DAMB - Ośrodek Twórczej Psychoedukacji

Gdańsk 80-244, al. Wojska Polskiego /2

DAMB

Wybierz numer

509-991-109 501-548-181
k...@damb.org pokaż
  • Zdjęcie 1/10 - DAMB Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - DAMB Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - DAMB Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - DAMB Gdańsk +7 1

TV Filmy

Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB
208

Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB

Artykuły o nas

O nas

Witaj w świecie twórczego myślenia, niezwykłych wynalazków i intelektualnych wyzwań, w świecie kreatywnie zakręconych ludzi. To jest miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą realizować swoje pomysły, odkrywać i rozwijać talenty oraz żyć z pasją! :)
Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB jest wymarzonym miejscem dla tych, którzy chcą rozpalić w sobie iskrę geniuszu. Einstein, Tokarczuk, Spiderman nie dokonali jeszcze wszystkiego. Wciąż są pola nietknięte przez ludzką wyobraźnię. Pomyśl ilu wynalazków jeszcze nie odkryto, ilu książek nie napisano, ilu spektakli nie wystawiono, ile twórczych myśli może się jeszcze narodzić...
Inteligencja i talent to wciąż za mało, aby odnieść w życiu sukces. W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się świecie potrzebna jest umiejętność kreatywnego myślenia, współpracy z ludźmi oraz poczucie własnej wartości.
Sądzisz, że Twoje dziecko jest typowym humanistą? A miało kiedyś szansę sprawdzenia się w zadaniach technicznych? Jesteś przekonany, że Twoje dziecko ma "ścisły umysł"? A próbowało swoich sił w improwizacjach, pantomimie czy zadaniach werbalnych?
Zapraszamy na warsztaty twórczości oraz do grup konkursowych Odysei Umysłu , gdzie stawiamy przed zdolnymi dziećmi nietypowe wyzwania, uczymy jak "wychodzić poza schematy", tworzymy oryginalne zadania, pozwalające poznać swoje mocne strony oraz twórczo rozwiązywać problemy i współdziałać z innymi.
Do takich działań potrzebni są ludzie, którzy wiedzą jak odkrywać i rozwijać talenty, czyli niezwykła kadra trenerska.
Dorota Hazuka - Furgalska
Dyrektor Ośrodka DAMB

Oceny (3)

R
Termin usługi: wrzesień - kwiecień 2012, 2013

Oferta ośrodka DAMP jest niezwykle ciekawa, zajęcia dla dzieci i młodzieży powiązane są merytorycznie z Odyseją Umysłu, dlatego godne polecenia, rozwijają twórcze myślenie i uczą ciekawej, mądrej zabawy.

Kursy edukacyjne dla dzieci

5.8
master of disaster
Termin usługi: 2006-2010 

Zgadzam się z Julkiem:D

Kursy i szkolenia

6.0
Mistrz Świata '07 i Vice '08 i '09
Termin usługi: 2002-2009 

Jak najbardziej!

Kursy i szkolenia

6.0