Credo Zakład Pogrzebowy - przewóz zmarłych, usługi cmentarne

Credo Zakład Pogrzebowy

Wybierz numer

58 341-08-36 606-201-260
p...@credo.gansk.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Credo Zakład Pogrzebowy Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - Credo Zakład Pogrzebowy Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - Credo Zakład Pogrzebowy Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - Credo Zakład Pogrzebowy Gdańsk +3 1
 

TV Filmy

Credo - Uroczystość pogrzebowa
348

Credo - Uroczystość pogrzebowa

O nas

Świadczymy najwyższej jakości usługi poczynając od faktu zgłoszenia zgonu, przewóz zmarłych,pośrednictwo w czynnościach formalnych,organizację ceremonii pogrzebowej aż do postawienia nagrobka. Gwarantujemy dużą kulturę obsługi.

Oceny (3)

Adkall
Termin usługi: wrzesień 2023

Profesjonalizm, wsparcie i doświadczenie. Rodzina dziękuje za ostatnią drogę naszego Dziadka.

Zakłady pogrzebowe

6.0
Patrycja Joka
Termin usługi: kwiecień 2023

Bardzo dziękujemy Właścicielom i Pracownikom Zakładu Credo za profesjonalne i ekspresowe zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego Dziadka. Państwa kompleksowa pomoc była czymś czego w tamtej chwili najbardziej potrzebowaliśmy. Panu Rafałowi w szczegolnosci chcę podziękować za kompleksową obsługę dzięki, której mogliśmy przeżywać żałobę w spokoju. Ilość wsparcia i pomocy, którą otrzymalismy w tamtej chwili jest nie do opisania! Jeżeli ceremonię pogrzebową można nazwać piękną i nostalgiczną, to ta taka właśnie była. Profesjonalizm pracowników podczas uroczystości była i jest nie do opisania. Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej mojej Rodziny ️

Dorota Pofelska
Termin usługi: luty 2023

Jestem pod ogromnym wrażeniem zakładu Credo pięknie profesjonalnie przygotowany pochówek panowie pięknie ubrani z ogromnym szacunkiem dla zmarłej i dla uczestników! Punktualnie dyskretnie bardzo sprawnie czuć było szacunek i wsparcie Byłam na wielu pogrzebach ale ten był na najwyższym poziomie bardzo polecam! I bardzo bardzo dziekuhe.