Oceny (29)

Jana
Termin usługi: marzec 2024 

W tym roku kończę Cosinus w Gdyni. Jak dla mnie to super szkoła do przygotowania zawodu. A Przy tym darmowa

Szkoły policealne

6.0
Emilia P.
Termin usługi: luty 2024 

Polecam gorąco szkołę Cosinus w Gdańsku. Kompetentna i pomocna kadra nauczycielska oraz dyrektorska. Pozdrawiam i dziękuję

Szkoły policealne

6.0
Julia
Termin usługi: listopad 2023 

rewelacja! Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Kierunek Florysta-rewelacja!!!! Polecam, Pani prowadząca Magda rewelacyjna!

Szkoły policealne

6.0
Olga
Termin usługi: wrzesień 2023 

Kończę technika masażystę. Nauczyciele świetni. Niestety w sekretariacie bałagan - plan zajęć wstawiany na ostanią chwilę -dzień przed zajęciami, nauczyciele niejednokrotnie stawiani przed faktem, że mają zajęcia w dniach w których powiadamiali dyrekcję znacznie wcześniej , że ich nie będzie. Dziewczyny w sekretariacie w większości z Ukrainy - słaba znajomość j. polskiego - ciężko się z nimi porozumieć

Szkoły policealne

3.6
Jadzia
Termin usługi: kwiecień 2023 

super szkoła Cosinus, duży wybór Kierunków.

Szkoły policealne

6.0
Kamila
Termin usługi: grudzień 2022 

Przez cały okres edukacji a chodziłam przez 2 lata na kierunek : opiekun medyczny . Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Szkoły policealne

6.0
Sebastian
Termin usługi: październik 2022 

Miłą obsługą w sekretariacie panie zawsze uśmiechnięte i pomocne Nie ma problemu z załatwianiem spraw a szczególnie P.Emilia

Szkoły policealne

6.0
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2022 

jak najbardziej polecam szkołę cosinius

Szkoły policealne

6.0
Kasia
Termin usługi: kwiecień 2022 

Polecam szkołe Cosinus w Radomiu. Nauczyciele super.

Szkoły policealne

6.0
Pola
Termin usługi: grudzień 2021 

Szkoła wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Głównie prostymi zasadami których trzyma się tak jak ją reklamuje.

Szkoły policealne

6.0
Słuchacz
Termin usługi: grudzień 2021 

odradzam, poziom nauczania=0, traktowanie dorosłych ludzi jak śmieci. Zachęcają ludzi tylko po to, aby się zapisywali , a potem na koniec każdego semestru ich tak zniechęcają aby odeszli (dodatkowe egzaminy, brak frekwencji np. 1h, wołanie do tablicy i ośmieszanie) i tak do matury zostaje 10% słuchaczy!!! Potem mogą się chwalić zdawalnością, ale nikt tego nie sprawdzi ilu po drodze odeszło albo zostało skreślonych!!

Szkoły średnie

1.0
Lilia
Termin usługi: sierpień 2021 

Ukończyłam szkołę Cosinus w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Szkoła jest całkowicie darmowa, poziom nauczania dojść wysoki, a nauczyciele pracują w zawodzie

Szkoły policealne

6.0
Emila
Termin usługi: czerwiec 2021 

W tym roku kończę cosinus w Gdańsku, opiekuna medycznego. Jak dla mnie to świetna szkoła do przygotowania zawodu. A Przy tym darmowa i ma szeroką ofertę edukacyjną.

Szkoły policealne

6.0
Krystian
Termin usługi: styczeń 2021 

Uczęszczałem na kurs kzz technik informatyk. Wybuchła pandemia było kilka zajęć do zrobienia. Po czym zero kontaku ze szkołą ani nauczycielem. Szkoła dosyć niezorganizowana, praktycznie nie wiadomo gdzie się odbędą zajęcia,cieknąca woda z rur w klasie,jeden nauczyciel uczy dwa rózne semestry na jednych zajęciach. Zmarnowałem semestr bo nikomu nie został zaliczony bez podania powodu, uczą informatyki a zajęcia zdalne leżą z ich powodu. Teraz jeszcze każą sobie za to płacić.

Szkoły prywatne i społeczne

1.0
komcio
Termin usługi: grudzień 2020 

Idź co Cosinusa. dobrze uczą. *****

Szkoły policealne

6.0
Aga
Termin usługi: październik 2020 

Ja bardzo polecam cosinusa. Mają dużo kierunków

Asia
Termin usługi: wrzesień 2020 

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły Cosinus, kierunek asystentka stomatologiczna. Zaczęłam właśnie naukę, byłam już na zjazdach we wrześniu i na plus bardzo dobre wyposażenie sal. Nauczyciele to praktycy w zawodzie, czuję, że bardzo dobrze nas przygotują do egzaminów zawodowych i przyszłej pracy. Już pytałam i szkoła pomoże znaleźć gabinet na praktyki :) Polecam, naprawdę bardzo dobrze dbają o uczniów

Szkoły policealne

6.0
Justyna
Termin usługi: wrzesień 2020 

Bardzo polecam. Szkoła całkowicie za darmo bez ukrytych opłat, sale dobrze wyposażone, a nauczyciele z dobrym podejściem do nauczania ludzi dorosłych. Rzetelna szkoła i bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu zawodowego - właśnie odebrałam wyniki z administracji i już zapisałam się na technika sterylizacji medycznej - oferta jest ciągle aktualizowana pod obecny rynek :)

Szkoły policealne

6.0
Kasia34
Termin usługi: kwiecień 2020 

Bardzo polecam Cosinus w Gdyni. Byłam na kierunku masażysta - dużo się nauczyłam i bez problemu zdałam egzamin zawodowy. Wszystko bezpłatnie !

Szkoły policealne

6.0
Ania787
Termin usługi: lipiec 2020 

Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Policealną w Gdyni. Jestem słuchaczem kierunku technik masażysta. Bardzo fajne wyposażenie sal, mili i pomocni wykładowcy. Ogólnie świetna szkoła :)

Szkoły policealne

5.6