DPD Polska - Oddział Regionalny

DPD Polska

Wybierz numer

58 326-80-00 801-400-373
d...@dpd.com.pl pokaż
 

Oceny (48)

Justyna
Termin usługi: styczeń 2024

W związku na zawartość oraz gabaryty zamówiłam towar z usługą kurierska, gdzie było dostępne tylko DPD. Paczka miała dotrzeć do 24 godzin, czyli kolejnego dnia. Na ten dzień wzięłam urlop. Do dostawy jednak nie doszło, paczka została przetrzymana w magazynie. Kolejno zmieniłam termin dostawy za kolejne 3 robocze, ponieważ na ten termin miałam możliwość ewentualnego kolejnego urlopu w pracy. Jednak kolejny raz DPD przetrzymało moja paczkę w magazynie, mimo wskazanej konkretnej daty dostawy! Oczywiście na infolinii musiałam kłócić się z bootem, by połączył mnie z żywym człowiekiem, od którego otrzymałam informacje "przepraszamy, przekaże prośbę by paczka do Pani doszła następnego dnia". Po mojej awanturze na infolinii, że nie obchodzi mnie jak to zrobią, ale dziś paczka ma dojść. Dostałam informację, że przekaże prośbę do koordynatora by jeszcze dziś paczka doszła. Paczka nie doszła tego samego dnia!!!! Najgorsza firma na rynku, wiele zamawiam i z takim traktowaniem klienta to się jeszcze nie spotkałam! Polecam unikać tej firmy z daleka!!! A wam drogie sklepy online jeśli chce utrzymać klienta to odradzam wam współpracę z tą firmą.

Firmy kurierskie

1.0
Alicja
Termin usługi: grudzień 2023

4 grudnia wysyłałam dużą, ciężką paczkę. Jej historia zakończyła się na odebraniu przez kuriera. Nie dotarła do magazynu, w dokumentach brak informacji gdzie jest i co się z nią stało. Nikt nic nie wie. Nie ma z kim rozmawiać. Nie ma. Zaginęła. Zastanawiam się jak może zaginąć dobrze zapakowana, opisana i zaadresowana duża, prawie 30 kg paczka? Wyparowała czy komuś się spodobała? Brak słów.

Firmy kurierskie

1.0
Marko
Termin usługi: listopad 2023

Dwukrotnie kurier porzucił paczki na klatce schodowej. Trzecia paczka zaginęła - pewnie też była porzucona. Czwartej paczki kurier nawet nie próbował doręczyć ani się skontaktować (pomimo podanego numeru telefonu i wniesionej opłaty), tylko od razu przekazał do punktu PickUp. Żenada.

Firmy kurierskie

1.0
Piotr Ziajka
Termin usługi: grudzień 2023

gorszej firmy nie znam a szczególne dziadostwo w oddziale w Sopocie

Firmy kurierskie

1.0
ona21
Termin usługi: listopad 2023

Dno dna. Już lepiej zamawiać do paczkomatu. Na pochybel kurierom i firmom kurierskim. Dzisiaj kurier zapytał się losowej starej baby czy jest mną, baba powiedziała, że nie zna takiej osoby. Kurier stwierdził "błąd adresu" i pojechał dalej. Nigdy więcej DPD.

Firmy kurierskie

1.0
Jarek
Termin usługi: listopad 2023

Odbieram dużo przesyłek z DPD i InPostu. Paczki DPD przekierowuje na punktu Gdańsk ul Kołobrzeska 59 i żadnych problemów . Przesyłki są na czas zgodnie z otrzymanym SMS.Aplikacja lepiej działa niż w InPost. Trzeba też umieć pochwalić, a nie tylko wylewać pomyje. Ilu tych oceniaczy na 1 napisało kiedyś pochwałę, myślę że ani razu

Firmy kurierskie

6.0
Izabela
Termin usługi: listopad 2023

Polecam Dpd ! Kurier P. Mateusz obsługujący Borkowo super człowiek! Bardzo dobry kontakt i zawsze służący pomocą. Cieszę się że taki człowiek ogarnia nasza Wioskę;)

Firmy kurierskie

6.0
Kamil
Termin usługi: listopad 2023

Firma postanowiła samodzielnie zmienić adres doręczenia paczki na punkt inny niż wskazałem o czym oczywiście nie zostałem poinformowany. Przez cały tydzień próbowałem ustalić gdzie znajduje się moja paczka Takie zachowanie jest niedopuszczalne

Firmy kurierskie

1.0
Zofia
Termin usługi: listopad 2023

Najgorsza firma kurierska. Nie będę korzystać i nie polecam. Czas oczekiwania na przesyłkę 10 dni. Brak informacji o dostarczeniu do punktu odbioru trzeba samemu zlokalizować przesyłkę. Infolinia i czad z botem, możliwość zadania tylko wypranych pytań. Brak przesłania kodów odbioru, czas oczekiwania na reklamacje i zgłoszenie powoduje zwrot paczki do nadawcy. Jedna wielka porażka, szkoda czasu.

Firmy kurierskie

1.0
Magdalena
Termin usługi: listopad 2023

Straszne. Od kilku dni czekam na paczkę. Przekierowałem ja z jednego adresu na drugi w piątek, jest środa i brak mojej paczki. Na infolinia pracownicy opowiadają niestworzone historie, nie biorą odpowiedzialności za słowa. Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem kompetencji i bałaganem.

Firmy kurierskie

1.0
Marzena
Termin usługi: listopad 2023

Nigdy więcej z tej firmy kurierskiej nie skorzystam. Zostawiają przesyłkę u kogoś innego, pod innym adresem, trzeba jej szukać, a na infolinii twierdzą, że dostarczyli - dobrze, że mam monitoring to jeszcze ich kłamstwa wychodzą na jaw. nie polecam

Firmy kurierskie

1.0
J
Termin usługi: październik 2023

Najgorsza firma kurierska. Kurier, który miał odebrać paczkę, przez 2 dni ściemnia, że nikogo nie zastał. Na infolinii rozmowa z botem. Skończyło się na jeżdżeniu z paczką po mieście w korkach, żeby samodzielnie ją nadać w punkcie i żeby dotarła na czas. Nigdy więcej

Firmy kurierskie

1.0
Anna
Termin usługi: październik 2023

No ja nie wiem, żyję w Narnii? Mieszkam w Gdańsku na Chełmie. Korzystam z usług DPD od 2019 roku. Kilku różnych kurierów dostarczało mi przesyłki, 2-3 tygodniowo to norma. Nigdy żadnych problemów. Zawsze jest możliwość kontaktu, uśmiech, pełna kultura. Fantastyczni ludzie, którzy ciężko pracują, bywają zmęczeni, ale zawsze mają czas dla klienta, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, zawsze można się dogadać. Przypadek, mam szczęście do ludzi? Jak zamawiam przez internet to liczę się z tym, że muszę być w domu żeby odebrać przesyłkę, ale generalnie mogę przewidzieć czas w którym kurier przyjedzie, plus minus godzina. Zawsze mogę go o to zapytać, jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym nie dostała odpowiedzi na smsa. I nie dotyczy to tylko DPD. Ale nie oczekuję, że przyjadą wtedy kiedy mi to pasuje. Wzajemne zrozumienie to podstawa. Trochę empatii każdemu się przyda.

Firmy kurierskie

6.0
Sonia
Termin usługi: wrzesień 2023

Dno i metr mułu. Począwszy od kuriera, a skończywszy na infolinii (...).

Firmy kurierskie

1.0
Klient
Termin usługi: sierpień 2023

Brak slow na jakość usług tej firmy

Firmy kurierskie

1.0
Beata
Termin usługi: sierpień 2023

Nie wiem po co dostajemy telefon do kuriera który i tak nie jest odbierany, poza tym po przekierowaniu paczki do Żabki otrzymaniu kodu odbioru okazuje się, że jej tam nie ma. Teraz wydzwaniam po infoliniach żeby dowiedzieć się gdzie przepadła. Po prostu dramat. Więcej nerwów niż to warte. Niestety jeżeli następny raz dostawcą usługi będzie DPD to zrezygnuje z zakupu.

Firmy kurierskie

1.0
Gdynianin
Termin usługi: sierpień 2023

Firma kogucik, jak oni jeszcze są na rynku z takim fatalnym stanem usług. Kontakt zerowy, samowolka w przerzucaniu paczek miedzy oddziałami, brak informowania o statusie. Albo zacznicie szanować klientów, albo zwijajcie się z rynku - konkurencja jest o niebo lepsza. Nigdy wiecej DPD.

Firmy kurierskie

1.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2023

RAZ zdarzyło mi się, że Kurier DPD nie robił problemów. Poza tym zawsze jest cyrk, żadnych informacji na maila jedynie sms już w dniu dostawy, oczywiście bez informacji w jakim przedziale czasowym. Kurier dzwoni jak już jest pod drzwiami, zostawia paczkę na klatce schodowej i tyle go widziałam. Ostatniej paczki nie dostarczył w ogóle, bo przy zmianie daty doręczenia na inny dzień stwierdził, że on nie bezie dwa razy jeździł i paczkę zwrócono do nadawcy (mimo, że został poinformowany, że w danym dniu nikogo nie będzie). nie polecam. to już Poczta Polska lepiej działa.

Firmy kurierskie

6.0
Wiesław
Termin usługi: lipiec 2023

Przez dwa dni nie doręczyli przesyłki tłumacząc się że odbiorcy niezastali. Tragedia z DPD!

Jagoda
Termin usługi: lipiec 2023

Kurier obsługujący dzielnicę Gdańsk-Śródmieście to najgorszy (...) jakiego znam. Od 4 dni czekam na paczkę, którą notorycznie zamiast dostarczyć na adres pozostawia gdzieś w punkcie na pl. Solidarności 1 w Gdańsku. Zamawiam przesyłkę do domu nie po to by dymać po nią 2 km. Cham nie odbiera telefonu , nie odpisuje, nie oddzwania. Nie polecam skoro zatrudniają takich ... wiecie jakich ... kurierów !