DKS Sp. z o.o.

adres
80-180 Kowale K. Gdańska, Energetyczna 15
telefon
58 309-03-07, 58 763-06-10  fax:  58 306-54-25
e-mail
i...@dks.pl pokaż
www
www.dks.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i partnerem biznesowym dla wielu Klientów, którzy zaufali Nam w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań optymalizujących procesy drukowania, kopiowania i skanowania zarówno do biur jak i drukarni, wydawnictw, agencji reklamowych, punktów kserograficznych i fotograficznych, biur projektowych i architektonicznych.

Specjalizujemy się w sprzedaży, dystrybucji, eksporcie oraz dzierżawie i serwisie wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz mało- i wielkoformatowych urządzeń produkcyjnych najbardziej popularnych producentów w branży tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX, a także części, materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów.

Oferujemy:
- kopiarki nowe i używane
- urządzenia wielkoformatowe
- materiały eksploatacyjne i części zamienne
- oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów
- kompleksowe rozwiązania dla produkcyjnego druku cyfrowego dla Klientów poligraficznych 
- usługi autoryzowanego serwisu.

Dbając o komfort naszych Klientów zapewniamy płynną i profesjonalną obsługę zarówno sprzedażową, jak i serwisową w 12 oddziałach w całej Polsce w: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie

W Trójmieście mamy również otwarty punkt kserograficzny, który znajduje się w Gdańsku przy ulicy Brackiej 5/9 (tel. 58 345 21 80). Wykonujemy w nim szeroki zakres usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem oraz skanowaniem.

Więcej na www.dks.pl.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo