowego Concordia za przygotowanie i uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej mojego męża Antoniego. Dziękuję za fachową pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Uroczystości pogrzebowe (oprawa pogrzebu i ceremonia pochówku) zostały zorganizowane na najwyższym poziomie w profesjonalny i elegancki sposób. Jestem niezmiernie wdzięczna za Państwa kulturę, wyczucie i zrozumienie. To jest bardzo ważne dla najbliższej rodziny zmarłego podczas organizacji pogrzebu i ceremonii pogrzebowej. Natalia

Zakłady pogrzebowe

6.0
Bolesław Tarnacki
Termin usługi: sierpień 2023

W trakcie spotkania rodzinnego wspominamy również profesjonalizm właściciela i pracowników przedsiębiorstwa Concordia w organizacji i przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowej mojej żony Danuty Tarnackiej. Uzyskałem pełne wsparcie i pomoc w tych ciężkich dla mnie chwilach. Dziękuję za natychmiastowe działania w rozwiązaniu powstałego bardzo trudnego problemu. Zdecydowanie polecam firmę "concordia", z której pomocy rodzina nasza korzysta od 40 lat.

Zakłady pogrzebowe

6.0
Mirosława Sz
Termin usługi: sierpień 2023

Pragniemy podziękować zakładowi pogrzebowemu "Concordia" za pomoc przy organizacji kremacji i pogrzebu Brata. Usługa była na najwyższym poziomie: sprawne załatwienie formalności, trafne porady i perfekcyjnie opracowanie uroczystości pogrzebowych. Pracownicy uczestniczący w pogrzebie byli poważni, pełni szacunku dla zmarłego i rodziny oraz nienagannie ubrani. Dobrze się stało że trafiliśmy na ten zakład w tak trudnych chwilach. Dziękujemy Panu Jarkowi za profesjonalne prowadzenie zakładu na tak wysokim poziomie. Polecamy

Zakłady pogrzebowe

6.0
Leszek Sz
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo serdecznie dziękuję firmie Concordia za organizację uroczystości pogrzebowej mojej matki Marii. Wyrażam uznanie za prowadzenie całej ceremonii. Panie Jarku jeszcze raz dziękuję.

Zakłady pogrzebowe

6.0
anonim
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo profesjonalna obsługa, udzielono nam wyczerpujących informacji i porad. Ceremonia przeprowadzona sprawnie i należytym szacunkiem.

Jolanta Zielińska
Termin usługi: marzec 2023

Firma z przystępną ceną i pełnym zaangażowaniem świadczącą swoje usługi. Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego teścia w imieniu moim i męża.

Mieczysława
Termin usługi: marzec 2023

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom z Zakładu Pogrzebowego conkordia zaangażowanych w przygotowanie ostatniego pożegnania mojej mamy, za wsparcie, życzliwość i piękną oprawę ceremonii pogrzebowej. Córka z rodziną.

Danuta M. z córką
Termin usługi: marzec 2023

Chciałam podziękować firmie Concordia w Gdyni, za profesjonalne, godne i pełne empatii zorganizowanie ceremonii pogrzebowej a także załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie w tym trudnym dla nas czasie.

Kalina
Termin usługi: lipiec 2021

Chciałam podziękować firmie Concordia a w szczególności jej właścicielowi, Panu Jarosławowi Maciejce, za profesjonalne, godne i pełne empatii zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego taty a także załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Wszyscy uczestnicy ceremonii byli pod wielkim wrażeniem dla profesjonalizmu i organizacji całego pogrzebu, pomoc firmy Concordia w tak trudnym czasie pomogła złagodzić ból po stracie najbliższej osoby, bez wahania polecam usługi Concordii.

I.L-S
Termin usługi: marzec 2021

Chciałabym podziękować za bardzo osobisty , kameralny pogrzeb mojej mamy. Pięknymi słowami pożegnał mamę Mistrz Ceremonii.Atmosferze sprzyjała przepiękna , słoneczna pogoda. Goście na pogrzebie byli zbudowani przebiegiem i organizacją pogrzebu. Polecam firmę Concordia.

Dariusz Rejmus
Termin usługi: marzec 2021

Bardzo dziękuję firmie Coccordia i jego właścicielowi za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Wykazany poziom profesjonalizmu kompleksowej usługi Concordii został dostrzeżony przez wielu uczestników uroczystości pogrzebowej. Empatia, bardzo stosowne zachowanie pracowników firmy i jej właściciela oraz sprawność na każdym etapie organizacji przygotowań i przeprowadzenia samego pogrzebu wzbudził nasz najwyższy szacunek i głęboką wdzięczność. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie w tym trudnym dla nas czasie.

Henryk M
Termin usługi: marzec 2021

Wraz z synem i córką serdecznie dziękuję Panu Jarosławowi i jego pracownikom za nienaganną organizację, empatię i profesjonalizm w przygotowaniu pożegnania mojej żony. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na wsparcie i poradę, a uroczystość pogrzebowa odbyła się bez jakichkolwiek zastrzeżeń na wszystkich uczestniczących też wywarła bardzo pozytywne wrażenie. Bez wahania polecamy usługi Concordii.

Biernaccy
Termin usługi: luty 2021

Z całego serca dziękujemy za profesjonalna pomoc, organizacje i oprawę pogrzebu Taty. W traumatycznym dla nas okresie firma Concordia poprowadziła wszystkie formalności od A do Z. Profesjonalizm i ogromna empatia Firmy P. Jarosława Maciejki sprawiły, ze ten ciężki dla nas okres był łatwiejszy do zniesienia. Szczerze polecamy usługi Concordii.

Agnieszka i Grzegorz
Termin usługi: listopad 2020

Serdecznie dziękujemy firmie Conkordia za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pochówkiem naszego dziadka . Firma bardzo profesjonalna , a przemowa końcowa była bardzo pieknie napisana i przeczytana podczas pogrzebu.

Ewa Szatkowska
Termin usługi: sierpień 2020

Dziękuję za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej, za pomoc i udzielenie rad przy załatwianiu towarzyszących formalności , za okazaną życzliwość i wyrozumiałość . Ze wdech miar polecam usługi Concordii

Monika
Termin usługi: sierpień 2020

W imieniu całej rodziny, a w szczególności żony i córki zmarłego, chcielibyśmy serdecznie podziękować właścicielowi i pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Concordia" w Gdyni za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej oraz pomoc we wszystkich niezbędnych formalnościach. Dzięki Państwa wyczuciu i życzliwości mogliśmy godnie pożegnać bliską nam osobę. Dodatkowo jesteśmy wdzięczni za bardzo sprawne i zgodne z naszymi oczekiwaniami przygotowanie tablicy do kolumbarium, która zawiera symbole związane z wielką pasją zmarłego, czyli piłką nożną. Umieszczamy naszą opinię w internecie, bo to właśnie przeczytane oceny i podziękowania innych osób spowodowały, że zdecydowaliśmy się na Państwa usługi. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy innym Zakład Pogrzebowy "Concordia"

Miłosz Góralik
Termin usługi: maj 2020

Chciałbym bardzo podziękować oraz wyrazić swój podziw i szacunek za sprawność działania i organizację pogrzebu mojego Ojca. Mimo trwającej wówczas pandemii koronawirusa firma dołożyła wszelkich starań aby zdjąć z barek pogrążonej w smutku rodziny masy formalności. Przebywaliśmy wówczas na kwarantannie nie mogąc się ruszyć z domu a mimo to wszystko było przygotowane perfekcyjnie. Od nietypowej trumny, wyszykowanie Ojca przez księdza aż po trąbkę która odezwała się na cmentarzu. jeszcze raz w imieniu swoim i rodziny - Dziękuję

Małgorzata Mikołajczak
Termin usługi: marzec 2020

Bardzo dziękuję pracownikom firmy Pogrzebowej Concordia za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego Kochanego Taty. Wszyscy pracownicy byli bardzo mili i pomocni w kazdym momencie i dziedzinie. Od samego pogrzbu do pomocy w dokumentacji do ZUSu. Sama uroczystość profesjonalnie i ładnie przeprowadzona. Z czystym sumieniem polecam zakład Concordia.

Jola
Termin usługi: marzec 2020

Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Concordia za profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie uroczystości pogrzebowych w Gdyni Obłużu. Wszystko przygotowane było z wielkim wyczuciem i starannością. Uroczystość odbywała się w początkowym okresie pandemii Koronawirusa a pracownicy firmy potrafili doskonale odnaleźć się w tak trudnym czasie. Bardzo dziękuję w imieniu rodziny. Szczerze polecam usługi firmy concordia. jolanta J.