DPD Polska - Oddział Regionalny

80-180 Gdańsk, Starowiejska 33
(Kowale) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 326-80-00, 801-400-373
d...@dpd.com.pl pokaż
www.dpd.com.pl

Opinie + Oceń

opinia

Ewa - opinia

Absolutnie nie polecam!!! Od trzech dni czekam na paczkę, kurier który miał mi ją dostarczyć zgodnie z mailingiem od firmy temu zaprzecza jakoby ją kiedykolwiek dostał, w systemie śledzenia pojawiają się kłamstwa na temat tego że ustalono ze mną późniejszy termin dostawy, oddział nie wie gdzie ona jest albo po prostu ktoś położył na niej łapę, a centrala się tym nie interesuje. Nigdy nie korzystajcie z usług tej firmy, poziom obsługi poniżej jakichkolwiek norm, brak możliwości kontaktu bezpośrednio z Gdańskiem. Każdy pracownik infolinii mówi co innego.

 • Ewa
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
opinia

Ona - opinia

Najgorsza firma . 2 dni odbierali przesyłkę A dziś dzwoniąc do nich o 14 zapewniali że będzie odebrana o godzinie 17 wmawiają że kurier o 10 rano byl nikogo nie zastał gdzie logika .Nigdy więcej nie wyślę paczki przez tą firmę .

 • Ona
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Jacek - opinia

Kurier kłamca, co najgorsze - bezszczelnie nie odbiera tel. Czekam dalej na przesyłkę. Całkowicie zreorganizował mi dzień.

 • Jacek
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Jolanta - opinia

Ponoć w chwili doręczenia przesyłki nikogo nie było w domu, a czekałam kilka godzin. Drugi raz tak się dzieje. Nie polecam DPD - Gdańsk.

 • Jolanta
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Ewa - opinia

Nie korzystajcie z ich usług. Wysłłąm paczkę z kamionkowym zestawem , który został odpowiednio zabepieczony i zostały podane wyraznie intrukcje co do traktowania przesyłki i w jaki sposób nalezy ja ustawić . Niestety paczka nie dotarła nawet do odbiorcy , nie został spisany protokół zniszczenia przesyłki -wszystko zostało zrobione zupełnie nie zgodnie z zasadami i ze strony prawnej . Wyraznie widac ze paczka upadła na ziemie a przed takim upadkiem nic nie jest w stanie jej uchronić , nawet metalowe pudło . Jesli nie zależy wam na waszych rzeczach albo chcecie sie zawiesc mocno to wtedy skorzystajcie z ich usług .

 • Ewa
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2020
opinia

MW - opinia

Najgorsza firma jaka może być !!!! Nie polecam nikomu !!!!!

 • MW
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2020
opinia

As - opinia

Przesyłka dotarła w terminie w jakim spodziewałem się. Otrzymałem powiadomienie smsem z linkiem że dzisiaj będzie dostarczona paczka i że mogę zmienić miejsce dostarczenia w ciagu ok. 2godz. Po tym czasie dostałem maila że kurier i tutaj imię i nr tel. dostarczy przesyłkę w godzinach 16,45-19. Przyjechałem szybciej z pracy żeby być przed 16,45, wszedłem na pocztę i oczom nie wierzę bo jest email że kurier był przed 16 i nie odebrałem paczki. Zadzwoniłem pod podany nr i po kilku próbach odebrał tel. i poinformował mnie że zawiózł ja do punktu i mogę ją sobie odebrać, że jeszcze zdążę bo on skończył pracę. W historii paczki są 2 próby dostarczenia przed 16ta i o 16,20, tego samego dnia, czyli gdybym nie odebrał jej z punktu to zostałaby odesłana. Nawet nie dzwonią tak jak inne firmy gdzie mogą zostawić przesyłkę albo o której ktoś będzie. Dopóki będą ludzie wysyłający przez tą firmę paczki to tak bedzie. Ja już więcej nie skorzystam, i nie kupię nic od kogoś kto wysyła przez DPD. Dawno powinni zniknąć z rynku, mam nadzieję że czas to zweryfikuje.

 • As
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020
opinia

Marzena - opinia

Firmy DPD nie polecam!!! Upewniałam się przed dostarczeniem przesyłki co do poprawności adresu doręczenia, kurier określił czas doręczenia do godz. 15.00. O godz. 16.00 okazało się, że jest z przesyłką w innym mieście i zamiast wykonać telefon do mnie w celu uzgodnienia dostawy opisał przesyłkę jako wysłaną na zły adres. Co niestety skutkuje zwróceniem jej na magazyn i dostarczeniem w dniu następnym. Wykonałam trzy telefony na infolinię, telefon do nadawcy, telefon do kuriera i ....niestety nic!!! Kurier powiedział, bezczelnym tonem, ignorując moje prośby i uzasadnienie jak ważna jest dla mnie przesyłka, że tu cytuję"dostarczenie jej dzisiaj kompletnie mi się nie opłaca". Skandal, że takich ludzi się zatrudnia. A wystarczyłoby zjechać do mnie 1km w drodze powrotnej do bazy i załatwić sprawę lub uzgodnić ze mną punkt odbioru przesyłki. Zadzwoniłam więc na infolinię z prośbą o podanie numeru telefonu gdzie mogę złożyć skargę na tego pracownika lub połączenie mnie z osobą kierowniczą i decyzyjną w tej sprawie. I tu szok! Nie uwierzycie co usłyszałam od pana na infolinii, że on ma listę spraw które może załatwić a ta sprawa do tych nie należy. zdecydowanie nie polecam dpd!

 • Marzena
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
opinia

sali - opinia

telefoniczna obsługa klienta porażka. Tak nieurzejmych ludzi spotykałam jedynie w Poczcie Polskiej To czy dostaniesz przesyłkę zalezy tylko od i rzetelności kuriera. Przykre to bardzo. Kompletnie nie zgadzaja się dane z powiadomień mail z rzeczywistością.

 • sali
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Monika - opinia

Straszne usługi. Raz kurier nie odpisał i zostawił paczkę na wycieraczcę i leżała t dobę 5 godzin a za drugim razem potwierdził odbiór gdy nikogo nie było i też nie odbierał telefonów czy smsów. Nie polecam

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Roman - opinia

Najgorsza firma z którą mam do czynienia pierwszy i ostatni raz. Od 24 04.2020 czekam na kuriera który ma odebrać przesyłkę zwrotną. Dzisiaj jest 04.05.2020. Codziennie rano i po południu kontaktuję się z centralą i codziennie otrzymuję informację , że rozmawiali z kier.oddzialu i na pewno kurier się pojawi. Podany nr.tel do kuriera jest martwy , w ogóle nie ma kontaktu. Firma niesolidna i nieodpowiedzialne. Z rynku powinna zniknąć.

 • Roman
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Aaaa - opinia

Wszystkie paczki nie wiadomo dlaczego są wysyłane z automatu do punktu odbioru i ja sama mam ja odebrać (np 10 kg paczka)!

 • Aaaa
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Zbig - opinia

Totalna porażka i nieporozumienie, nie wiem jak ta firma jeszcze działa na rynku. Wg regulaminu mogą sami zmienić dostawę pod adres na odbiór w punkcie, o tak sobie. Dodzwonić się do punktu nie idzie, nikt nie odbiera, wpisują w system kłamstwa (nie ma klienta w domu) i podają nieprawdziwe dane odnośnie dostawy. Nigdy więcej!

 • Zbig
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Ewa - opinia

Totalna porazka. Żadnego sms o przesylce, zadnej wiadomości, ze przesylka czeka na odbiór. Sama osobiście musialam odebrać w punkcie, ktory byl zamkniety, a nastepny 3 dni zamknięte. Nigdy więcej wszystkim odradzam. Brak kompetencji a tefon do dpd pełen arogancji. Takie firmy w normalnym państwie nie powinien istniec. Porażka

 • Ewa
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Beata - opinia

Szczerze odradzam korzystanie z usług tej Firmy w roli dostarczenia przesyłek . Firma przekazuje nierzetelne informacje o możliwości zapłacenia karta przez klienta za odbiór przesyłki za pobraniem . Informacja SMS wprawdzie przychodzi po czym przyjeżdża kurier bez terminala. Po interwencji w DPD otrzymuje informacje ze następnego dnia przyjedzie kurier z terminalem i co ciekawe następnego dnia sytuacja się powtarza niezbyt miły kurier pojawia sie bez terminala . Po kolejnej interwencji dowiaduje się ze w kolejnym dniu przyjedzie kurier i dobrze by było abym miała gotówkę w domu bo nie mogą zapewnić ze kurier będzie miał terminal. I tak po trzech dniach siedzenia w domu i oczekiwaniu na kuriera otrzymałam zamówiona przesyłkę. Ake jak wielkie było moje zdziwienie kiedy prześledziłem historie doręczania mojej przesyłki w opcji śledź przesyłkę gdzie dowiedziałam się ze moja przesyłka nie została doręczana ponieważ odbiorcy nie było w domu . Nie dość ze nierzetelni to jeszcze kłamią . Masakra nie Firma

 • Beata
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

Nick - opinia

Ta firma to totalna porażka. Brak możliwości kontaktu z firmą. Nikt nie odbiera telefonu. Brak kontaktu z kurierem. Oczekują że klient będzie warowal na klienta.

 • Nick
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

Anonim - opinia

Kompletnie dysfunkcjonalna firma. DPD Gdańsk to kpina, żart i totalne dno. Jako kpina ta firma funkcjonuje od lat, niestety mam doświadczenia z nimi na przestrzeni lat od 2012 do 2020 roku i za każdym jednym razem są problemy, opóźnienia, przesuwanie terminów, wystawianie klienta na puste czekanie, co i tak w większości wypadków kończy się koniecznością odebrania paczki osobiście w punkcie odbioru gdzie czeka się ~2 godziny. Rekordem "bawienia się w nie doręczanie" z wiecznym przesuwaniem terminu było dla mnie 11 dni, gdzie i tak koniec końców trzeba było odebrać paczkę osobiście. Nazywanie tego firmą "kurierską" to pomyłka. Wielkim przekleństwem dla Gdańska jest to, że z tych lub innym powodów właśnie ta dysfunkcjonalna firma zajmuje się "dostarczaniem" paczek. Jak widzę w sklepie internetowym że jedyną opcją na dostawę jest DPD, to zmieniam sklep na taki co oferuje aktualnego kuriera, a nie te dysfunkcjonalne coś.

 • Anonim
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

Daro - opinia

Totalna kpina z klienta Kurier Paweł skłamał że odbiorca odmówił odbioru przesyłki. Brak kontakty z kurierem ,aktywna poczta głosowa. Biuro obsługi klienta informuje żeby samodzielnie odebrać paczkę z magazynu który jest 40 km dalej. Nie polecam korzystania z usług tej firmy.Najgorsza firma kurierska DPD na rynku.

 • Daro
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
opinia

Radek - opinia

Brak kontaktu, kłamstwa o nie zastaniu odbiorcy. Przesyłki, również te cięższe zostawiane na recepcji i nie informowanie o tym, pomimo, że jest jestem w domu. omijać tą dziadowską "FIRMĘ" szeroki łukiem! Nie korzystać aż sama upadnie.

 • Radek
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

Tomi - opinia

3 osoby do odbioru paczki na kowalch i trzeba czekać 45minut. ze wszystkich firm kurierskich najgorszy punkt odbioru

 • Tomi
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »