Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Serwis, Sprzedaż

Gdańsk 80-451, Franciszka Hynka 41inne oddziały

Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego.

Wybierz numer

58 349-54-29 508-456-987
d...@op.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/4 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/4 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/4 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/4 - Dakkar - wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk 1

O nas

Firma w swojej podstawowej działalności zajmuje się wynajmem oraz sprzedażą sprzętu budowlanego zarówno ciężkiego (koparko - ładowarki, wysięgniki koszowe, dźwigi itp. ) jak i drobnego (zagęszczarki płytowe, młoty wyburzeniowe, wiertnice itp. )
POSIADAMY W SWOIM ASORTYMENCIE:

MASZYNY BUDOWLANE - agregaty, betoniarki, cykliniarki, frezarki, kosze zsypowe, listwy wibracyjne, motopompy, minikoparki, nagrzewnice, niwelatory, osuszacze, odkurzacze, piły do asfaltu i betonu, przecinarki stolikowe, ładowarki, sprężarki, szlifierki, ubijaki wibracyjne, wibratory buławy, zacieraczki, zagęszczarki;

ELEKTRONARZĘDZIA - bruzdownice, gwintownice, mieszadła, spawarki, wiertnice, szlifierki kątowe, młoty udarowe, wiertarki, młotowiertarki, itp.

URZĄDZENIA OGRODNICZE - glebogryzarki, kosy spalinowe, kosiarki, pilarki spalinowe, rębaki do gałęzi, wertykulatory, walce ogrodowe, wiertnice do gruntu;

MASZYNY DO PRAC NA WYSOKOŚCI - podnośniki koszowe i nożycowe, rusztowania, wysięgnik dekarski, drabiny, windy budowlane.

Profesjonalny serwis, który posiadamy, utrzymuje nasze urządzenia w nienagannym stanie i gotowe do pracy. Serwis nasz świadczy usługi naprawcze i regeneracyjne maszyn oraz narzędzi.

Zajmujemy się również regeneracją diamentowych wierteł koronowych oraz zakuwaniem węży hydraulicznych.

Jesteśmy obecnie w fazie szybkiego rozwoju, ażeby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do naszego Oddziału w Pruszczu Gdańskim ul. Raciborskiego 7

Opinie (1)

Mirek

Musiałem zapłacić za uszkodzoną zagęszczarkę i paliwo, chociaż awaria nie była z mojej winy. Sprzęt psuł się już wcześniej. Nie polecam.

w kategorii

Wypożyczalnia maszyn budowlanych - wynajem

3.6
 • obsługa:
  5
 • oferta:
  5
 • jakość asortymentu:
  1
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  2