Delta - ośrodek szkolenia kierowców B, A, A1

Delta

Wybierz numer

503-713-656 515-690-960
i...@delta.gda.pl pokaż
Otwarte do 17:30 więcej
  • Zdjęcie 1/22 - Delta Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Delta Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Delta Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Delta Gdańsk +19 1
 

Artykuły o nas

O nas

Kurs teoretyczny w 1 weekend,pojazdy takie same jak na egzaminie państwowym,Kia Rio, 20 lat doświadczenia, młoda kadra. Raty 0%.
OSK DELTA ma najlepsze opinie w Trójmieście do drugiej połowy 2023 roku. Materiały szkoleniowe wliczone w cenę.
Miło nam poinformować,że w 2023 roku znowu ,nieprzerwanie pozostaliśmy jedną z najlepszych szkół ,nie tylko w Gdańsku,ale również w całym Trójmieście.

Według Dziennika Bałtyckiego i Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, OSK DELTA posiada najsympatyczniejszych oraz najbardziej skutecznych instruktorów w Trójmieście w 2023 roku.

OSK DELTA ma najwięcej pozytywnych opinii wystawionych do drugiej połowy 2023 roku.
Poniżej link do rankingu:)

https://m.trojmiasto.pl/moto/Ranking-najlepsze-kursy-prawo-jazdy-Trojmiasto-n138201.html

 

Oceny (871)

Yana
Termin usługi: luty 2024 

Bardzo polecam szkółkę OSK Delta dla przyszłych kierowców, a także dla tych którzy chcą czuć się pewnie na drodze. Miałam jazdy doszkalające z Panem Rafałem. Widać że on lubi swoją pracę i zna jak przekazać swoją wiedzę swoim kursantom. Po rocznej przerwie zdałam egzamin za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Szymon
Termin usługi: luty 2024 

Praktyka zdana w pierwszym terminie. Łatwość dostosowania dni i godzin jazd. Duża swoboda i elastyczność. Pan Marek to fantastyczny instruktor zarówno pod kątem merytorycznym jak i relacyjnym. Szczerze polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Oskar Bobrowski
Termin usługi: luty 2024 

Miła obsługa, instruktorzy świetnie tłumaczą na teorii i praktyce

Kursy prawa jazdy

6.0
Kacper Frygier
Termin usługi: luty 2024 

Szybkie i perfekcyjne przygotowanie do egzaminu. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na naukę.

Kursy prawa jazdy

6.0
Mateusz
Termin usługi: luty 2024 

Bardzo polecam osk Delta przyszedłem tu z innej szkoły i innego miasta na jazdy doszkalające przed egzaminem i dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora Rafała udało mi się zdać bezbłędnie egzamin praktyczny.

Kursy prawa jazdy

6.0
Klara Dudek
Termin usługi: luty 2024 

Bardzo serdecznie polecam OSK Delta. Już od pierwszych chwil da się odczuć, że dobro kursantów stawiane jest na pierwszy miejscu. Teoria przedstawiona została z pasją w sposób łatwy i przystępny do zrozumienia oraz przyjemny w odsłuchu. Pan Tomasz wkłada ogrom serca zarówno w przygotowanie do egzamin jak i samodzielnej jazdy jako początkujący kierowca. Instruktorzy są bardzo elastyczni odnośnie miejsc i czasu spotkań a podczas jazd bardzo odczuwalna jest dbałość o komfort i bezpieczeństwo.

Kursy prawa jazdy

6.0
Margarita
Termin usługi: luty 2024 

Jestem zadowolona z nauki jazdy w OKS Delta. Zarówna teoria, jak i praktyka były w świetny sposób wytłumaczone, więc zdane za pierwszym razem! Miałam praktykę z Panem Rafałem - super się nauczyłam jeździć autem i jestem teraz przygotowana do prawdziwej jazdy w codziennym życiu, a nie tylko do egzaminu. Jego profesjonalizm, dokładność w podejściu i cierpliwość(co do kilkukrotnie popełnianych prze ze mnie błedów :D) sprawiły, że teraz czuje się pewna na drodze. No i atmosfera podczas nauki była przyjażna i luźna, więc za każdym zarem z niecierpliwością czekałam kolejnych jazd. Polecam! :))

Kursy prawa jazdy

6.0
Tomek T.
Termin usługi: luty 2024 

Bardzo polecam samą szkołę Delta, jak i Rafała jako instruktora. Egzamin zdany za pierwszym razem, ale najważniejsze, że Rafał przede wszystkim nauczył mnie realnie jeździć samochodem (a nie tylko zdać egzamin). Super kontakt, dużo feedbacku podczas jazdy co i jak poprawić. Świetnie tłumaczy błędy i różne pułapki na drodze / egzaminie. Mam porównanie z inną szkołą i jestem bardzo zadowolony. Polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Kasia
Termin usługi: luty 2024 

Polecam przystąpienie do kursu w tej szkółce! Długo się zastanawiałam gdzie pójść ale zachęciły mnie wysokie oceny i nie żałuję tego wyboru. Uczyłam się z p. Tomaszem, co prawda jest bardzo wymagający ale dzięki niemu nauczyłam się dużo :) chociaż na początku byłam sceptycznie nastawiona i myślałam że nie da rady tak opornej osobie A jednak udało mi się. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać kurs w tej szkole jak i samego instruktora :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Stanisław W
Termin usługi: styczeń 2024 

Serdecznie polecam OSK Delta. Miałem przyjemność jeździć z Panem Tomkiem, podczas jazd panowała miła atmosfera z jednoczesnym profesjonalnym podejściem. Wzajemna współpraca zaowocowała zdaniem prawa jazdy za pierwszym razem bez konieczności wykupywania dodatkowych jazd.

Kursy prawa jazdy

6.0
Julia
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo polecam - zdałam teorię i praktykę za pierwszym razem! Teoria użyteczna i pełna anegdot. Praktyki uczył mnie p. Rafał, dzięki któremu zaimponowałam egzaminatorce:) Konkretne, szczegółowe podejście, nauka jazdy, a nie tylko zdania egzaminu!

Kursy prawa jazdy

6.0
Joanna
Termin usługi: styczeń 2024 

Szkoła jazdy Delta zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Doświadczenie, jakie zdobyłam podczas kursu, było niezwykle przydatne, a poziom przygotowania do egzaminu sprawił, że udało mi się go zdać za pierwszym razem. To niewątpliwie zasługa doskonałego instruktora, pana Rafała, którego umiejętności instruktorskie są nie do przecenienia. Rafał jest absolutnie najlepszym przewodnikiem podczas jazdy samochodem, zawsze potrafił stworzyć atmosferę bezstresową i przyjazną, co było kluczowe dla kogoś takiego jak ja, kto wcześniej bał się jeździć i miał obawy co do zdania egzaminu. Jego cierpliwość, zrozumienie i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiły, że nauka jazdy stała się przyjemnością. Polecam z całego serca naukę jazdy z Rafałem każdemu, kto szuka profesjonalnego podejścia, doskonałej nauki jazdy i wsparcia, które pozwoli mu przezwyciężyć wszelkie obawy związane z prowadzeniem samochodu. To bez wątpienia najlepszy wybór dla tych, którzy chcą zdobyć umiejętność jazdy bez stresu i z pewnością siebie na drodze, nie tylko podczas egzaminu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Oskar
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo polecam instruktora Rafała. Zdane za 1 razem Rzetelne i sumienne podejście do kursanta. Starannie tłumaczy błędy oraz różne pułapki. Doskonała znajomość tras egzaminacyjnych. Nauka z Panem Rafałem to sama przyjemność!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Maja
Termin usługi: styczeń 2024 

Jeśli szukacie dobrej szkoły jazdy, w której poczujecie się bezpiecznie i komfortowo to Delta będzie idealnym wyborem! Z przyjemnością chodziłam na każde jazdy i zawsze wychodziłam z nich z porządną dawką wiedzy!

Kursy prawa jazdy

6.0
Joanna
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo polecam! Teoria zdana za pierwszym razem na 100% Bardzo przyjemne i wartościowe zajęcia, uczono nas nie tylko zasad jazdy, ale także umiejętności oceny sytuacji i adekwatnych zachowań na drodze. Jeśli chodzi o praktykę, to uczył mnie Pan Rafał - i polecam każdemu! Zdałam za pierwszym razem bez żadnego błędu, więc to powinno mówić samo za siebie. Podczas jazd panowała bardzo przyjemna i luźna atmosfera, więc nauka jazdy nie była stresem. Nawet wyjeżdżając pierwszy raz na miasto, czułam się swobodnie i bezpiecznie pod okiem instruktora. Nauczyłam się nie tylko "na egzamin", ale faktycznych umiejętności przydatnych w jeździe na codzień. Cenne uwagi i rady zapamiętam na zawsze :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Bartosz
Termin usługi: grudzień 2023 

Jestem bardzo zadowolony z przygotowania do egzaminu przez pana Rafała. Dzięki jego cierpliwości oraz profesjonalnemu podejściu i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Polecam go serdecznie każdemu kto poszukuje doświadczonego i zaangażowanego instruktora.

Kursy prawa jazdy

6.0
Jędrzej
Termin usługi: grudzień 2023 

Zdecydowanie polecam Pana Rafała jako instruktora jazdy. Jego profesjonalizm, cierpliwość i skuteczna metoda nauczania sprawiły, że zdałem egzamin za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

5.7
Paweł
Termin usługi: grudzień 2023 

Szybki kurs teoretyczny. Bardzo polecam instruktora Rafała, który świetnie przygotował mnie do egzaminu praktycznego. Pan Rafał jest osobą cierpliwą, z poczuciem humoru, co sprawiało że wstawanie na jazdy o godzinie 7 00 było mniej bolesnym doświadczeniem. Zasady techniki jazdy zostały wytłumaczone mi w sposób prosty i zrozumiały. Bardzo podobało mi się indywidualne i pełne uwagi podejście do kursanta. Otrzymałem także wiele wskazówek, które mogłem wykorzystać nie tylko w trakcie bezbłędnego egzaminu, ale także podczas samodzielnej jazdy już po nim.

Kursy prawa jazdy

6.0
Zuzia
Termin usługi: grudzień 2023 

OSK Delta to był najlepszy wybór , mimo że prowadzenie auta było dla mnie abstrakcyjne i bardzo stresowałam się wsiąść za kierownicę Pan instruktor Rafał sprawił, że stres zniknął i dzięki jego wskazówkom udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Serdecznie polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Cezary Gorczyca
Termin usługi: grudzień 2023 

Bardzo profesjonalne podejście do całego kursu, serdecznie polecam Pana Marka, jest bardzo sympatyczny i charyzmatyczny.

Kursy prawa jazdy

6.0