Czajka wnętrza

Czajka wnętrza

Wybierz numer

790-700-670
k...@czajkawnetrza.pl pokaż
Zamknięte więcej
  • Zdjęcie 1/20 - Czajka wnętrza Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - Czajka wnętrza Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - Czajka wnętrza Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - Czajka wnętrza Gdańsk +17 1
 

TV Filmy

3

ModernRustic50

Artykuły o nas

O nas

Specjalizuję się głównie w projektowaniu przestrzeni mieszkalnych, w tym najbardziej mieszkań o powierzchni 50-80 m2. Opracowuję projekty koncepcyjne oraz kompleksowe. Mogę poprowadzić za Ciebie cały proces realizacji projektu.

"Połączę Twoje pomysły w jedną spójną całość!"

Cześć!
Jestem dyplomowanym architektem wnętrz. Tak jak wspomniałam wyżej- specjalizuję się głównie w projektowaniu przestrzeni mieszkalnych, w tym najbardziej mieszkań o powierzchni 50- 80 m2 (oczywiście także i tych nieco mniejszych, i tych nieco większych ;) ). Poświęcając Ci wiele uwagi, dokładnie poprowadzę Cię przez cały proces projektowy, a także- jeśli będziesz tego potrzebował- przez całą realizację projektu. Masz jakiekolwiek pytania- odezwij się w wiadomości mailowej!
---
Co zyskujesz, wybierając mnie do zrealizowania Twojego wymarzonego domu?
* zaoszczędzony czas- konkretne działania zgodne z harmonogramem,
* remont w kilka miesięcy, a nie przedłużający się na lata,
* zobrazowanie Twoich wyobrażeń, potrzeb i upodobań,
* wnętrze niepowtarzalne, unikatowe,
* spójną wizję dla całego wnętrza,
* rysunki i wskazówki dla wykonawców,
* listę materiałów i wyposażenia dobrej jakości i bez przepłacania.
---
Wybierz to, czego potrzebujesz!
Sprawdź dopasowane opcje projektowe na:
www.czajkawnetrza.pl/oferta
---
Potrzebujesz wyłącznie projektu mebli kuchennych, całej kuchni lub łazienki? 
Projekt z wizualizacjami oraz dokładanym opisem i  wymiarami dla stolarza mogę zrealizować już w tydzień. Gwarantuję też solidną realizację przez zaufanych i sprawdzonych wykonawców.
---
Ustalmy dogodne warunki współpracy!
Sprawdź więcej korzyści na: www.czajkawnetrza.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa wykonanie projektu?
Czas opracowania dokumentacji zależy od kilku czynników: wybranej opcji projektowej, wielkości nieruchomości, daty rozpoczęcia prac wykonawczych. Projekt koncepcyjny mogę przygotować już w 2 tygodnie. Średni czas przygotowania projektu kompleksowego dla mieszkania ok. 50-60 m2 wynosi 3 miesiące.
Jaka jest różnica między projektem koncepcyjnym a kompleksowym?
Projekt koncepcyjny nie zawiera szczegółowej dokumentacji technicznej, tzn. rysunków instalacji elektrycznej, wod.-kan., układu posadzek, widoków skomplikowanych ścian i mebli na wymiar. Jest to projekt wizualny, gdzie główną składową są wizualizacje; dodatkowo jest rzut układu funkcjonalnego z wymiarami i komentarzem.
Kiedy najlepiej rozpocząć z Panią współpracę?
Im wcześniej tym lepiej:) Jest to trochę zależne od opcji projektowej, którą wybierzesz. Jeśli zdecydujesz się na projekt kompleksowy, załóż z góry 3 miesiące na opracowanie projektu. Dodaj czas na realizację zamówień- min. 8 tygodni. W sumie daje nam to 5 miesięcy zanim ekipa przystąpi do pracy.
Czy możliwe jest wprowadzenie poprawek do projektu? Jeśli tak, to na jakim etapie?
Tak, możesz wprowadzić poprawki- są one zawarte w umowie. Mogę wprowadzić zmiany po omówieniu wstępnych wizualizacji ( grafiki w mniejszej rozdzielczości) . Są to 2 poprawki na pomieszczenie. Nie można dokonać zmian po zaakceptowaniu wizualizacji.
Co finalnie otrzymuję po zakończeniu współpracy?
Przygotowuję wydrukowaną dokumentację projektową w dwóch wersjach- dla Ciebie i wykonawców. Wysyłam także mailowa wersję cyfrową. Dokumentacja papierowa spięta jest listwą, co ułatwia ekipie pracę z wybranym rysunkiem technicznym. W dokumentacji zawarte są wszystkie wizualizacje, rysunki, zestawienia materiałów i wyposażenia.
Czy i jak wygląda współpraca zdalna?
Cały proces projektowy możemy zrealizować online. Porozumiewamy się za pomocą maili i telefonów. Jeśli jednak będzie taka potrzeba- mogę pojawić się w Twoim mieście.
Czy ma Pani zaufaną ekipę wykonawczą?
Tak. Współpracuję z kilkoma wykonawcami i kilkoma stolarzami. Masz zatem zapewniony pełną realizację projektu przez sprawdzonych wykonawców.

Oceny (21)

Mikołaj
Termin usługi: grudzień 2023

Podjęcie współpracy z Panią Olą było strzałem w dziesiątkę. Już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistką w swoim fachu. Zdecydowałem się na projekt kompleksowy z nadzorem autorskim. Współpraca przebiegała zgodnie z harmonogramem ustalonym przy podpisaniu umowy. Pani Ola jest bardzo uważna, pomysłowa i zaangażowana w swoją pracę. Jej pomoc na każdym etapie sprawiła, że remont wspominam jako przyjemne doświadczenie. Święta Bożego Narodzenia 2023 spędziłem już w swoim wymarzonym mieszkaniu, za co bardzo dziękuję. Z całego serca polecam!!!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Tylko życzyć sobie takich Inwestorów! ;)

Biura projektowe

6.0
EWA
Termin usługi: grudzień 2023

Miła, ciepła, uważna, słuchająca, profesjonalna, rzetelna, skrupulatna dająca więcej niż było w umowie - taka jest Pani Ola. Projekt mieszkania jaki dla nas stworzyła został zrealizowany w 100%, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Dziękujemy!!!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję ! Baaardzo mi miłlo!

Aranżacja wnętrz

6.0
Kamil
Termin usługi: czerwiec 2023

Gorąco polecam tą prohjektantę wnętrz. Jest bardzo proaktywna i komunikatywna. Utworzony projekt spełnia wszelkie nasze oczekiwania, a nawet je przeszedł. Sumienna i profesjonalna obsługa.

Aranżacja wnętrz

6.0
Iga
Termin usługi: maj 2023

Bardzo udana współpraca. Projekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania.

Aranżacja wnętrz

6.0
Mateusz
Termin usługi: maj 2023

W tym roku ponownie skorzystaliśmy z usługi aranżacji wnętrza firmy Czajka Wnętrza i tak jak poprzednio - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Poprzednio Pani Aleksandra zaprojektowała dla nas salon z aneksem + łazienkę, ale w miarę powiększania się rodziny pojawiła się potrzeba urządzenia pokoju dziecięcego oraz przeniesienia sypialni. Prace zaczęły się od wizyty w mieszkaniu i dokładnego pomiaru pomieszczeń, oraz omówienia naszych potrzeb. Dzięki profesjonalnemu projektowi z niewielkich pomieszczeń udało się wycisnąć na prawdę ładne i funkcjonalne pomieszczenia. Sporo miejsca do przechowywania oraz przestrzeń do zabawy dla dzieci. Oprócz wizualizacji i dokładnej dokumentacji w wersji elektronicznej (wymiary mebli, elektryka) otrzymaliśmy również papierową dokumentację - przyda się podczas realizacji! Projekt będziemy realizować dopiero na jesieni, jednak dzięki temu że już mamy dokumentację, znamy szacowany budżet, możemy szukać ekipy budowlanej oraz stolarza. Podsumowując - polecam współpracę każdemu kto wykańcza/remontuje mieszkanie, to znacznie ułatwia pracę oraz pozwala na wyeliminowanie błędów zanim się one pojawią (na etapie wizualizacji, a nie montażu mebli).

Aranżacja wnętrz

6.0
Mateusz Iwański
Termin usługi: listopad 2022

Polecam współpracę z tym biurem projektowym. Współpracowaliśmy z Panią Olą przez prawie cały ostatni rok. Dobrze, że zdecydowaliśmy się z żoną na architekta wnętrz, bo teraz nasz dom wygląda tak jak chcieliśmy. Pani Ola dodaje odwagi do pewnych rozwiązań, do których my nie byliśmy przekonani, a w rzeczywistości sprawdzają się wyjątkowo!

Aranżacja wnętrz

5.6
Asia
Termin usługi: październik 2022

Oczekiwania zrealizowane w 100%. Zastanawialiśmy się nad dwoma innymi biurami, ale u Pani Oli wygrał dokładny przejrzysty harmonogram działania i dostęp do całego procesu projektowego. Poza tym, Pani Ola jest tak sympatyczną osobą, że to rozwiało moje wątpliwości dotyczące współpracy. Polecam z całego serca!

Aranżacja wnętrz

5.6
Ewa i Zbyszek z Gdyni
Termin usługi: wrzesień 2022

Kupiliśmy w 2019r. 50-metrowe mieszkanie i chwilę po zakupie wybraliśmy do pomocy w aranżacji pracownię Pani Oli. I to był strzał w dziesiątkę! P. Ola przedstawiła nam trzy różne warianty aranżacyjne, z których wybraliśmy jeden najbardziej nam odpowiadający. Wizualizacje pomogły nam zobaczyć połączenie naszych wyobrażeń i wizji architektki, a pełna dokumentacja przyspieszyła prace wykonawcze. Szczerze polecamy współpracę, bo remont remont kilka miesięcy a nie lata!!! (jak przy naszym poprzednim mieszkaniu)

Aranżacja wnętrz

5.6
Krzysztof Sz.
Termin usługi: październik 2022

Polecam przede wszystkim za profesjonalizm i indywidualne podejście, a także za otwartość na propozycje i sugestie zmian.

Aranżacja wnętrz

6.0
Adrianna i Błażej
Termin usługi: listopad 2022

Bardzo polecamy Panią Panią OIę. Doskonały kontakt, wyczucie stylu i oczekiwań. Mnóstwo kreatywnych pomysłów, łatwych do wykonania. Poza projektem otrzymaliśmy całą masę cennych wskazówek na każdym etapie projektu. Pomimo bardzo krótkiego terminu Pani Ola stworzyła bardzo dużo różnych aranżacji i opcji.

Aranżacja wnętrz

6.0
Maciek S.
Termin usługi: sierpień 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy, tym bardziej, że nasz salon (połączony z aneksem kuchennym) nie jest zbyt ustawny. Mimo trudności, projekt w pełni sprostał naszym oczekiwaniom i cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę. Ogromny plus za kreatywność i profesjonalne podejście do tematu! Gorąco polecamy! :)

Aranżacja wnętrz

6.0
Kasia i Wojtek z Gdańska
Termin usługi: październik 2022

Mieliśmy w głowie wiele pomysłów na wnętrze, a pani Ola wszystko to pięknie polączyła. W ten sposób zaoszczędziliśmy wiele czasu i dokładnie wiedzieliśmy jak będzie wyglądać nasze mieszkanie. Wizualizacje z komentarzem i wymiarami wystarczyły, by wykonawcy wiedzieli, co mają robić.

Aranżacja wnętrz

5.8
Martyna
Termin usługi: wrzesień 2022

Polecam współpracę z Czajka wnętrza. Pani Aleksandra zaangażowana, profesjonalna, pełna pasji. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania, a projekt spełnił oczekiwania:)

Aranżacja wnętrz

6.0
Ola Nowak
Termin usługi: sierpień 2022

Realizowaliśmy projekt z panią Olą online w sierpniu 2021. Przygotowywaliśmy z mężem mieszkanie na sprzedaż. Projekt koncepcyjny spełnił nasze oczekiwania w stu procentach! Mieszkanie sprzedało się 2 dni po wystawieniu ogłoszenia!!! Polecamy, bo warto ;)

Aranżacja wnętrz

5.6
Kamila i Piotr Z.
Termin usługi: sierpień 2022

Pani Ola podchodzi to tematu projektowania z pełnym zaangażowaniem! Świetnie połączyła nasze pomysly z jej poczuciem smaku estetycznego i doświadczeniem w temacie projektowania. Profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego mieszkania i oczywiście ze współpracy z p. Olą.

Biura projektowe

5.8
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2022

Przepiękne projekty wnętrz, które robią ogromne wrażenie. Wizualizacje wyglądające jak realne zdjęcia, świetnie dobrane dodatki, przemyślany każdy szczegół.

Aranżacja wnętrz

6.0
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2022

Przepiękny projekt, zewsząd bijąca jakość, dbałość o najmniejsze detale. Zdecydowanie polecam!

Meble kuchenne

6.0
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2022

Zdecydowanie najlepsze biuro projektowe. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta. Bardzo miła i uzdolniona Pani architekt :)

Biura projektowe

6.0
Sylwia
Termin usługi: sierpień 2022

Piękny i funkcjonalny projekt kuchni. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Meble kuchenne

6.0
Sylwia
Termin usługi: sierpień 2022

Bardzo profesjonalnie wykonany projekt, super współpraca, ciekawe pomysły. Polecam!

Aranżacja wnętrz

6.0