Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Serwis, Sprzedaż

Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego.

Wybierz numer

58 349-54-29 508-456-987
d...@op.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/11 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk +8 1
 

Artykuły o nas

O nas

Firma w swojej podstawowej działalności zajmuje się wynajmem oraz sprzedażą sprzętu budowlanego zarówno ciężkiego (koparko - ładowarki, wysięgniki koszowe, dźwigi itp.) jak i drobnego (zagęszczarki płytowe, młoty wyburzeniowe, wiertnice itp.)
POSIADAMY W SWOIM ASORTYMENCIE:

MASZYNY BUDOWLANE - agregaty, betoniarki, cykliniarki, frezarki, kosze zsypowe, listwy wibracyjne, motopompy, minikoparki, nagrzewnice, niwelatory, osuszacze, odkurzacze, piły do asfaltu i betonu, przecinarki stolikowe, ładowarki, sprężarki, szlifierki, ubijaki wibracyjne, wibratory buławy, zacieraczki, zagęszczarki;

ELEKTRONARZĘDZIA - bruzdownice, gwintownice, mieszadła, spawarki, wiertnice, szlifierki kątowe, młoty udarowe, wiertarki, młotowiertarki, itp.

URZĄDZENIA OGRODNICZE - glebogryzarki, kosy spalinowe, kosiarki, pilarki spalinowe, rębaki do gałęzi, wertykulatory, walce ogrodowe, wiertnice do gruntu;

MASZYNY DO PRAC NA WYSOKOŚCI - podnośniki koszowe i nożycowe, rusztowania, wysięgnik dekarski, drabiny, windy budowlane.

Profesjonalny serwis, który posiadamy, utrzymuje nasze urządzenia w nienagannym stanie i gotowe do pracy. Serwis nasz świadczy usługi naprawcze i regeneracyjne maszyn oraz narzędzi.

Zajmujemy się również regeneracją diamentowych wierteł koronowych oraz zakuwaniem węży hydraulicznych.

Jesteśmy obecnie w fazie szybkiego rozwoju, ażeby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do naszego Oddziału w Pruszczu Gdańskim ul. Raciborskiego 7

Oceny (1)

Mirek

Musiałem zapłacić za uszkodzoną zagęszczarkę i paliwo, chociaż awaria nie była z mojej winy. Sprzęt psuł się już wcześniej. Nie polecam.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych - wynajem

3.6