Ranking III miejsce

DEMIT Paweł Prasowski - bramy, szlabany, automatyka

DEMIT Paweł Prasowski - bramy, szlabany, automatyka

Wybierz numer

58 306-98-54
b...@demit.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 • Zdjęcie 1/18 - DEMIT Paweł Prasowski - bramy, szlabany, automatyka Wiślina 4
 • Zdjęcie 2/18 - DEMIT Paweł Prasowski - bramy, szlabany, automatyka Wiślina 3
 • Zdjęcie 3/18 - DEMIT Paweł Prasowski - bramy, szlabany, automatyka Wiślina 2
 • Zdjęcie 4/18 - DEMIT Paweł Prasowski - bramy, szlabany, automatyka Wiślina +15 1
 

TV Filmy

133

Pierwszy taki montaż szlabanów w Polsce!

O nas

Nowoczesne produkty, profesjonalne doradztwo, precyzyjne montaże i przystępne ceny.
Montujemy także ogrodzenia i systemy parkingowe.
Klienci: Torus, Lotos PetroBaltic, Rafineria Lotos, GAiT, Polpharma, Port Północny, Siarkopol
Zapraszamy!

W DEMIT OFERUJEMY SPRZEDAŻ I MONTAŻ:

- bram wjazdowych i garażowych,
- napędów do bram,
- szlabanów,
- wiat śmietnikowych,
- drzwi zewnętrznych i wewnętrznych,
- ogrodzeń siatkowych i przęsłowych,
- słupków automatycznych oraz zapór parkingowych,
- systemów parkingowych,
- domofonów i wideofonów,
- systemów kontroli ruchu pieszych,
- pilotów do bram wraz z programowaniem,
a to wszystko od sprawdzonych producentów oraz w przystępnych cenach.

HISTORIA NASZEJ FIRMY

Nasze ponad 28-letnie doświadczenie pozwoliło nam umocnić swoją pozycję na lokalnym rynku, przez co mamy przywilej być obdarzonym zaufaniem wielu lokalnych klientów.
W szeregach naszej firmy znajduje się wielu doświadczonych fachowców oraz wyszkolonych handlowców. Staramy się, aby wykonane przez nas montaże systemów parkingowych oraz innych inwestycji były zawsze jak najwyższej jakości, co powoduje, że nasze realizacje są trwałe i estetyczne.

W DEMIT, handlowcy podchodzą do klientów przyjaźnie i indywidualnie. Udzielają rad i przygotowują odpowiednie oferty dla klientów indywidualnych, jak i dla wymagających firm, spółdzielni lub właścicieli innych obiektów.

Na współpracę z firmą DEMIT decydują się największe firmy w województwie pomorskim. Mamy za sobą realizację inwestycji dla takich gigantów biznesowych jak Torus, Lotos PetroBaltic, Rafineria Lotos, Gdańskie Autobusy I Tramwaje, Polpharma, Port Północny, Siarkopol i wiele innych. Sprawdź nasze referencje.

Nasza firma może również poszczycić się udziałem w ważnych lokalnych projektach w Gdańsku. Do takich inwestycji można zaliczyć montaż szlabanów na Moście 100-lecia Odzyskania Niepodległości, bramki dostępu dla pieszych na kładkę na Wyspie Spichrzów czy montaż szlabanów i bramek wysokich na terenie przekopu Mierzei Wiślanej. Zobacz nasze pozostałe inwestycje.

WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Poza automatyką i systemami parkingowymi oferujemy również usługi montażu bram, furtek i ogrodzeń siatkowych oraz przęsłowych, których w sumie zamontowaliśmy już setki kilometrów. Chętnie podejmujemy się też montażu systemów kontroli ruchu pieszych — bramek automatycznych, tripodów, kołowrotków, alkomatów, mierników temperatury czy dozowników płynu dezynfekującego.

W razie nagłej potrzeby jesteśmy gotowi dokonać serwisu szlabanów lub innej automatyki niemal o każdej porze, dzięki czemu nasi klienci wiedzą, że mogą liczyć na nasze wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów. 

Oprócz wykonywania prac i montaży, w naszej firmie można kupić pojedyncze produkty takie jak dodatkowe piloty, lampy lub automaty. Na terenie Trójmiasta i okolic oferujemy również usługę programowania pilotów na miejscu przez naszego pracownika.

Zapraszamy do naszego biura, kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Postaw na nowoczesne rozwiązania i doświadczonego partnera. 

Kontakt: kliknij tutaj

DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
58 306 98 54
www.demit.pl

Najczęściej zadawane pytania

1. Brama skrzydłowa czy przesuwna – którą wybrać?
Wybór rodzaju bramy zależy najczęściej od warunków wokół podjazdu oraz kształtu docelowej posesji.

Pochylenie terenu lub zbytnia bliskość drogi i chodnika może blokować odpowiednie otwarcie bramy skrzydłowej, a nawet stwarzać zagrożenie dla ruchu kołowego i pieszego. W takim wypadku musimy wybrać bramę samonośną, która nie utrudni ruchu wokół podjazdu
.
Brama przesuwna również ma swoje wymagania co do miejsca montażu. Aby można było ją prawidłowo zamontować, potrzebujemy dość szerokiego frontu posesji w celu chowania ramienia bramy wzdłuż ogrodzenia.

Mimo wszystko, nasi eksperci zalecają wybór bram przesuwnych, ponieważ oszczędność miejsca którą gwarantują w porównaniu do bram skrzydłowych jest nieoceniona.

Dobór odpowiedniej bramy nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego proponujemy usługi naszych doświadczonych doradców. Razem wybierzemy bramę odpowiednią do twoich potrzeb.
2. Ogrodzenie z siatki czy ogrodzenie panelowe – które wybrać?
Ogrodzenie panelowe jest o wiele wytrzymalsze od siatki, która relatywnie szybko poddaje się rdzy przez tarcie w punktach łączących.

Dzięki swojej sztywności, przęsła są o wiele bardziej trwałe i solidne, podczas gdy siatka może łatwo ulec znacznemu uszkodzeniu po przerwaniu.

Montaż ogrodzenia panelowego również jest łatwiejszy, wystarczy zamówić gotowe przęsła o określonym wymiarze, a ich montażem może zająć się nawet jedna osoba. Z drugiej strony przy upinaniu siatki do drutów potrzeba współpracy min. dwóch osób.

Ogrodzenia przęsłową są uważane za bardziej estetycznie, dodatkowo mnogość ich rodzajów gwarantuje dopasowanie ich do każdej posesji.

Największą przewagą siatki nad grodzeniem przęsłowym jest jej niższa cena. Warto postawić na siatkę w przypadku projektów z ograniczonym budżetem lub bardzo długich ogrodzeń.

Jeżeli dalej masz problem z podjęciem decyzji, nasi doradcy w DEMIT chętnie pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twojego projektu.
3. Jak umożliwiać przejazd dla pojazdów uprzywilejowanych i służb komunalnych?
Do kontroli niespodziewanych przejazdów możemy zatrudnić administratorów obiektu. Jest to jednak bardzo kosztowny sposób i nie nadaje się do prywatnych posesji.

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie specjalnych pilotów o podwyższonym priorytecie. Kierowca pojazdu posiadający takie piloty będzie mógł wjechać za szlaban lub bramę nawet w nocy, gdy administratorzy obiektu zablokowali zwykłe wjazdy. Niestety, takie rozwiązanie nie nadaje się do obsługi pojazdów uprzywilejowanych.

Najlepszym rozwiązaniem zalecanym przez DEMIT jest rozszerzenie naszej automatyki o moduł awaryjnego otwierania przejazdu dla służb uprzywilejowanych. Montowany dodatkowo moduł SOS nasłuchuje i rozpoznaje sygnały dźwiękowe nadjeżdżających pojazdów, a po sprawdzeniu modulacji sygnału automatycznie otwiera przejazd dla służb.

W DEMIT poważnie podchodzimy do tematu i pomagamy wybrać rozwiązania przygotowane na każdą okoliczność. Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów.
4. Jak poprawić zasięg pilota do bram i szlabanów?
- Przed kupnem pilota zastanów się, czy warto oszczędzać na zamiennikach. Niższa cena i mniejsze gabaryty pilota to często gorsze osiągi i słabsze komponenty. Metalowa obudowa pilota również może pogorszyć zasięg.

- Wybieraj piloty z częstotliwością 868 MHz, które oferują większy zasięg działania kosztem mniejszej odporności na zakłócenia.

- Sprawdź otoczenie – ogrodzenia i siatki z metalu, szyby samochodowe pokryte folią, grube ściany czy urządzenia wysyłające fale radiowe także mogą pogorszyć pracę pilotów. Postarajmy się w miarę możliwości usunąć potencjalne przeszkody.

- Sprawdź pogodę. Zasięg pilotów w porze jesienno-zimowej naturalnie się zmniejsza. Mimo to warto sprawdzić czy czujnik bramy nie został zasypany śniegiem lub liśćmi.

- Sprawdź stan baterii. Stare i zużyte baterie pogorszą parametry pilota.

- Ostatecznie rozważ wyposażenie radioodbiornika w zewnętrzną antenę. W jej montażu pomoże Ci firma DEMIT.
5. Czy piloty innych producentów będą pasować do danego zestawu?
Najczęściej każdy producent wgrywa własne kodowanie do swoich pilotów, dlatego domyślnie piloty i automatyka różnych producentów nie będą współpracować.

Jeżeli jednak zależy nam na obsłudze napędów lub bram za pomocą pilotów od innego producenta, można w tym celu zainstalować dodatkowy radioodbiornik do naszego urządzenia, które chcemy sparować z pilotem.

Dzięki takiej operacji, piloty jednego producenta staną się kompatybilne z automatyką innego producenta. Montaż radioodbiornika wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego nie ryzykuj i zamów usługi doświadczonych monterów z DEMIT. Dobierzemy odpowiednie akcesoria do twoich wymagań i upewnimy się, że nie będziesz już musiał nosić przy sobie wielu pilotów na raz.

Oceny (12)

Jacek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2022

Profesjonalna obsługa terminowe wykonanie ogrodzenia

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy.

Bramy, kraty, ogrodzenia

6.0
Kaja
Termin usługi: kwiecień 2024

szybko i ogólnie sprawnie. fachowa obsługa.

Bramy, kraty, ogrodzenia

6.0
Karol
Termin usługi: kwiecień 2023

Po dwuch latach zostałem bez napędu z otwartą bramą Demit stwierdził że się woda dostawała przez.klapke od rozpinania napędu i koszt naprawy jest droższy niż nowy napęd. Firma jest. Nie poważna i za wszelką cenę chce zwalić wszystko na klienta

Odpowiedź obiektu:

Panie Karolu, rękojmia obejmuje wady ukryte i montażowe, a nie usterki mechaniczne. Przyczyna awarii została również potwierdzona opinią ekspercką przez samego producenta. Z naszej strony możemy jedynie zagwarantować, że poruszymy ten temat z producentem aby spróbować zminimalizować częstotliwość występowania takich usterek w przyszłości. Prosimy o rozważenie zmiany opinii i pozdrawiamy.

Elektryka i automatyka

1.0
radosław
Termin usługi: maj 2022

fachowy montaż, brama chodzi bez przeszkód.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię.

Bramy, kraty, ogrodzenia

6.0
Marek S.
Termin usługi: kwiecień 2022

Panownie sprawnie zamontowali brame z napędem. dobry kontakt z klientem. polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy.

Bramy, kraty, ogrodzenia

6.0
Paweł
Termin usługi: kwiecień 2018

Fachowa obsługa. Dobry wybór asortymentu. Ceny mogły być korzystniejsze. Jednak można trochę negocjować.

Bramy, kraty, ogrodzenia

5.8
Adam
Termin usługi: marzec 2018

Szybki czas realizacji. Naprawa i przegląd systemu - Pełen PROFESJONALIZM. Cena - do przyjęcia. POLECAM.

Bramy, kraty, ogrodzenia

5.2
Zainteresowany
Termin usługi: Miesiac

Ogólnie bardzo dobrze. Termin realizacji dość dobry choć mógłby by!c lepszy ale to tylko przez to że pewnie maja dużo zleceń. Dobra znajomosc sprzedawanej automatykiNa szczęście nie jest to firma PAN kowalski który dzisiaj jest jutro go niema. Przynajmniej przez czas gwarancji będą na rynku będzie do kogo dzwonc. Polecam

Bramy, kraty, ogrodzenia

5.0
Maksymilian
Termin usługi: kwiecień 2013

firma DEMIT dostarczyła i zamontowała w moim domu w Gdańsku bramę garażową firmy WIŚNIOWSKI wraz z drzwiami firmy DELTA. Jak najbardziej polecam - rzetelna i fachowa i co ważne - instalatorzy posprzątali po sobie - nawet nie musiałem o tym mówić. Skorzystam następnym razem przy wymianie bramy ogrodzeniowej. POLECAM.

Bramy, kraty, ogrodzenia

6.0
Pensjonat
Termin usługi: koniec 2010 roku

Zatrudniliśmy firmę DEMIT do wykonania ogrodzenia i 2 bram wjazdowych na teren nowoczesnego Pensjonatu. Pensjonat był w trakcie użytkowania i zależało nam na jak najszybszym montażu i uruchomieniu wjazdu na parking. Prace zostały sprawnie i solidnie wykonane. Ekipa wykonała zlecenie zgodnie z ustalonym planem i terminem. Wykonała wszystko zgodnie z naszymi poleceniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy DEMIT.

Bramy, kraty, ogrodzenia

5.5
apollo
Termin usługi: 5.11.2008

szybko sprawnie i ogólnie pozytywnie. przemiły pan przyjmujący zamówienia.

Bramy, kraty, ogrodzenia

5.0
Jan Kowalski
 

Jakiś czas temu firma DEMIT montowała mi bramy z automatyką, po wcześniejszych doświadczeniach na własnej budowie to byli jedyni fachowcy naprawdę godni polecenia, życzę sobie aby takich firm było u nas jak najwiecej. TAK TRZYMAJCIE DALEJ !!!

Bramy, kraty, ogrodzenia

5.2