Cordia Polska - Biuro Sprzedaży

s...@cordiahomes.com pokaż
Otwarte do 17:30 więcej
  • Zdjęcie 1/13 - Cordia Polska Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - Cordia Polska Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - Cordia Polska Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - Cordia Polska Gdańsk +10 1
 

TV Filmy

96

Leśna Sonata by Cordia - Kwiecień 2022

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Serdecznie zapraszamy do nowego salonu sprzedaży Cordia zlokalizowanego przy al. Grunwaldzkiej 472 A w Gdańsku.
Cordia Polska stanowi oddział Cordia International, należącej do międzynarodowej grupy Futureal, jednej z 10 największych grup deweloperskich i inwestycyjnych Europy Środkowej (badanie Property EU, 2012). Realizujemy projekty na Węgrzech, w Rumunii i Hiszpanii, a od 2014 r. jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie konsekwentnie poszerzamy portfolio ukończonych i realizowanych projektów mieszkaniowych.

W 2020 r. zostaliśmy właścicielem w brytyjskiej firmie deweloperskiej Blackswan Property. Jesteśmy wyłącznym akcjonariuszem spółki Polnord SA. Swoje udziały posiadamy również w firmie Argo Properties z siedzibą w Niemczech.

Na rynek krakowski wprowadziliśmy takie projekty jak Cystersów Garden, Supernova, Lotniczówka. W trakcie realizacji są osiedla Jerozolimska oraz Safrano. W Warszawie zrealizowaliśmy osiedle Zielone Bemowo (etap I, etap II) oraz 17-pietrowy budynek Horyzont Praga. Jesteśmy w trakcie budowy osiedla Fantazja na Bemowie. Pierwszym projektem Cordia w Trójmieście jest osiedle Villa Jaśkowa Dolina (etap I, etap II), kolejnym Leśna Sonata w Sopocie, które obecnie są w trakcie budowy. Od 2022 roku realizujemy również przedsięwzięcie w Poznaniu.

Ponad 20 lat doświadczenia w działalności deweloperskiej, starannie dobrana sieć wykonawców, wykwalifikowany zespół ekspertów i wsparcie wysokokapitałowej grupy Futureal to solidny fundament dla realizacji wysokiej jakości projektów mieszkaniowych.

Oceny (2)

Natalia
Termin usługi: styczeń 2023

Profesjonalna, bardzo kompetentna obsługa i fantastyczna oferta... Projekty w świetnych lokalizacjach, blisko przyrody. Ceny dość wysokie, jednak to nie dziwi gdy mamy do czynienia z bardzo dobrą jakością. Już nie mogę doczekać się odbioru mieszkania na osiedlu Villa Jaśkowa Dolina! :))

Deweloperzy

5.5
x
Termin usługi: maj 2022

Pierwsza inwestycja w Trójmieście i już opóźnienie 3-4 miesiące... Bardzo słaba komunikacja..

Deweloperzy

2.5