Concordia - Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

adres
81-311 Gdynia, Witomińska 30
telefon
58 622-51-41, 692-369-444, 501-029-634  fax:  58 622-51-41
www
www.pogrzebyconcordia.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Napisali o nas

Opinie + Oceń

opinia

Władysław - opinia

Pragniemy serdecznie podziękować pracownikom firmy Concordia a szczególnie jej szefowi Jarosławowi Maciejka za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowych i wspaniałej ceremonii zmarłemu Mirosławowi Karczmarczykowi. Nieoceniona okazała się również pomoc w załatwianiu skomplikowanych formalności urzędowych związanych z pogrzebem co niewątpliwie jest zasługą profesjonalizmu Concordii. Tutaj wszystko załatwiane jest od A – Z Polecamy usługi Concordii bo jest najlepsza!!!! Elżbieta i Władysław Sionkowscy

 • Władysław
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Danuta Bernisz - opinia

Pełen profesjonalizm : sprawna organizacja ,elegancki błyszczący czystością karawan, estetyczne zabezpieczenie grobu. Ponadto niezwykła delikatność i empatia już od od pierwszego telefonu . Bardzo dziękuję ,za to że w tych trudnych chwilach cały czas mogłam liczyć na pomoc pracowników i przede wszystkim pana Jarosława Maciejk, Nie tylko w sprawach dotyczących ceremonii ale także , co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem we wszystkich urzędowych sprawach związanych ze śmiercią taty.

 • Danuta Bernisz
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

organizacja pogrzebu

Profesjonalna i miła, pełna empatii obsługa.Doskonała organizacja od początku do końca łącznie z załatwieniem kwiatów i stypy, a także umieszczenie napisów na nagrobku. Polecam

 • Barbara
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

Roman - opinia

Bardzo fachowa i rzetelna obsługa całej ceremonii pogrzebowej oraz wszystkich formalności z nią związanych. Polecam usługi tej firmy gdyż załatwia ona wszystkie niezbędne sprawy związane z pogrzebem bezproblemowo bez względu na czas i okoliczności.

 • Roman
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
opinia

Ceremonia Pogrzebowa

Po raz czwarty skorzystałam z usług Firmy Concordia w Gdyni. Właściciel i pracownicy byli bardzo pomocni, doradzali przy planowaniu ceremonii pogrzebowej. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ważne jest również to, że kontakt nie urywa się wraz z wyjściem z cmentarza. Firma nadzoruje również prace związane z ponownym ustawieniem pomnika i uporządkowaniem terenu wokół niego. Bardzo dziękuję

 • Krystyna O
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019
opinia

Iwona i Elzbieta Klonowskie - opinia

Moja mam i ja jestesmy bardzo zadowolone z profesjonalnie zorganizowanej ceremonii pogrzebowej taty, polecam wszystkim usługi firmy Concordia. Iwona i Elżbieta Klonowkskie

 • Iwona i Elzbieta Klonowskie
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2019
opinia

Podziękowania

Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Concordia za organizację ceremonii pogrzebowej mojej Siostry Ewy Wielebskiej w dniu 20.03.2019r. Profesjonalizm w każdym calu. Firma godna polecenia.

 • Zbigniew Piątek z Rodziną
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2019
opinia

Podziękowanie

Szacunek, uznanie i wielkie podziękowanie dla Pracowników "Concordia", a specjalny szacun dla Szefa Pana Jarosława Maciejki. W tak trudnej chwili jak odejście najukochańszej osoby - mamy, krótkie zastanowienie i wystarczyło jedno kliknięcie, losowy wybór "Concordia", telefon do Pana Jarka i chciałoby się rzec ....... po sprawie. Umówiliśmy się telefonicznie na spotkanie. Pofatygował się osobiście do mnie do domu. W ciągu godziny mieliśmy ustalone wszystkie szczegóły ceremonii łącznie z firmami współpracującymi (kwiaciarnia - piękne, okazałe, wiązanki i wieńce), polecony zakład gastronomiczny - klasa!!! Elegancko, smacznie, tanio i obficie. Pogrzeb i oprawa najwyższej jakości. Polecam wszystkim. Zdzisław Wysocki

 • Zdzisław Wysocki
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019
opinia

Podziękowania.

Chciałabym bardzo podziękować Firmie za organizację pogrzebu mojej mamy. Od początku do końca Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem , pełna szacunku dla zmarłej i jej rodzinny. Nie było żadnych problemów i niedociągnięć. Mama wygladała bardzo naturalnie, kwiaty piękne, mistrz ceremonii wszystkich zachwycił swoim pięknym głosem i dykcją, mowę kończąca do dziś wiele osób wspomina. Panowie zajmujący się całą obsługą ceremoni bardzo dyskretni . Pogrzeb mojej mamy był ogromny a mimo to udało się Panom zapanować nad wszystkim. Mama już wcześniej korzystała z usług Państwa firmy przy pogrzebie swoich rodziców, dlatego teraz i my wybraliśmy Państwa. Widzę ze od lat trzymacie bardzo dobry i godny polecenia poziom, dlatego polecam i bardzo dziękuje. Ania U.

 • Ania U.
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2019
opinia

Serdecznie Dziękujemy

Za wielkie serce i pomoc w tak ciężkim dla nas momencie. Za pięknie odmowiony różaniec za naszego dziadka. Za mowę, całą ceremonię, podejście i miłe słowa. Podziękowania dla Pana Jarosława za pomoc babci w załatwieniu wszystkich formalności. Dziękujemy wszystkim pracownikom firmy Concordia za organizację i pełen profesjonalizm. Jeszcze RAZ- Serdecznie dziękujemy.

 • Justyna
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2019
opinia

Dziękuję

Dziękuję Firmie Concordia za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego Męża. Pracownikom za ceremonię pogrzebową wykonaną w profesjonalny i elegancki sposób a Właścicielowi za załatwienie wszystkich formalności.

 • B.Cybulska
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018
opinia

Serdeczne podziekowania

Serdecznie dziękuję Właścicielowi i Pracownikom za przygotowanie i uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej członka naszej rodziny.Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, oprawa pogrzebu i ceremonia pochówku była przeprowadzona na najwyższym poziomie. Pogrzeb odbył się w atmosferze powagi, godności i szacunku. Piękna msza, dyskretna muzyka oraz laudacja w wykonaniu Pana Muzyka zapewniła Rodzinie spokój i zadowolenie w tych trudnych dla nas chwilach. Dziękuję. Firma godna polecenia

 • Beata Michalik
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018
opinia

Serdeczne podziękowanie

Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojej żony, składam Panu Jarosławowi maciejce i pracownikom firmy podziękowanie od siebie i całej mojej rodziny. Był to pierwszy w moim życiu pogrzeb najbliższej dla mnie osoby i bez Waszej profesjonalnej pomocy nie poradziłbym sobie. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla mnie chwil. Jestem niezmiernie wdzięczny i chwalę Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie powagi bólu. Odejście mojej małżonki było dla mnie bardzo bolesne, a Wasza pomoc nieoceniona.

 • Stanisław Wojniusz
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018
opinia

Podziekowania

Z calego serca dziekujemy za profesjonalna pomoc, organizacje i oprawe pogrzebu Taty. Od A do Z mozna polegac na Firmie P. Jaroslawa Maciejki, o czym przekonalismy sie po raz kolejny. W tych tak trudnych chwilach, otrzymalismy nieoceniona i wszechstronna pomoc oraz ogromne osobiste zaangazowanie. Firma Concordia jest w 100 % godna polecenia. Dziekujemy serdecznie ! Rodzina Romana K.

 • Ewa M.
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018
opinia

Wyjątkowe ceremonie

W ostatnim czasie uczestniczyłam w dwóch wyjątkowych ceremoniach prowadzonych przez firmę pogrzebową Concordia z Gdyni. Obie ceremonie były wyjątkowe , zapadły mi w pamięć.Uroczystości dotyczyły pogrzebów dwóch różnych osób, a jak trafnie oddawały charakter ich życia . Jedna dotyczyła żołnierza Armii Krajowej - powstańca warszawskiego i była przeprowadzona z najwyższymi honorami, salwą z karabinów , w tle z wybrzmiewającą pieśń powstańczą trąbką.Druga ceremonia poświęcona była znanemu piłkarzowi Lechii z przedstawicielami władz miasta Gdańska i Gdyni. W obu przypadkach pogrzebom towarzyszyła ciekawa oprawa muzyczna i chwytające za serca przemówienia w wykonaniu mistrza ceremonii. Niezwykły takt,profesjonalność i kreatywność, oto co cechuje pracowników firmy Concordia . Obaj zmarli to moii serdeczni sąsiedzi z Gdyni. Gorąco polecam tę usługę. Sąsiadka Krystyna Sz.

 • Krystyna Sz.
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018
opinia

Ogromne podziękowania

Wielkie podziękowania za profesjonalne podejście w tak trudnych dla rodziny chwilach. Pan Jarosław bardzo pomógł w załatwieniu miejsca dla teściowej na cmentarzu na Witominie, zrealizował pogrzeb od a do z. Zdjął z głowy nam dosłownie wszystko. Ceremonia była przepiękna. Serdecznie polecam.

 • Witt Łukasz
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2016
opinia

Podziekowanie

Zorganizowanie pogrzebu bliskiej nam osoby nigdy nie jest latwa. W domu pogrzebowym Concordia otrzymalismy nieoceniona pomoc. Pogrzeb zorganizowany byl szybko i bardzo sprawnie. Chcialam serdecznie podziekowac wlascicielowi. Polecam.

 • Renata
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2018
opinia

Profesjonalnie

Wielkie podziękowania za profesjonalizm ze strony zakładu Concordia. Wykonują tzw. "full serwis od a do z". Wielka pomoc i odciążenie dla rodziny w ciężkich chwilach. Dziękuje ogromną ,empatię wielki szacunek oraz pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego Dziadka.

 • Andrzej W
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »