DentiCo Jowita Żebrowska-Zakrzewska Implanty,Mikroskop,Ortodoncja

DentiCo Jowita Żebrowska-Zakrzewska

Wybierz numer

58 600-50-00
d...@dentico.eu pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/27 - DentiCo Jowita Żebrowska-Zakrzewska Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/27 - DentiCo Jowita Żebrowska-Zakrzewska Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/27 - DentiCo Jowita Żebrowska-Zakrzewska Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/27 - DentiCo Jowita Żebrowska-Zakrzewska Gdańsk +24 1
 

TV Filmy

DentiCo
860

DentiCo

O nas

Laureat Konkursu Hipokrates Pomorza- III miejsce dla najlepszej stomatolog w Gdańsku,DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013. Cały najlepszy zespół lekarzy specjalistów z każdej dziedziny stomatologii.

DentiCO to zespół specjalistów z różnych dziedzin stomatologii. Wszyscy członkowie kadry nieustannie poszerzają zakres wiedzy i umiejętności, co umożliwia im rozwiązywanie coraz trudniejszych problemów pacjentów. Stosowane przez nich techniki zabiegowe zapewniają długotrwałe efekty - zarówno zdrowotne, jak i estetyczne. Dzięki wielospecjalistycznemu zespołowi podchodzimy do narządu żucia w sposób holistyczny i indywidualny. Każdy pacjent ma gwarancję opieki lekarza prowadzącego, który zajmuje się planowaniem i prowadzeniem jego procesu leczenia. W bogatej ofercie DentiCo znajduje się zarówno leczenie zmian próchnicowych, zabiegi z zakresu endodoncji z użyciem mikroskopu, chirurgiczne usuwanie zębów (w tym zębów mądrości), a także wszczepianie implantów. Zajmujemy się również leczeniem parodontozy oraz innych tkanek miękkich, korektą wad zgryzu (ortodoncja) i rehabilitacją stawu skroniowo-żuchwowego. Staw ten jest dla nas niezwykle istotna, integralna część zabiegów stomatologicznych. Schorzenia zębów i przyzębia leczymy kompleksowo, zapewniając pacjentom pomoc w każdym problemie, z jakim zjawią się w naszym gabinecie. Przed postawieniem diagnozy każdy z członków naszego zespołu uważnie analizuje zdjęcie panoramiczne oraz modele gipsowe zamieszczane w kondylatorze bądź artykulatorze. Dzięki temu pacjent może mieć pewność, że diagnoza jest trafna i pełna, a oparty na niej plan leczenia - najlepszy dla danej osoby.

Oceny (175)

Henryk.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024

Miła obsługa i bardzo przyjazna atmosfera, gorąco polecam. A przede wszystkim profesjonalizm, najwyższy poziom usług. A że to stomatologia to można odwdzięczyć się pięknym uśmiechem. Gorąco polecam, ja na pewno tam wrócę. Pozdrawiam.

Odpowiedź obiektu:

Dobre słowo i szczery uśmiech dają moc

Protetycy

6.0
Grażyna
Termin usługi: listopad 2023

Tym wszystkim, którzy panicznie boją się skomplikowanych zabiegów dentystycznych polecam klinikę DentiCo w Gdańsku. Właśnie w zeszłym tygodniu zakończyłam tu ponad roczny etap leczenia. Nadmieniam,że od kilkunastu lat miałam problemy z zębami z powodu paradontozy, której nie udało się zatrzymać. Utrudniało to mi normalne funkcjonowanie. Pod kierunkiem Pani doktor Jowity miałam robioną górną protezę oraz dolną na dwóch implantach. Przed wszczepieniem implantów miałam też wyrywane kilka dolnych zębów. Cały proces przebiegał bezboleśnie. Dziękuję Pani doktor i jej zespołowi za bardzo dobre, pełne empatii podejście do pacjenta oraz za profesjonalizm w każdym calu.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie Pani Grażyno! Życzymy dużo zdrowia.

Implanty

6.0
Bożena Majewska
Termin usługi: maj 2023

To była moja pierwsza wizyta gdyż bolał mnie ząb i opuchłam. Gabinet bardzo ładny Panie w rejestracji Pani Ania i Andżelika bardzo miłe atmosfera bardzo przyjemna. Zgłosiłam się z bólem i opuchlizną . Zostałam bardzo mile przyjęta przez Panią dr Jowitę, która jest przesympatyczną osobą. Następnie przejął mnie Pan dr Tomasz , który również jest bardzo sympatyczny. Jest bardzo delikatny zawsze mówi co teraz będzie robił i że nie potrzeba się bać. Polecam wszystkim DentiCo za profesjonalizm i bardzo miłą obsługę.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie

Stomatolodzy

6.0
Anna
Termin usługi: kwiecień 2023

Z calego serca polecam zespol w DentiCo! Po dwudziestu latach znalazlam swoja klinike.

Protetycy

6.0
Johnny
Termin usługi: luty 2023

Slaba jakoac i profesjonalnosc

Stomatolodzy

1.0
MJ Jeske
Termin usługi: kwiecień 2022

Moja przygoda z DentiCo rozpoczęła się trzy lata temu i trwa do dziś. Lekarze dentyści, którym powierzyłam moje uzębienie nie zawiedli mnie ani razu. Zawsze przedstawiają plan działania rzeczowo i profesjonalnie, pozostawiając mimo to wybór pacjentowi. Recepcjonistki, Pani Angelika i Ania są niezwykle przychylne pacjentowi.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie. Życzymy wszystkiego dobrego.

Stomatolodzy

5.8
Anna Seniorka
Termin usługi: maj 2022

Do Dentico trafiłam dzięki moim córkom, który stwierdziły, że najwyższy czas ratować zrujnowane uzębienie właśnie w tej klinice. To czego doświadczyłam tutaj na przestrzeni miesięcy budzi mój podziw. Przede wszystkim ogromna wiedza, talent, pasja , wielka troska o pacjenta Pani dr Jowity. Wysoko wyspecjalizowany zespół ściśle współpracujący ze sobą, zorientowany w sprawach każdego pacjenta. Doskonała organizacja pracy - kompleksowość wykonywanych usług, punktualność, spokojna, miła atmosfera (duży udział w tym zawsze uśmiechniętych i wspierających Pań Rejestratorek). Efekt końcowy leczenia to życie bez bólu i chęć uśmiechania się. Dodam jeszcze, ze zyskałam jeszcze jedną umiejętność idealnego mycia zębów ( kłaniam się Pani Magdo szło mi opornie, ale Pani nie odpuściła, serdecznie dziękuje). Dziękuje bardzo całemu zespołowi i polecam Dentico, które jak się okazało przyjazne jest również dla emerytów.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Aniu za tą miłe słowa

Stomatolodzy

6.0
Małgorzata Kamrowska
Termin usługi: maj 2022

Pełny profesjonalizm.Indywidualne podejście do potrzeb pacjentów.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie Pani Małgorzato

Stomatolodzy

6.0
Michał
Termin usługi: maj 2022

Pani Jowita oraz Pan Mateusz to bardzo troskliwi i kompetentni lekarze. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i przeprowadzone. Stosunek ceny do jakości i w podejściu do leczenia każdego pacjenta indywidualnie bije na głowę resztę gabinetów w Trójmieście. Bardzo polecam i pozdrawiam :-)

Stomatolodzy

6.0
Ewa
Termin usługi: luty 2022

Moja Mama przeszła cały proces protetyki w Pani Doktor Jowity. Korony i częściowa proteza. Na pierwszej wizycie otrzymała szczegółowy plan leczenia protetycznego (wraz z jego kosztami), począwszy od higienizacji, a na koronach i protezie kończąc. Pani Jowita jest profesjonalistką w każdym calu. Polecam ten gabinet stomatologiczny każdemu, nie tylko tym, którzy potrzebują koron i protezy :-) Teraz do Doktor Jowity wybiera się mój Tato.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa

Protetycy

6.0
Dagmara
Termin usługi: kwiecień 2022

Polecam serdecznie!Pani Doktor Basia jest Aniołem,jest bardzo fachowym i delikatnym Lekarzem,każdy krok leczenia jest dokładnie wyjaśniany.Wizyta przebiega w przyjacielskiej i miłej atmosferze - i najważniejsze nigdy nic nie boli ;).Przemiłe Panie w Rejestracji :).

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy ślicznie

Chirurdzy

5.7
Adrian
Termin usługi: marzec 2022

Jakość 100%, najwyższa liga- tytuł lidera w Trójmieście zasłużony - korzystam od 2 lat i jestem mega zadowolony ze trafiłem do Dentico!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Panie Adrianie :) Polecamy się na przyszłość

Stomatolodzy

6.0
Andrzej
Termin usługi: luty 2022

Super profesjonalna obsługa pacjenta na każdym etapie pracy z klientem (recepcja i lekarze) Leczenie dobrane świetnie, wszystko wytłumaczone w prosty, zrozumiały i transparentny sposób, efekt końcowy świetny. Co ważne - bez żadnych komplikacji, poprawek czy np. nie przewidzianych ekstra kosztów, etc.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie i polecamy się na przyszłość

Implanty

6.0
Anna
Termin usługi: marzec 2022

Polecam DentiCo, szczególnie dr Tomasza, leczenie zęba odbyło się bez znieczulenia, a było praktycznie bezbolesne. Plomba wykonana bardzo dokładnie i estetycznie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie

Stomatolodzy

6.0
Anna
Termin usługi: luty 2022

Profesjonalna obsługa, bardzo szeroki zakres usług, przemiłe Panie na recepcji, które zawsze skutecznie potrafią pomóc , Pan dr. Tomasz , wysoki profesjonalizm, pięknie wykonane leczenie , zęby nie mają "łat " ale są tak odtworzone że praktycznie nie widać plomby, Pani robiąca higienizacje - Pani Magda no cóż robi wrażenie :) spokojnie ale rzeczowo potrafi naprowadzić na dobrą drogę , szczególnie polecam wizytę z młodzieżą, która nie ma czasu na mycie zębów, po takiej wizycie zmieniają zdanie :). Pani dr Jowita - charyzma i doświadczenie zawodowe oraz indywidualne i szczegółowe podejście do każdego pacjenta powoduje że pacjent czuje się wyjątkowo zadbany. Dodatkowo rzeczowa medyczna argumentacja powoduje, że nawet najbardziej oporni pacjenci rozumieją jak ważne jest kompleksowe leczenie układu szczęki. Tak więc i ja postanowiłam naprawić błędy poprzednich lat i zadbać o zdrowe zęby i estetyczny uśmiech:) Gorąco polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy w imieniu całego Zespołu. Takie słowa dodają nam skrzydeł

Stomatolodzy

6.0
Daga
Termin usługi: październik 2021

Najlepszy gabinet, a przede wszystkim lekarze, w Trójmieście. Uwierzcie mi - to pisze największe strachajło na świecie. Przestałam się bać, a miałam naprawdę różne zabiegi przeprowadzane - od piłowania do rwania. Z czystym sumieniem polecam DentiCo każdemu! :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i zapraszamy :)

Stomatolodzy

6.0
Gosia
Termin usługi: październik 2021

Wspaniały gabinet -najlepszy na Przymorzu !!!!! stomatolodzy Pani Mateusz pełen profesjonalizm , wiedza ! Bardzo dobra cena za usługi .Miłe i uczynne Panie w recepcji . Polecam Dentico

Odpowiedź obiektu:

Dziekujemy za tak miłe słowa

Stomatolodzy

6.0
Krystian wierzchowski
Termin usługi: wrzesień 2021

Bardzo dobrze rozwinięty gabinet pod względem sprzętów i technologii. Lekarze z przeogromną wiedzą i doświadczeniem

Stomatolodzy

5.8
Maciej
Termin usługi: wrzesień 2021

Gorąco polecam. Profesjonalna i miła obsługa.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miła słowa Panie Macieju

Ortodonci

6.0
Sonia
Termin usługi: sierpień 2021

Pełny profesjonalizm,świetna obsluga

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo :)

Stomatolodzy

5.8