Najlepsi fryzjerzy Gdańsk

Oceny (13)

Didi
Termin usługi: wrzesień 2023 

Byliśmy na pierwszym strzyżeniu dziecięcym. Jestem bardzo zadowolona ze zrobionej fryzury u córki. Wielki plus za atmosferę i podejście do dziecka! :) Na pewno tam wrócimy

Fryzjerzy

6.0
autorka
Termin usługi: luty 2019 

Wiem, że proste cięcie (dziewczynka, miało być skrócenie o 3 cm długich włosów) to trudne cięcie, ale córka ma z tyłu wycięte ząbki! Pani z recepcji usiłowała jeszcze wmawiać, że to "takie cieniowanie" (choć prosiłam o proste cięcie!), gdy w tym samym czasie fryzjerka przepraszała, że nie wie, jak to się stało i próbowała poprawiać. Poprosiłam, żeby przestała, bo włosy robiły się krótsze, ale nie równiejsze. A to wszystko za drobne 55 zł :/ Z fajnego miejsca z profesjonalnymi fryzjerami zrobiła się wyciągarka kasy, gdzie zabawianie dziecka polega na wyjęciu tabletu... Bardzo, bardzo nie polecam.

Fryzjerzy

5.0
Monika
Termin usługi: styczeń 2019 

Do tej pory systematycznie przychodziłam z synkiem do Czuprynek na strzyżenie. Pani Karolina jako jedyna miała super podejście do dziecka. Koszt strzyżenia do tej pory wynosił 45 zł, była to kwota, jak dla mnie, jeszcze do zaakceptowania, ale przy ostatniej wizycie usłyszałam cenę 55 zł za strzyżenie chłopca. Uważam , ze jest to już przesadna kwota! Niestety będę szukać innego fryzjera dla mojego synka.

Fryzjerzy

4.2
Nera
Termin usługi: grudzień 2018 

Nie polecam! Przereklamowane miejsce. Owszem miły wystrój który podoba się dzieciom Ale nic poza tym. 2 młodziutkie fryzjerki chyba praktykantki bez podejścia Do dzieci.. córka została oszpecona. Włosy wystrzyzone z tylu w zęby. Panie przepraszaly Ale co z tego... fryzura została poprawiona w innym zakładzie a ja oczekuję na wyjaśnienia, rekompensatę i kontakt od managera.

Fryzjerzy

1.4
katarzyna
Termin usługi: luty 2018 

Syn byl dzisiaj na strzyzeniu. Pani wykonala strzyzenie maszynka, wyszla jej beznadziejna stylizacja, do tego bardzo kiepsko bo maszynka obciela nierowno zostawila zęby. Bardzo oszpecila nam syna. Syn niestety lubi to miejsce se wzgledu na zabawki i wystroj. Nie polecam ciecia, cena nieadekwatna do jakosci.

Fryzjerzy

2.5
Monika
Termin usługi: listopad 2017 

Nie jestem zadowolona z usługi, Pani miała podciąć włosy dziecku z długości, zaczęła je cieniować (nie wiem po co) robiąc dziecku na głowie grzyba, włosy nad uszami miała skrócić, a wycięła tak, że nad uszami centymetr jest jak wygolony, co dla 2 latka średnio pasuje, nie wiem czy brak umiejętności, czy niezrozumienie z rodzicem, ale nie jestem zadowolona.

Fryzjerzy

4.5
K.N.
Termin usługi: wrzesień 2017 

Super podejście do dzieci i rodzicow. Jestem pod wrazeniem. Polecam!

Fryzjerzy

6.0
Krzysia
Termin usługi: lipiec 2017 

U Czuprynek czesanie były 2 moje córki. Obie bardzo zadowolone i obsłużone jak prawdziwe damy! Panie mają duże doświadczenie i znają potrzeby dzieci. Bardzo indywidualnie podchodzą do każdego klienta. A dodatkowo można zjeść zupełnie obłędne ciasto! Zarówno dla dzieci jak i dorosłych to taki raj na ziemi!

Fryzjerzy

6.0
Ania
Termin usługi: czerwiec 2017 

W dniu dzisiejszym kolejny raz miałam skorzystać z synkiem z usług Czuprynek, niestety wyszliśmy bez wykonania strzyżenia, po 10 minutowym spóźnieniu zapytałam kiedy doczekamy się na ustalona wizytę , pani na recepcji oznajmiła, ze jest opóźnienie , pomimo iż byłam w salonie od ponad pół godziny nikt nie raczył nas o opóźnieniu poinformować, zainteresować się czy możemy poczekać , wyraźnie wymagają państwo od klientów punktualności , chociażby w sma -ach przypominających, a chyba trzeba zacząć więcej wymagać od siebie , poprzednie cięcie było poprawiane dwa razy , chyba coś psuje się obsługa i jakoś wykonania usług , a szkoda.

Fryzjerzy

2.8
Rene
Termin usługi: 31-01-2017 

Synek jest bardzo żywy, prawie całe postrzyżyny odbyły się przy stoliku z zabawkami. Pani Karolina cierpliwie i z uśmiechem chodziła za dzieckiem aby osiągnąć cel - fantastyczną, równą, piękną fryzurę, a on się bawił :) Druga Pani pomagała zabawiać dziecko. Mają też tablety z bajkami i fotele- motor i auto - rewelacja. Na koniec niespodzianka - dyplom za pierwsze postrzyżyny z kosmykiem włosów! Córcia natomiast wyszła z wymarzonymi lokami utrwalonymi brokatowym lakierem. Polecam, Czuprynki spełniają marzenia dzieci i rodziców ;)

Fryzjerzy

5.8
k
Termin usługi: 19-11-2016 

w wykonaniu Pani Karoliny która jakoś sam nie wiem jak zdołała ostrzyc wczoraj naszego 2 letniego syna który nie bardzo lubi się strzyc - bawił się biegał a mimo to dała radę. Jest równo i ładnie. Do dzisiaj jestem pod wrażeniem.

Fryzjerzy

5.0
Saszka
Termin usługi: 24.08.2016 

Byliśmy dzisiaj z 2 letnim synkiem u Pani Karoliny. Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami, które czytałam. Dla nas było super. Synek jest ostrzyżony tak jak chciałam, dobrze się bawił i wyszedł zadowolony. Widać co do jakości strzyżenia to zależy na kogo się trafi. Może my mieliśmy szczęście. Ale była tam też druga Pani fryzjerka, która dwoiła się i troiła strzygąc dzieci przy stoliku, które nie chciały być fryzurowane. Wówczas faktycznie może te fryzurki nie są jak spod linijki ale to chyba nie ich wina. Z 8 miesięcy temu byliśmy na fikakowie, też było nieźle ale tu było super. Dzięki

Fryzjerzy

5.8
Alina
Termin usługi: 3.02.2016 

Bardzo miło i strzyżenie syna bez kłopotów :) Był zachwycony autem. Po zakończeniu wszystkich prac związanych z placem zabaw to będzie bardzo fajne miejsce i już się boję jak będę wyciągać syna do domu . Obsługa sympatyczna i profesjonalna. Taka domowa atmosfera. Polecam!

Fryzjerzy

5.8