Oceny (11)

Maciej Szulc
Termin usługi: lipiec 2023

Z Design Atelier współpracowaliśmy podczas projektowania i budowy domu jednorodzinnego. Współpraca przebiegła bardzo dobrze, na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc, konstruktywne uwagi i dobre rady. Bardzo cenne było przestrzeganie przez pracownię przedstawionych przez nas założeń wstępnych, które określały oczekiwaną końcową charakterystykę budynku, nawet w chwilach, w których mieliśmy "dziwne" pomysły. Dzięki temu finalny projekt okazał się być idealnie dostosowany do naszych potrzeb i pierwotnych założeń. Wiele z przedstawionych pomysłów okazało się "strzałem w punkt", pokazującym wysokie umiejętności projektantów. Jesteśmy zadowoleni, że zaufaliśmy ich opinii, gdyż mamy świetne rozwiązania, na które sami byśmy się nie zdecydowali. Na wsparcie mogliśmy liczyć również podczas finalnego odbioru budynku. Ogólnie - mogę z czystym sumieniem polecić pracownię osobom szukającym niebanalnych, spersonalizowanych projektów.

Pracownie architektoniczne

6.0
Hubert Rams
Termin usługi: listopad 2022

odradzam podejmowania współpracy. Biuro projektowe nie wie czym są współrzędne projektu, uzyskać pliki dobrze ułożone w przestrzeni - niemożliwość. brak chęci polubowego rozwiazania jakże podstawowej rzeczy - płatnosci faktur.

Biura projektowe

1.0
Kasia
Termin usługi: 06-2013

Jestem bardzo zadowolona z projektu pierogarnii wykonanego przez Panią Barbarę. Zadanie nie było łatwe, sztuką było zaplanować lokal gastronomiczny na tak małej powierzchni. Projekt wyszedł ponad moje oczekiwania. Rzetelna pomoc, konkretne i przydatne wskazówki. Szczerze polecam!

Aranżacja wnętrz

6.0
Krzysztof
Termin usługi: 02.2013

Szczerze polecam, świetna współpraca, mieszkanie dopasowane do naszych potrzeb, sprytne schowki, każdy kont przemyślany. Polecam my wzięliśmy kompleksowo z nadzorem i wykonaniem i bardzo się cieszymy bo jeszcze pamiętamy jak remont naszego poprzedniego mieszkania nas dobiła a tu wszystko super gładko poszło. Polecam

Aranżacja wnętrz

5.4
zadowolona klientka
Termin usługi: 2011/12

Z usług Design Atelier skorzystał pierwszy raz w roku 2011 podczas remontu salonu, Pani Basia przekształciła salon w bloku z płyty w cudo i podsunęła świetne rozwiązania. W następnym roku wróciliśmy do współpracy i ponownie byłam bardzo zadowolona. Firma godna polecenie, pełen profesjonalizm, fachowa pomoc i przystępne ceny.

Aranżacja wnętrz

5.2
Ela i Wiesław z Zaspy
Termin usługi: 04.2012

Jesteśmy z Żoną świeżo po remoncie kapitalnym trzech najtrudniejszych do remontu pomieszczeń - kuchni, łazienki i wc... po długich zastanawianiach i konsultacjach - zaczęło się... Spore to przedsięwzięcie ma duże szanse na przeistoczenie się w horror. Szczęśliwie u nas się nie przeistoczyło dzięki bardzo dobrej współpracy z Architektem z Design Atelier zarówno w fazie projektowej jak i w czasie realizacji jej porady pozwalały uniknąć wszelkich możliwych napięć i pomyłek. Ogromną rolę również odegrał Pan z ekipy remontowej Pan Marcin z firmy Marbud. Człowiek orkiestra w branży budowlanej, rozpoznający w lot intencje inwestora i możliwości ich realizacji w praktyce i potencjalne zagrożenia. Efekt ostateczny przerósł nasze oczekiwania- super dokładność wykonania, jakość wykończenia mierzona w ułamkach milimetrów pozwala nam dziś cieszyć się i wręcz nieskończenie napawać widokiem pomieszczeń, które przeszły metamorfozę w stan absolutnej harmonii estetycznej.. Dziękuję pozdrawiam i polecam!

Aranżacja wnętrz

5.6
Marzena
Termin usługi: 07.2012

Miałam do zrobienia dużą rozbudowę domu i jestem zadowolona. Pani Architekt dojechała do nas wszystko pomierzyła. Po kilku dniach już były pierwsze rysunki. Dogadaliśmy co i jak ma być, kilka pomysłów pojawiło się na prawdę ciekawych i wybraliśmy co chcemy. Papiery w urzędzie wszystkie sami załatwiają więc jest z tym spokój. Po umówionym czasie odebraliśmy pozwolenie na budowę :) no i można budować!

Odpowiedź obiektu:

Witam Panią Marzenkę, pozdrawiamy po wakacjach i życzymy udanej realizacji projektu :)

Pracownie architektoniczne

5.0
Marcin Sidorowicz
Termin usługi: 2012-04-01

Dałem się namówić do skorzystania z usług zaprojektowania mieszkania. Zaczęło się na łazience. Kobieta jest ciężka, mówi się coś jej a ona potem przychodzi ze swoimi "fajnymi" pomysłami wziętymi z sufitu. Twierdzi, że szybko pracuje, już chce wchodzić robić całe mieszkanie a przez jej działania wszystko się przeciąga. Cenowo kręci i na zrobieniu projektu łazienki zamiast ustalonych 50 zł za metr wyskoczyła ceną, o której wogóle nie było mowy. Zresztą to jej permanentne działanie Projekt zrobiła w końcu brzydki, trzeba było ją samemu poprawiać i spotykać się z 10 razy. Jak się jej mówi że ma przynieść więcej rodzajów wizualizacji ściany to przynosi 3 w tym 2 nie w ustalonej koncepcji z sufitu. Żąda się od niej wzoru umowy który stosuje a ona nic, olewa temat.... W projekcie są błędy. Na pralkę do zabudowy przeznaczyła 60 cm, a gdzie miejsce na szafkę. Każdy stolarz powiedział że musi być 63-64 conajmniej. Taki jest to projekt... Podaje jej cene za łazienkę, a okazuje się potem że szafki łazienkowe nie były uwzględnione nigdzie w kosztorysie, (...) w dodatku kłamie twierdząc, że o tym mówiła.I wiele innych ale miejsca zabraknie... Nierzetelna, bez wiedzy, kiepska (...)

Odpowiedź obiektu:

Pan Marcin S. Skorzystał z aranżacji w naszej pracowni w marcu 2012 i zmieniał swoje oczekiwania był niedostępny z powodów rodzinnych i dodatkowo oczekiwał że będzie miał kompletną łazienkę ale nie z Ikea a w materiałach najwyższej jakości w tym ledy nadruk na szkle na pół ściany za 15tys. Już na pierwszym spotkaniu poinformowaliśmy że w tej cenie meble się nie zmieszczą na co odpowiedź była że ma zaprzyjaźnionego stolarza co mu kuchnie zrobi i to nie problem. Z projektu Państwo byli zadowoleni odbierając go a nas kosztowało to mnóstwo dodatkowej pracy żeby renderować łazienkę 50x zmieniając zdjęcie na wizualizacji więc nie uważam aby tak chaotyczny i niedorzeczny opis miał w ogóle rację bytu. Na projekcie wymiary są końcowymi a pralki mają 60cm i każdy wykonawca wie że w kaflach się zostawia odstęp na mebel, a pralka miała być do zabudowy :) Pan sam realizował projekt i wyładowuje frustrację na wszystkich dookoła ale taki już ma charakter. Pozdrawiam

Aranżacja wnętrz

1.2
Kasia
Termin usługi: sierpień 2011

Wyszło świetnie, niebieski mały pokoik Pani Basia zaczarowała i wyszedł jasny duży pokój dla córci, szafa łóżko tv biurko wszystko się pomieściło, Polecam! Same już raz próbowałyśmy i po roku już nie dało się patrzeć, Dziękuję i polecam spojrzenie profesjonalistów jest Super!

Aranżacja wnętrz

5.0
Ewa M.
Termin usługi: 2008

Dobry kontakt, wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Z mężem zdecydowaliśmy się zamówić projekt domu i nie ukrywam, że cena miała spore znaczenie. Właśnie jesteśmy w trakcie budowy. Na razie idzie nieźle. Firmę wykonawczą też podpowiedziała nam pani architekt. Ogólnie współpracę oceniam bardzo dobrze.

Pracownie architektoniczne

5.0
Krysia
Termin usługi: kwiecień 2009

Pani Basia jak zwykle nas miło zaskoczyła, już w poprzednim mieszkaniu zdecydowaliśmy się na kuchnię z DAtelier, tym razem to nasze oczko w głowie czyli wymarzone większe m3, już nie kawalerka więc w całości zdaliśmy się na poradę architekt i efekt przeszedł nasze oczekiwania, piękne jasne mieszkanko, szafy gustownie pochowane, oświetlenie piękne a nie drogo wyszło, no i udało się to o czym marzyłam czyli pogodzić nowoczesność z lekkim romantyzmem jaki we mnie drzemie, Polecam wszystkim, dobrane i wykonane bezproblemowo

Aranżacja wnętrz

4.8