Cordia Polska Salon sprzedaży Villa Jaśkowa Dolina

80-288 Gdańsk, Franciszka Rakoczego 23
(Obok osiedla Studio Morena)
 
Inne oddziały:
58 505-51-30
j...@cordiahomes.com pokaż
cordiapolska.pl/gdansk/villa-jaskowa-dolina/?utm_sou...
/cordiapolska
/cordiapolska
Godziny otwarcia
pn-pt9:30 - 17:30

Napisali o nas

O nas

Serdecznie zapraszamy do nowego otwartego salonu sprzedaży osiedla Villa Jaśkowa Dolina. by Cordia. Przedsprzedaż mieszkań rozpoczęta, już wkrótce start budowy!

Cordia Polska stanowi oddział Cordia International, należącej do międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednej z 10 największych grup deweloperskich i inwestycyjnych Europy Środkowej (badanie PropertyEU, 2012). Cordia działa na Węgrzech i Rumunii, a od 2014 r. jest obecna także w Polsce i konsekwentnie poszerza portfolio ukończonych i realizowanych projektów mieszkaniowych.

Na rynek krakowski wprowadziła takie projekty jak Cystersów Garden, Nowe Bochenka, Supernova, Lotniczówka i osiedle Jerozolimska. W Warszawie Cordia realizuje projekty Zielone Bemowo i Horyzont Praga. Villa Jaśkowa Dollina stanowi pierwszy projekt Cordia w Trójmieście. W planach spółki są także inwestycje w kolejnych polskich miastach.

Ponad 15 lat doświadczenia w działalności deweloperskiej, starannie dobrana sieć wykonawców, wykwalifikowany zespół ekspertów i wsparcie wysokokapitałowej grupy Futureal to solidny fundament dla realizacji wysokiej jakości projektów mieszkaniowych.

Zdjęcia

Wideo

Aktualne inwestycje

 • Villa Jaśkowa Dolina

  Villa Jaśkowa Dolina

  Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina  Mapka
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 31.6 do 154 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie